New Posts New Posts RSS Feed - Problem sa održavanjem :/
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem sa održavanjem :/

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problem sa održavanjem :/
    Posted: 26 Listopad 2011 at 16:41
Pozdrav dragi fitnessovci,

Imam problem sa održavanjem tjelesne mase, sa prehranom, sa fizickom aktivnošcu, sam sa sobom...
Naime, dođe dan kad mi se otvori volja želja za treningom ( a cim treniram odmah pazim na prehranu, odmh sam življi, ne spava mi se, ko raketa sam eto) i onda treniram nekih 3 tjedna, pazim što jedem, održavam se, sretan sam....

Onda pak dođe neka prokleta faza...4-5 tjedan, sam od sebe odustajem od svega, ležim, prežderavam se, i totalno mi je svejedno što sam se proteklih 3-4 tjedna trudio, znojio, prolio krv treninzima...
Samim time sam pospan, ne trzam na ništa, uživam u hrani, pojedem enormne kolicine...

Eh onda opet poživcanim, napunim se voljom, pocinjem vježbati pravilno se hraniti, i tako u krug...i tako u krug... ... ...A željenih rezultata, naravno nema..Problem je u meni, u mojem psiho stanju, u tim promjenama stanja, neznam šta i kako da to promjenim...

Vjerujem da nisam jedini u ovom problemu..Hajd popricajte sa mnom, hvala! :)

SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2011 at 17:49
Tako  i ja nešto radim samo u dužim periodima tipa 2-3 mjeseca treniram i pazim što jedem , pa me nešto pukne i prestanem sa svime na 2-3 mjeseca pa opet pocnem i stalno tako :/ 
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2011 at 10:14
Evo i meni je uletio takav period.. 3 tjedna nisam taknuo utege ni nis.. trebas si postavit neki konkretan cilj koji zelis ostvariti.. ovako besciljno vjebanje nema smisla.. mozda ces onako dobit volju kad vidis da to predstavlja izazov..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2011 at 13:30
a da probaš staviti dobar osjecaj, poletnost i živahnost kao cilj vježbanja? tako da mišici i fizicki izgled budu posljedica
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2011 at 12:06
to nije problem s održavanjem, to je problem s tobom
U mirin brah?
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2011 at 23:37
Meni se znalo dogodit da nakon godinu i pol vježbanja dođe žuta minuta i onda me tri dana drži to da više ne bi vježbao, da mi je sve to teško, pa onda zašto vježbam i patim se a nikome to nije bitno itd... ali najvažnije je ono da se ti bolje osjecaš kad vježbaš a ujedno se i dobro hraniš pa nema te malaksalosti i umora (govorim iz svog iskustva) i tako sad cim osjetim da mi pada volja odma uzmem dva ili tri dana odmora i nakon toga opet sve po starom tjeram sam sebe da ne bi došao na ono što sam nekad bio! (kaže narodna "dobar je strah onome tko ga ima" bar to kod mene pali jer se odma sjetim da bi mogao biti onaj stari debeljuco ako se ne uhvatim treninga )

Btw. moram se nadovezat na Davora, također pokušaj si odredit neki cilj i bit ce odma lakše jer ceš imat izazov protiv samog sebe i neceš samo tako posustajat u treningu te prehrani!
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2011 at 15:04
@sebastian, jako dobro zapažanje, svaka cast
Usprkos cilju, padam...Imam strašno puno neodloživih obaveza, pa onda trening ostavljam za "sutra"
Danas pocinjem ponovo, iako nemam ni truncice volje, koda sam propao :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2011 at 08:03
tražiš isprike, toga nema... ako imaš neodgodive obaveze, imaš ipak 30min bar, za neki trening kratki, asigurna sam da bar 2x tjedno možeš uhvatiti i više vremena od 30minuta.... ok ako je taj period neodgodivih obaveza nekih tjedan-dva..pa usporiš...ali sve drugo ne priznam..a nebi trebao ni ti.... 
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2011 at 09:13
haha..meni ovo zvuci kao PMS...Wink
ali Dalia je u pravu, sigurno se nađe pola sata za trening...moji treninzi,gotovo svi, nisu duži od toga,ali su skoro svakodnevni.. (by Zuzana,ali to sam vec sto puta rekla)
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2011 at 10:06
Ma ja se pola sata samo zagrijavam :P
PMS, ma sve je danas moguce :)

Pola sata mogu samo odraditi neki homemade, ako odem u grad u teretanu npr vec trebam š,5h..
Vratit cu se insanitiju i utezima..
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2011 at 19:40
Joooj, zvuci poznato :D Prije godinu dana bih se bila zaklela da cu do kraja života vježbati kao manijak... I onda me nešto puklo, promijenii su mi se prioriteti i eto. S dva treninga dnevno (sad mi to zvuci totalno opsesivno C&#šš1;nfused) "spala" sam na dva puta tjedno. Trbuh nije savršeno ravan i sve to skupa, ali sretna sam i smirena. A kad mi se opet bude dalo, krecem sa starim drilom Smile

Zakljucak: nekad jednostavno ne ide. To što ti je nekoliko mjeseci vježbanje možda na desetom mjestu u životu - u redu je! Samo zadrži neku osnovnu aktivnost radi zdravlja.
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2011 at 20:29
Originally posted by Sara89 Sara89 wrote:

Joooj, zvuci poznato :D Prije godinu dana bih se bila zaklela da cu do kraja života vježbati kao manijak... I onda me nešto puklo, promijenii su mi se prioriteti i eto. S dva treninga dnevno (sad mi to zvuci totalno opsesivno C&#šš1;nfused) "spala" sam na dva puta tjedno. Trbuh nije savršeno ravan i sve to skupa, ali sretna sam i smirena. A kad mi se opet bude dalo, krecem sa starim drilom Smile

Zakljucak: nekad jednostavno ne ide. To što ti je nekoliko mjeseci vježbanje možda na desetom mjestu u životu - u redu je! Samo zadrži neku osnovnu aktivnost radi zdravlja.

Zašto si uopce vježbala 2x dnevno? nije ni cudo da si pregorila

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2011 at 22:15
Daj stavi neku slicicu, da vidimo rezultate treniranja 2 puta na dan :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2011 at 23:26
Originally posted by Sara89 Sara89 wrote:

Joooj, zvuci poznato :D Prije godinu dana bih se bila zaklela da cu do kraja života vježbati kao manijak... I onda me nešto puklo, promijenii su mi se prioriteti i eto. S dva treninga dnevno (sad mi to zvuci totalno opsesivno C&#šš1;nfused) "spala" sam na dva puta tjedno. Trbuh nije savršeno ravan i sve to skupa, ali sretna sam i smirena. A kad mi se opet bude dalo, krecem sa starim drilom Smile
Zakljucak: nekad jednostavno ne ide. To što ti je nekoliko mjeseci vježbanje možda na desetom mjestu u životu - u redu je! Samo zadrži neku osnovnu aktivnost radi zdravlja.


Apsolutna prica kao kod mene
Zacudo, i ja sam zadovoljna iako sam ranije izgledala mnogo bolje, al' bih svejedno volela neku sredinu izmedju treniranja 3x nedeljno(sto mi je malo) i treniranja 2x dnevno(ne svaki dan doduse), cisto da imam tu disciplinu...Al' i meni prekurcilo bas i sad pokusavam da se vratim na staro.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2011 at 07:54
tocno vas razumijem, ja sam trenutno na6-š0 treninga tjedno. Ali sva sreca još niti blizu zasicenja, vjerojatno zbog velike raznolikosti treninga... Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2011 at 09:03
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Sara89 Sara89 wrote:

Joooj, zvuci poznato :D Prije godinu dana bih se bila zaklela da cu do kraja života vježbati kao manijak... I onda me nešto puklo, promijenii su mi se prioriteti i eto. S dva treninga dnevno (sad mi to zvuci totalno opsesivno C&#šš1;nfused) "spala" sam na dva puta tjedno. Trbuh nije savršeno ravan i sve to skupa, ali sretna sam i smirena. A kad mi se opet bude dalo, krecem sa starim drilom Smile

Zakljucak: nekad jednostavno ne ide. To što ti je nekoliko mjeseci vježbanje možda na desetom mjestu u životu - u redu je! Samo zadrži neku osnovnu aktivnost radi zdravlja.

Zašto si uopce vježbala 2x dnevno? nije ni cudo da si pregorila


Loše razdoblje života (faks, decko, blabla), vježbanje mi je bilo kao antidepresiv. I da, stvarno sam pregorjela  Ouch  Mislim se vratiti cešcim treninzima, ali tek kad budem sigurna da to radim iz pravih razloga.

I ne bu nikakvih slika Embarrassed 
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.