New Posts New Posts RSS Feed - program - pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

program - pitanje

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 10:55
pa to te pitam koliko dana možeš ici u teretanu?
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 10:57
npr. pon - prsa, tricep, rame; srijeda- noge; petak- leda, biceps..koji ti je cilj?
cookies are for pussies
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 11:30
Mogu 4 puta tjedno.. Smršavio sam i sad se želim povecat u mišicima ali ne u salu hahaha
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 11:40
Jedi što kvalitetnije....jedi toliko da ne možeš potrošiti....avangarde ti je rekla kada koje mišicne skupine radi....i doci ce masa
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 11:44
Ona mi je napisala za 3 dana... Kako da stavim u 4?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 11:50

A gledaj za masu ni nije nužno toliko puta ici

Možeš 3 dana ubaciti full body....možeš tako kako ti je avangarde rekla 

Možeš Pon prsa ....srijeda biceps triceps  petak ledja ramena  subota noge... Možeš kako hoceš sebi to prilagodi.... ništa nije nužno...važno je da tebi paše ali da svaku skupinu barem jednom tjedno otreniraš...ili više puta onda radi full... ubaci si još 1-2 puta tjedno kardio neki i hrani se dobro....i biti ce rezultata
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 12:04
Svaki put prije treninga trcim 15 minuta puls oko 170 ako to ima neke veze
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 13:12
E to moraš pitati Avangarde kako racunaš puls...ili nekog ja sam to zaboravio..a znam da je moj 23do 26 u 10 sekundi .... a trcanje bih ti preporucio u dane kada ne treniraš utezima...ili ako vec treniraš barem nakon utega trci
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 13:39
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Svaki put prije treninga trcim 15 minuta puls oko 170 ako to ima neke veze


prvo, nemoj trcat prije utega drugo, možeš rasporedit na 4 dana tipa:
pon- prsa&triceps
uto- noge
sri- odmor
cet- leda, trapez
pet- ramena i biceps
al sam si prilagodi kako ti pase.. sto se tice pulsa nemam pojma koliko imas godina, visina, tezina i tak to, ali po mom misljenju kardio (ako imas vremena i volje) u odvojene dane od utega ili navece ako su utezi ujutro. Ako ces raditi masu onda dovoljno 1-2 tj po 20 minuta intervala
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 17:41
17 god,60 kg 171 cm... Za cardio sam uvijek raspoložen :) haha slušalice na uši i deri :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 08:47
Super ali baziraj se ti na utege :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Poppy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 17:49
Pitanje - zašto se ne smije trcati prije utega? I da li se to odnosi samo na neko ubijanje u trcanju od pola sata i više ili i na 10ak min trake na pocetku za zagrijavanje? I da li se pod utezima misli na neke velike kilaže ili i na one najmanje, tipa bucice od 2,3,4 kile ili 15-20 kila na spravama?
Sori na ubacivanju ali eto, citam, ucim se...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 18:05
Smiješ ti trcati prije utega .. ne postoji odredjeno pravilo.... nekima cak i odgovara blago trcanje prije...ali razmisli malo ako ceš trcati prije utega koliko ceeš energije oduzeti.. prije nego ih pocneš dizati :) Zato ako su ti primarni utezi ostavi se trcanja poslije :) A zagrijavaj se sa manjim težinama seriju , dvije :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Poppy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 18:14
Ja sam još uvijek pocetnik, ali nekako mi je ušlo u naviku da cim dodjem u teretanu max 10 min trcim (tj. prvo 1 min hodam, pa postepeno ubrzavam, pa postepeno smanjujem) cisto da se zagrijem. Dakle ništa pretjerano. I onda idem na sprave ili radim s bucicama ili nešto. Tako da mi je ova informacija prvi glas, pa me samo zanimalo da li je problem ako, primjera radi, nakon tih nekoliko minuta trcanja napravim 3 serije cucnjeva s bucicama od po 2 kile? Jer ni minutaža trcanja ni kilaža utega nisu baš nešto ogromne...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 01:06
Gledaj ako ti tako paše...radi tako....ali zašto bih se zagrijavao na cucnjevima ako radiš triceps i prsa taj dan.... zagrij se koju seriju sa manjom kilažom...i onda odradi pravi trening....

A možeš i trckarati malo da se oznojiš...ljudi zaista trebaju odabrati varijantu koja njima paše....

Mada je sigurnije od ozlijeda pripremiti se dobro zagrijati za trening....pogotovo ako su vece kilaže u pitanju da pripremiš tijelo, :) 

Po mom...eto ja bih ti to prebacio za kraj treninga...a sada na tebi je kako ceš ti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 10:06
Originally posted by Poppy Poppy wrote:

Ja sam još uvijek pocetnik, ali nekako mi je ušlo u naviku da cim dodjem u teretanu max 10 min trcim (tj. prvo 1 min hodam, pa postepeno ubrzavam, pa postepeno smanjujem) cisto da se zagrijem. Dakle ništa pretjerano. I onda idem na sprave ili radim s bucicama ili nešto. Tako da mi je ova informacija prvi glas, pa me samo zanimalo da li je problem ako, primjera radi, nakon tih nekoliko minuta trcanja napravim 3 serije cucnjeva s bucicama od po 2 kile? Jer ni minutaža trcanja ni kilaža utega nisu baš nešto ogromne...


pa dobro 10min ni nemozemo nazvati "kardiom prije utega" više nekim zagrijavanjem tako da je to ok probaj se zagrijat i s težinom svoga tijela npr. 10-ak cucnjeva prije nego pocneš raditi cucnjeve s težinama s kojim radiš i/ili dinamicko zagrijavanje zglobova
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.