New Posts New Posts RSS Feed - Program za vježbanje - komentirajte..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program za vježbanje - komentirajte..

 Post Reply Post Reply
Author
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Program za vježbanje - komentirajte..
    Posted: 29 Srpanj 2010 at 16:41
ok

Edited by amater88
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2010 at 16:46


Edited by amater88
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2010 at 18:49
 Amater umjesto da uskaceš drugima u temu sa istim postom, radije otvori svoju temu u pocetnicima i tamo otvoriš raspravu
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2010 at 21:28
Otvorena je zasebna tema (ovdje) u podforumu -> pocetnici - pitanja? 
Svi postovi su prenešeni ovdje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 01:12


Edited by amater88
Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 13:30
Zabolila me glava od svega ovoga sto si napiso...

Bit svega je sto ti zelis od fitnesa/teretane, kako hoces izgledati...

Svaki pocetnik u teretani bi trebo raditi vjezbe za jacanje struka, znaci cucnjevi, mrtvo dizanje...

Ovo zagrijavanje mi je smijesno...
Dobro se rastegni, istegni, zagrij se u mjestu i dovoljno je š0 minutno trcanje(svaki dan povecavanje brzine), a ako si ljen za trcanje kao i ja nekad onda pocnes sa trbušnjacima.
Za svaku skupinu mišica su ti dovoljne 3 razlicite vjezbe po 4 serija i do š0 ponavljanja s pauzom od 60-90 sec...

To je bar moje mišljenje i takvog se ja treninga drzim. Ali naravno da ja treninge mijenjam svaki put prije natjecanja je drugi sistem jer onda radim eksplozivnost i izdrzljivost...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 16:15
Ja nebi uopce radio te klasicne split šeme, draži su mi upper/lower i fullbodyji, manji broj ponavljanja i vece težine
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2010 at 00:03
amater88, zašto si obrisao svoje postove?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.