New Posts New Posts RSS Feed - program - pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

program - pitanje

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 12:44

trebao bih savjet oko programa..radim masu i radim:

Pon: ruke,ramena,prsa

Uto: noge,ledja,trbuh

Sri: odmor

Cet: ruke,ramena,prsa

Petak: noge,ledja trbuh.


Radim na princip npr ponedjeljkom: vježba za biceps tri ponavljanja zatim vježba za triceps tri ponavljanja,vježba za ramena 3 ponavljanja, vježba za prsa 3 ponavljanja i onda tako iz pocetka 3 runde. Je li to oke tako ili bi bilo nešto ucinkovitije? Oduzme mi nekih sat i 15 trening..hvala :)

Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 20:36
Pozdrav, evo mene ponovno, već sam navodila na forumu kako mi izgleda trening i ciljeve, znači treniram kod kuće, teretana mi nije dostupna, nije mi cilj smršaviti već oblikovanje tijela. Do sada sam trenirala 3 puta tjedno kružni trening + 15min finisher (j.jacks i m.climbers), te u ostale dane vožnja orbitrekom (ili biciklom u topliji dio godine). S obzirom da sam do sada trenirala s skoro pa nikakvim opterećenjm (bučice 2x2kg) odlučila sam kupiti barem utege jer za neke skuplju opremu nisam u prilici izdvojiti novac.Da li je pametnije kupiti šipku pa dodati kg koliko mi treba ili odvojene utege? Može li preporuka koliku težinu da kupim? Te konačno ako netko ima volje, kako da najučinkovitije organiziram trening da postignem maksimum koliko trening kod kuće dopušta. Da li da se držim kružnog treninga te smanjim broj ponavljanja, ili da radim odvojeno pon/sri i pet određene dijelove tijela? Da ostavim cardio u dane između? Bila bih vam puno zahvalna kad bi pročitali moje pitanje :-)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.