New Posts New Posts RSS Feed - problem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

problem

 Post Reply Post Reply
Author
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: problem
    Posted: 06 Rujan 2014 at 15:08
Ovako ne idem vise u teretanu kakvih mjesec dana jer se zatvorila i poceo sam dobivat kg 2kg u mjesec dana zanima me dali mi se isplati kupit bucice i vjezbat kod kuce plus kupio sam bicikl ,hocu na 84kg ove god sad sam na 91
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2014 at 16:33
Ja bih ti savjetovao da radiš bodyweight vježbe i cardio,jer mislim da ti je oprema skupa i bolje ti je po mom mišljenju izdvojit novce za prehranu to jest za neke namirnice koje su ti potrebne.To ti je moje mišljenje,ima iskusnijih na forumu pa pričekaj da ti i oni odgovore.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2014 at 16:54
Ako imaš novca utezi su super stvar, ili improviziraj doma nekako, ako ne želiš kupovati.
Uz to također kombiniraj kardio i vježbe s tjelesnom težinom, kao što ti je i Nikša rekao. Sredi prehranu i bit će rezultata
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2014 at 21:04
pa sad koliko se isplati i ne znan, moš uzest recimo bučice od 5-6-7kg il koliko al za 2 miseca kad se uvježbaš ce ti to bit malo...pa tzar nemaš nigdi u blizini neku drugu teretanu?
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2014 at 21:29
To mi je malo dizem na jednu ruku 20-25kg 10 puta 3 serije bez problema imam ali mi je dosta daleko
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2014 at 22:25
  


Edited by pomalo_stari - 06 Rujan 2014 at 22:26
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2014 at 22:26
a neznan sta da ti kazen ako mislis da ce ti 2 bucice koje kupis bit dosta za dugorocno vjezbanje(da se napravit dosta toga sa 2 bucice) onda mos uzest iako ni samo to nije bas jeftino, a i razlicite vjezbe zahtjevaju razlicite kilaže...ne znan koliko ti je daleko teretana al svakako bi ti to bila najbolja opcija, sta ces vamo potrosit na bucice koje nisu bas jeftine pogotovo te vec ekilaze (ne znam tocno cijene al sicam se kad san gleda te bezvezne od par kila plasticne znaci najjeftinije da su 80 kuna, a one vec s kojima s eda radit i na koje se mogu dodavat i skidat utezi znaju bit i po 150-200kn po komadu i to sa max tezinom 12.5kg cini mi se, tako da ove jos vece su sigurno jos i skuplje
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2014 at 22:32
Originally posted by Preky Preky wrote:

To mi je malo dizem na jednu ruku 20-25kg 10 puta 3 serije bez problema imam ali mi je dosta daleko

S obzirom da zelis skinut kg nemoj tak gledat tezine, par bučica od 12kg bu ti vise neg dovoljno da skines tih par kg. Probaj naci set onaj sa dve sipkice. To ti je jedna mjesecna clnarina u teretani a ostaju ti bučice
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.