New Posts New Posts RSS Feed - problem sa zglobovima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

problem sa zglobovima

 Post Reply Post Reply
Author
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: problem sa zglobovima
    Posted: 26 Ožujak 2008 at 16:14
 pozdrav ekipa, imam problema sa zglobovima prilikom nekih pokreta i rotacija dosta pucketaju sto me prije nije osobito smetalo dok mi nije pocelo i sa koljenima tako da me recimo iza nogometa malo bole i prilicno su mi umorna. na netu sam nasao na www.gaz.hr weider bodyshaper gelatine forte, i na www.nutrix.hr elastijoint (koji je dosta skuplji) jel ima netko ko se bolje razumije u to da mi preporuci nesto od ovoga ili nesto drugo jer su mi 22god i htio bi se jos malo kretat  hvala vam
samo se treba portudit
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 17:00
hmm...meni je pukao meniskus prije 2 godine,tako da se nisam naprezala i obnovio se,ali me opet boli na promjenu vremena,ali sada mi nije jasno jer me je pocelo i drugo koljeno isto tako boljet na hladnoci...valjda se samo zeli poistovjetit sa kolegom pa malo i ono boli,hehe meni su govorili da moram jacat misice i nisu mi davali nikakve tabletice,s time da ima svakakvih cajeva na prirodnoj bazi koji ucvrscuju zglobove,ja sam za prirodu na prvome mjestu,pa za kemiju 
By:©parogica:)
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 17:00
 Moja preporuka ti je glukozamin sulfat bilo ciji sve je to manje vise isto...
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 17:51

ok, hvala vam na savjetima, o kojim se tocno cajevima radi sparogice? ako nije problem???

samo se treba portudit
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 20:36
Naravno da nije problem-mozes napravit caj od vrbine kore i to ostavit u vodi par sati ili  malo prokuhat pa procijedit. Mozes i smrvljeni korijen od gaveza usut otprilike u rakiju,ostavit par dana na suncu i masirat zglobove(to je i za ledja)
ps: rakija je zdrava!
By:©parogica:)
Back to Top
Terra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Terra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2008 at 11:48
 Homeopatske injekcije pod patelu i glineni oblozi izvana.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2008 at 22:54

Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

 Moja preporuka ti je glukozamin sulfat bilo ciji sve je to manje vise isto...

slazem se

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 16:48

 Ah neznam sto da kazem na ovu temu glukozamin bi ti bio preventiva

neznam igras li ti nogomet rekreativno tu il tamo il bas profesionalno

moras se pripaziti u svezi svojih zglobova ligamenata i ostalog ako si osjetljiv..dobro zagrijavanje mazanje gelom prije pocetka tekmice "deep relieff "on zagrijava dubinski..to je odlicno

a toplo ti preporucam odlazak jednom dobrom ortopedu i da si napravis rtg koljena..obavezno pregled

 

Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 16:45
Originally posted by ShapeUp ShapeUp wrote:

 Ah neznam sto da kazem na ovu temu glukozamin bi ti bio preventiva

neznam igras li ti nogomet rekreativno tu il tamo il bas profesionalno

moras se pripaziti u svezi svojih zglobova ligamenata i ostalog ako si osjetljiv..dobro zagrijavanje mazanje gelom prije pocetka tekmice "deep relieff "on zagrijava dubinski..to je odlicno

a toplo ti preporucam odlazak jednom dobrom ortopedu i da si napravis rtg koljena..obavezno pregled

 

 hvala ti na savjetu, ne igram profesionalno nego onako s ekipom tu i tamo i to mi je ja mislim najveci problem, cesto sam igrao(na betonu) a nisam se bas ni zagrijavao ni istezao nista posebno a ni vjezbao da ojacam misice, kontam poc u Pehareca u Pulu na pregled i dijagnozu i sto ja znam sto jos:) ali malo mi je daleko (u Dubrovniku sam) pa dok zaradim malo para i mislim da cu tamo poc, bio mi je jedan poznanik u njega i odusevljen je, u meduvremenu sam uzeo u algoritma knjigu Tijelo duh i sport i stvarno je strasna knjiga i meni je ful dobro dosla tek sam kad sam je procito skonto u koliko sam mnogo stvari grjesio tako ako vam nije problem dat š45kn mislim da svima moze pomoc, ponajvise u promjeni nacinja razmisljanja i izbacivanju stresa kod vjezbanja i bilo kojih fizickih aktivnosti.

hvala svima jos jednom i samo uzivajte 

samo se treba portudit
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 22:28

 Ja sam se isto nakupovala knjiga i svega i sad sirim pozitivnu energiju medju ljudima.))hahaSamo se ti malo prije vjezbe,kosarke istegni..Na pocetku i na kraju i pazi sto radis sa koljenima:)

 

Back to Top
NikolaR View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2008
Location: England
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NikolaR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2008 at 17:16
Vidim da mnogi imaju problema sa zglobovima,bar nisam jedini :).Ne znam,ja sam tak navikao da mi pucaju zglobovi po telu,nek malo jace nek malo slabije :) 
"Stoga dizanje jesenjeg zeca ne moze se smatrati snagom;Sagledavanje Sunca i Meseca ne moze se smatrati ostrovidoscu;To sto se cuje zvuk grmljavine,ne moze se smatrati ostrim sluhom"
Sun Tzu
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 12:17
Meni također zna dosta primjetno 'pucketati' u koljenima kad ih savijam i vratu recimo kad ga savijam skroz, dok nisam zagrijan... Ali nikad nisam imao nikakvih problema s time,niti imao bilo kakve ozljede, jedino to što znaju pucketati, i to je tako vec dugo dugo vremena, ali nit me boli nit ništa pa nisam toliko išao za tim... sad kad sam ovo procitao sam se malo zamislio... trebam li se zabrinuti zbog toga?    

Edited by Ive_ri
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 11:33
Aktivnim sportašima je nešto tipa elastijoint odlcna stvar

jer ima i glulkozamin i chondotroin i MSM koji svaki ima svoju ulogu u zaštiti hrskavica i ligamenata
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 21:57
Ja sam pio elasti joint..okus je katastrofa... a sad jel pomaze ili ne.. nisam osjetio neke promjene.. ali to bi ocito trebalo piti godinama.. a nije bas jeftino..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2009 at 11:17
Imas i joint fuel od twinlaba, ja sam to trosio.

Za ostale ne znam, ali konkretno ovaj od twinlaba je skup cudo jedno, kad sam skuzio da cu trebat par boca, sam nakon prve narucio prek neta - 2 boce kostaju mrvicu vise od pola jedne ovdje - pa ti racunaj :)
Back to Top
Georgij Srebren View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Georgij Srebren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 10:54
A da probas TRION:Z narukvicu?
Magnetska terapija (2 x š,000 Gauss magneta) plus minerali
s negativnim ionima? Gore sigurno nece biti a moze pomoci.
Ja igram golf i imam povremene bolove u zglobu desne ruke
pa
nosim narukvicu.

Edited by Georgij Srebren
Pitaj mene sve o golfu i sve za golf
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.