New Posts New Posts RSS Feed - pro.nutrition proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pro.nutrition proteini

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pro.nutrition proteini
    Posted: 27 Ožujak 2007 at 12:01
Na ovom forumu sam dobio informaciju da pro nutritiona nema nigdje za kupit u Rijeci, ali da se moze nekako narucit!

Pa ako netko zna, kako da to narucim i preko koga?

I  mislim da  je bio jedan clan foruma koji ima veze s nekakvom nabavom ili nesto u pro nutritiona u Hrv, pa ako moze sredit da cim prije pro nutrition dodje u Rijeku

Hvala
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 18:35
  Tocno na forumu je bio clan koji se bavi proizvodnjom tih dodataka. Ti proizvodi ce doci u rijeku tako da se ne sekiras.
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 19:19
A i sad sam vidio da je David dao mail u jednom postu na forumu preko kojeg se moze narucit te proizvode!

Mislim da cu ipak pricekat malo, jer vjerojatno ce vrlo brzo doc i u Rijeku, kao sta kazes!
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:53

 @Ive_ri

pozdrav. budem ovaj tjedan kontaktirao Naturel da li su zainteresirani za suradnju, pa cu pustiti post

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 11:54
Hvala ti puno

Jedva cekam da dodje u Rijeku, odmah kupujem isti dan
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2007 at 22:09

Ive_ri

eto od slijedeceg tjedna pro.nutrition u Rijeci - Naturel

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2007 at 01:08
Vice, svaka ti cast

Hvala ti puno

Evo taman kad mi ponestane weidera , a to ce biti za nekih tjedan dana, odmah idem tamo po pro nutrition da probam, vjerujem da cu bit zadovoljan

Back to Top
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2007 at 13:35
znaci stigao je u ri
super,kad ovaj potrosim onda idem kupit taj da probam i ja,iako nije ni ovaj multipowera los al treba malo  isprobat
gdje je ta trgovina u rijeci,koji dio rijeke

hvala
Live fast die fun!!!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2007 at 23:59
To ti je na školjicu, tamo odmah blizu pocetka Trsatskih stuba, samo sta ne ides po stubama,nego prodjes dalje ravno, i onda ces vidjet biljnu ljekarnu " Naturel" 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2007 at 21:04
Evo ja sam kupio danas whey od pro nutritiona, i mogu rec da mi se svidja, super se otapa bolje od ikog drugog kojeg sam ja probao, nije jako sladak ima onako vise neutralan okus , a to je dobro jer znaci da nema puno zasladjivaca, i puno je nekako laksi za zeludac nego npr. weider

Sve u svemu, jako mi se svidja, vidjet cu s vremenom jos kako ce bit
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2007 at 22:32
OK , ja skupljam pare pa da imam za vise od vrecice , dosada sam cuo samo pohvalu za okus , a sada kakvi su rezultati vidjet cemo... 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 15:06
Ovo od pola kile ti nije u vrecici nego je u plasticnoj posudici, dosta prakticno je napravljena vidjet ces.
 
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 16:52
e jel ima pro nutition neka veca pakiranja wheya tipa 5 kg kao scitec, ovo po pol kile se ne isplati bas

ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:05
Joj , ne bih ti znao, ovdje di sam ja kupovao su imali ja mislim samo ovo od pola kile, ali oni su tek prvi put narucivali pro nutrition pa mozda zato, ali neznam, morao bi provjerit

Ili ako dodje vice kojim slucajem na forum, on ce to sigurno znat
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2007 at 13:23

 @Stribi

biti ce vece pakiranje iza ljeta, ali 5 kg ne. Inace ti je problem sa vecim pakiranjima, ako naravno ne konzumiras 2-4g/kg dnevno proteina. Sa stalnim otvaranjem pocinje oksidacija i s vremenom mijenja se okus.

Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2007 at 13:41
e ali ja si izvadim u manju posudu od cca š kg  
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.