New Posts New Posts RSS Feed - Prodaja dodataka prehrani preko "fejsa"
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prodaja dodataka prehrani preko "fejsa"

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prodaja dodataka prehrani preko "fejsa"
    Posted: 13 Rujan 2010 at 20:09
  Zanima ma vaše mišljenje. Naime naletio sam na nekog lika koji prodaje dodatke prehrani preko fejsa, cijene su solidne ( upišite na fejsu: proteini zagreb) pa kad vidite recite mi svoje mišljenje
stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 20:21
Jbg, nemam fejs, daj nabaci neke cijene wheya, caseina i firme od kojih su proteini 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 20:22
Originally posted by belay belay wrote:

  Zanima ma vaše mišljenje. Naime naletio sam na nekog lika koji prodaje dodatke prehrani preko fejsa, cijene su solidne ( upišite na fejsu: proteini zagreb) pa kad vidite recite mi svoje mišljenje


To je kao i proteini ri.. taj nabavlja iz engleske.. cijene su dobre, jedino mislim da treba prije uplatit na njegov ziro racun, pa onda on salje i dodje za nekih š4 dana.. a ja ne volim nikada prvi uplacivat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 20:27

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  Zanima ma vaše mišljenje. Naime naletio sam na nekog lika koji prodaje dodatke prehrani preko fejsa, cijene su solidne ( upišite na fejsu: proteini zagreb) pa kad vidite recite mi svoje mišljenje


To je kao i proteini ri.. taj nabavlja iz engleske.. cijene su dobre, jedino mislim da treba prije uplatit na njegov ziro racun, pa onda on salje i dodje za nekih š4 dana.. a ja ne volim nikada prvi uplacivat..
 

šta pricaš ti davore  al gušt mi je citati tvoje postove

nisu to proteini iz engleske vec dymatize i optimum po ništa povoljnijoj cijeni nego u ducanima...

btw, ti davore onda lijepo njemu reci da on tebi prvo pošalje pa ceš mu onda tek platit

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 20:30
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  Zanima ma vaše mišljenje. Naime naletio sam na nekog lika koji prodaje dodatke prehrani preko fejsa, cijene su solidne ( upišite na fejsu: proteini zagreb) pa kad vidite recite mi svoje mišljenje


To je kao i proteini ri.. taj nabavlja iz engleske.. cijene su dobre, jedino mislim da treba prije uplatit na njegov ziro racun, pa onda on salje i dodje za nekih š4 dana.. a ja ne volim nikada prvi uplacivat..
 

šta pricaš ti davore  al gušt mi je citati tvoje postove

nisu to proteini iz engleske vec dymatize i optimum po ništa povoljnijoj cijeni nego u ducanima...

btw, ti davore onda lijepo njemu reci da on tebi prvo pošalje pa ceš mu onda tek platit


Ovaj sa fejsa iz rijeke sta prodaje proteine, nabavlja iz engleske.. pa vidjeh marku.. kakav dymatize i optimum.. pff.. ni blizu.. marka Myprotein..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 23:09
Dymatize All Natural Elite Whey Protein (908g)
Okusi: cokolada, jagoda, vanilija
Cijena: 250kn

Dymatize Creatine (500g)
Cijena: š50kn

Dymatize Glutamine (300g)
Cijena: 220kn

Optimum š00% Egg Protein (909g)
Okusi: cokolada
Cijena: 3š0kn
(optimum nutriton)

Optimum Amino Liquid (948ml)
Cijena: 220kn

Optimum Creatine Powder (300g)
Cijena: š30kn

Ima još toga dosta, ali ovo mi je zapalo za oko. Pa što
mislite? Ako on misli da cu mu ja uplatit na racun
ranije, nema šanse a gdje u Zg-u imaju ducani s
dodacima u prehrani?
stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 23:16
Belay, skup je ovaj lik, takve cijene su ti malte ne iste i u Helix-u u Zagrebu 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 23:22
Skupo skupo.. Blazena Slovenija nazalost
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 23:25
Ljudi ja sam novi u ovome, zato vas strucnjake i moram
pitat. A gdje taj Helix?
stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 23:26
Originally posted by belay belay wrote:

Ljudi ja sam novi u ovome, zato vas strucnjake i moram
pitat. A gdje taj Helix?



http://lmgtfy.com/?q=heliks+shop+zagreb
Rijeąeno na PM.
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 23:37
Hvala!
stipo...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2010 at 16:14
 onaj sta prodaje myprotein proteine se zove teretana proteini. i bas jucer san po 4 put narucija nesto u njega i nikad me nije zajeba, a š put kad nije moga poslat(jer su se u to vrime u toj firmi minjale ambalaze) jednostavno mi je vratija lovu nazad. tako da me to uplacivanje unaprid nebrine. na kraju krajeva imas njegovu adresu pa da te zajebe uvik bi ga moga doc nabit
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 01:13
A to je super. Ali kako Davor kaže, volim ja kad se to obavlja na "solarni" nacin, cim ja izvadim novce, proteine na Sunce
stipo...
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 12:32
gdje se mogu nabaviti povoljniji proteini, nebi veliko pakovanje kupovala , cisto prvo malo za probu , nešto manje??? kolika su pakovanja, i cijene , jeftinije malo??
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 12:36
ja si prek frenda narucim dymatize elite whey 2,27 kg za 300 kn i miran sam 2 mjeseca

kod nas je daleko preskupo, a slovenija je tu odma

al mogu ga pitati nek pogleda kolko bi došlo neko manje!

Edited by mesek
will smoke your weed for food!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 23:52
 sta manje pakiranje to ti je skuplje
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.