New Posts New Posts RSS Feed - Program treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program treninga

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 16:44
 neznan nisan nikad to radija iskreno upper lower mi je zakon i na zimu cu ga opet radit, a sad liti mi odgovara 3x tjedno,cak mi i to zna bit previse umorin se od svega, posla izlazaka teretane a mozda jednom proban i fullbody na zimu ko zna
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 18:08
razmišljam da si trening baziram na vježbama s utezima i rad na spravama svedem na 3x tjedno...da otkrila sam Ameriku dobila sam u ruke jednu knjigu s kineziološkog "Kondicijske vježbe s utezima" pa me navodi da skroz promijenim nacin rada,treba mi promjena jer mi motivacija opada, a i mislim da cu imati više rezultata + mogu raditi doma, di ceš bolje samo to bi onda znacilo da bi se i kardio sveo na 3x tjedno pa to opet nije dobro, a kolko se preskakanje užeta 5-š0 min ubraja u kardio ne bih znala...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 18:27
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Zar nitko ne radi fullbody ili upper/lower?


Prije definicije sam uglavnom i radio samo full body treninge,uletili su tu i tamo splitovi, a kaj dalje.......bum videl kad završim zacrtano
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 19:47

 Westside 4 life

      

Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 20:19
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Westside 4 life

      




mrtav hladan
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 08:37
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Westside 4 life


       



qe je to?

imaj na umu da sam njub i da do 26 godine nisam baš bio aktivan, tj, ako se ispijanje piva i sviranje može nazvati tjelovježbom, onda jesam
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 10:14
Originally posted by mesek mesek wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Westside 4 life


       



qe je to?

imaj na umu da sam njub i da do 26 godine nisam baš bio aktivan, tj, ako se ispijanje piva i sviranje može nazvati tjelovježbom, onda jesam



WS4SB

                                     WESTSIDE FOR SKINNY BASTARDS

Na stranici iza ove ti je program treninga
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 10:40
Originally posted by mesek mesek wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Westside 4 life


       



qe je to?

imaj na umu da sam njub i da do 26 godine nisam baš bio aktivan, tj, ako se ispijanje piva i sviranje može nazvati tjelovježbom, onda jesam
 

Westside Barbell trening sistem  gugl ce ti objasniti dalje bolje nego ja

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 11:12
fala, skinuo si neki veliki clanak o tom pa cu prouciti
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:18
pitanje...ako vježbam doma, utezima i to(to bi uglavnom bili cucnjevi, iskoraci i takve stvari), šta da radim prije kao zagrijavanje s obzirom da nemam doma orbitrek ni bicikl ni išta osim užeta, da preskacem uže? i kolko bi dugo trebalo?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:31

Originally posted by mesek mesek wrote:

fala, skinuo si neki veliki clanak o tom pa cu prouciti

Sam citaj što više jer vjerujem da ti nece sjest odmah na prvu. Izgleda lagano i jednostavno ali kad kreneš sastavljat takav program vidiš koliko zapravo sitnica trebaš uzet u obzir.

Također, ako ti powerlifting nije glavna ideja vježbanja teško ceš profitirati od takvog sistema  

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:35
ma znam, al sad slijedi pauza od cca 6 tjedana, pa da si nađem nešto što cu na jesen/zimu... tak da, ovo cu uspoređivati s nekim drugim programima/splitovima/nacinima pa da vidim

ne bi htio narast ko ormar, al malo bi trebao

i ruke želim podebljat malo

thx
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:36
 mesek ko zna, možda otkriješ powerlifting zvjer koja cuci u tebi
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:47
jel se od tog dobi onako velika guzica, ko što je na onom filmicu???



ako da, ne bi

šala!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:55

Originally posted by mesek mesek wrote:

jel se od tog dobi onako velika guzica, ko što je na onom filmicu???



ako da, ne bi

šala!
 

jep, velika guzica em što je estetski vrlo privlacna spada u najbitnije dijelove tijela kojima vuceš i dižeš tegove tako da ti nema spasa 

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 14:06
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

jel se od tog dobi onako velika guzica, ko što je na onom filmicu??? ako da, ne bi šala!
 


jep, velika guzica em što je estetski vrlo privlacna spada u najbitnije dijelove tijela kojima vuceš i dižeš tegove tako da ti nema spasa 



paskosti, to mi se ne sviđa



cura bu me ostavila
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.