New Posts New Posts RSS Feed - Program treninga i prehrane pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program treninga i prehrane pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 13:38
Originally posted by hyptard hyptard wrote:

jel ima smisla na ovaj trening dodati jos i kardio trcanje svaki dan odmora? zato sto mi bude fakat dosadno na dane odmora :D

Dopusti mišicima da rastu i razvijaju se :) Možeš za vrijeme odmora lagana šetnjica ...kardio ubaci možda 2 putatjedno neko trcanje ali pazi da ne pretjeraš dovoljno ti je 20-30 minuta :) Laganin tempom 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
hyptard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2013
Location: imotski
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hyptard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 06:38
poceo sam s programom,svidja mi se za sada

prehrana mi je trenutno ovakva, ujutro zobene i mlijeko + pola mjerice wheya
oko 11 -> sir + naranca/jabuka/ananas
oko 13 -> tjestenina sa pilecim prsima + povrce
        17 -> prije treninga = pola mjerice wheya + sta stignem
         19 -> poslije = mjerica wheya + dex
          21 ->tjestenina sa sirom
          ponoc sir + kikiriki/bademi ceg se nadje u stanu

ovo tjestenina cesto zamjenim sa rizom ili necim slicnim


Edited by hyptard - 20 Listopad 2013 at 06:38
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 09:55
Super ovo izgleda :) Samo vidim da u jednom obroku imaš povrca? Ubaci ih nakon treninga isto obavezno...probaj da su ti maltene u svakom obrroku što više to bolje :D

A prije treninga ne moraš pola mjerice wheya mislim možeš ali bolje jednu mjericu ujutro uz dorucak..a prije treninga neki uh da te malo digne 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Hitretz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hitretz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 18:05
Pozdrav svima,evo ovako:prije svega Mettasttaza citao sam clanak i sta reci nego SVAKA CAST,svakako motivirajuce.
Imam 29god. visok 185,69 kg.
Cilj mi je nabiti 8,9 kg misicne mase.

Raditi cu od kuce po Lafay metodi,znaci uglavnom bodyweight trening,al me zanimaju vasi savjeti za prehranu i dodatke prehrani.Svi komentari i ucinkoviti savjeti su mi dobrodosli,i posebno ako je netko od fitovaca radio po lafayu zanimaju me iskustva i napredak.
Zasad toliko ,slike cu usput stavit .Pratim Fitness.hr vec neko vrijeme a sad doslo vrijeme i za trening.Pozz svima
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 19:28
Hitretz   poz, jbt ja se osjecam mršavo sa 185cm/81kg kak onda ti ?
Back to Top
Hitretz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hitretz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 19:45
Pozz,Expertise.

Ja bi ubio za 76,77kg

Osjecam se fit sa svojih 69.xaxaxa
Lose je,zato sam se i odlucio pokrenut.
A zamisli kako mi bilo do prije par god-64kg
Back to Top
hyptard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2013
Location: imotski
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hyptard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 20:19
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Super ovo izgleda :) Samo vidim da u jednom obroku imaš povrca? Ubaci ih nakon treninga isto obavezno...probaj da su ti maltene u svakom obrroku što više to bolje :D

A prije treninga ne moraš pola mjerice wheya mislim možeš ali bolje jednu mjericu ujutro uz dorucak..a prije treninga neki uh da te malo digne 


jos uvijek pokusavam naci povrce koje mogu jesti tak cesto... mislio sam rajcice, ali njih nema domacih u svako doba godine, a one kupovne su mi jednostavno preumjetne i bez okusa.


Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 20:42
hyptard   u pravu si za to da su kupovne rajcice umjetne i bez okusa, nemoguce ih je jesti same

Back to Top
hyptard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2013
Location: imotski
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hyptard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 01:15
Originally posted by eXpertise eXpertise wrote:

hyptard   u pravu si za to da su kupovne rajcice umjetne i bez okusa, nemoguce ih je jesti same



bas to..

otkrio sam kako posni sir iz bljutave smjese postaje delikatesa.
tajna je kikiriki :D

kusao sam i s ananasom, i s jagodama, i s ajvarom kako su neki rekli da je dobro itd itd..
i bilo je ok, al i dalje tesko jestivo, medjutim sa kikirikijem je savrseno :D

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 01:44
Originally posted by Hitretz Hitretz wrote:

Pozdrav svima,evo ovako:prije svega Mettasttaza citao sam clanak i sta reci nego SVAKA CAST,svakako motivirajuce.
Imam 29god. visok 185,69 kg.
Cilj mi je nabiti 8,9 kg misicne mase.

Raditi cu od kuce po Lafay metodi,znaci uglavnom bodyweight trening,al me zanimaju vasi savjeti za prehranu i dodatke prehrani.Svi komentari i ucinkoviti savjeti su mi dobrodosli,i posebno ako je netko od fitovaca radio po lafayu zanimaju me iskustva i napredak.
Zasad toliko ,slike cu usput stavit .Pratim Fitness.hr vec neko vrijeme a sad doslo vrijeme i za trening.Pozz svima

Hvala ti puno stari :) Jako mi je drago to cuti...evo ovako zamolio bih te samo...ako bih mogao premjestiti ..t napraviti svoju temu pa cemo o tome tamo raspraviti može? :) 

jer ovako upadamo u tudju temu...i onda vie nas raspravlja pa se pobrkamo! :) Živ bio ! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 01:44
Originally posted by hyptard hyptard wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Super ovo izgleda :) Samo vidim da u jednom obroku imaš povrca? Ubaci ih nakon treninga isto obavezno...probaj da su ti maltene u svakom obrroku što više to bolje :D

A prije treninga ne moraš pola mjerice wheya mislim možeš ali bolje jednu mjericu ujutro uz dorucak..a prije treninga neki uh da te malo digne 


jos uvijek pokusavam naci povrce koje mogu jesti tak cesto... mislio sam rajcice, ali njih nema domacih u svako doba godine, a one kupovne su mi jednostavno preumjetne i bez okusa.



Ma svejedno..povrce je povrce :) Papaj ga što više što razlicitije :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Hitretz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hitretz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 00:42
Otvorio sam svoju temu-metoda oliviera lafaya.u forumu novi fitovci.
pozz
Back to Top
hyptard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2013
Location: imotski
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hyptard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 00:12
racunao sam i uz sve sto jedem i jos nadodanog ne dolazim niti blitzu potrebnih 3400kcal dnevno.. zapnem na oko 2700 +/-
Back to Top
hyptard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2013
Location: imotski
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hyptard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 23:07
napokon sam uspio sloziti dobar jelovnik kojeg se mogu drzati u potpunosti.

dorucak oko 9: zob. 250g+ 0.7l mlijeka + pola mjerice wheya
mo: oko 11 -> e tu svasta uleti, ali vecinom pojedem tunu u maslinovu ulju i neko povrce uz to + 2jaja, kako sto stignem
rucak : oko 14: piletina ili puretina, oko 250-300g, nekada i do 400, + povrce + omega 3 mk 1 kaps
mo: oko 17-18 ujedno i pwm: pola mjerice wheya + uh sa niskim gli. indeksom + 2 jaja
poslije treninga(traje najcesce oko 2h): 1.5mjerica wheya + voda + dex
mo: oko 20-21 - ovo mi je poslije prvi obrok poslije treninga tuna i povrce ili tjestenina i piletina ili nesto slicno + 2jaja
i zadnji obrok : uvijek isti, posni + bademi, ovo mi jednostavno najvise odgovara, iako tu i tamo dodam i maslac od kikirikija za kojeg znam da nije toliko dobar, ali mi jebeno popravi okus + omega3 mk + magnezij + kalcij + mv sve u šum. tabletama

da, otkrio sam da nakon 11 godina sto ga uopce nisam probao, vise nemam alergiju na jaje!! iako me malo napuhne i ne mirise bas prefino xD napokon mislim da ovo valja i da se krece prema napretku! nisam siguran koliko je ovo kcal, ali po proslim racunanjima, oko 3000.



Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2013 at 10:39
ok su jaja, al nemoj brate bas 6 cijelih na dan mozes kupiti samo bjelanjke u matrou pa njih jesti koliko zelis, a cijelo jaje ogranici na 2-3 na dan zbog masti i kolesterola iz zumanjka. Radije masti te unesi kroz maslinovo ulje ili orasaste. Ovo se cini ok, samo koliko ima te tjestenine? zast ne valja maslac od kikirikija? ja pravim sama svoj i odlican je to izvor masti. Ako trazis nekakav bez aditiva i biljnog ulja, ima u bio&bio za kupit

Edited by avangarde - 31 Listopad 2013 at 10:39
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2013 at 10:43
ma zumanjci su dobri za testosteron :DD 

ja se uvjerio da nemaju veze s kolesterolom :)) 


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.