New Posts New Posts RSS Feed - Problem - muške "sise"
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem - muške "sise"

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 18:01
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 
A jesi li razmišljao o grudnjaku?


Lega, od 4 posta u ovom topicu ni jedan ne vrijedi ništa, ako neceš pomoci, nemoj ni spamati!


Sjecam se, otkako sam na forumu, da su decki u 2,3 navrata dolazili s pitanjem ginekomastije, i zaista bih znao nešto reci o toj temi.
(citao sam nešto o tome)

Tako da samo citam ovaj topic, i cekam malo više truda od strane ovog mladog gospodina (što ukljucuje i interpunkciju ) kako bih mu objasnio neke stvari, a usput umirem od smijeha na njegove literarne tvorevine


So, don't be nervous, nije da si mu nešto prepametno napisao !
Back to Top
Sandro_15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandro_15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 21:57
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 
A jesi li razmišljao o grudnjaku?


Lega, od 4 posta u ovom topicu ni jedan ne vrijedi ništa, ako neceš pomoci, nemoj ni spamati!

A ti sandro imaš problema sa prehranom a pomalo i streningom, ali najviše prehranom!

Procitaj prvi i drugi dio ovog

clanak za prehranu

pa si složi neki plan jela i doπi ga napisat ovdje!

što se tice problema.. izgleda li to nekako ovako?






???



joj nekako mi lice na ove zadnje ehhehe
Back to Top
Sandro_15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandro_15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:12
  iskreno da vam kazem tolko se nezamaram hranom tako da mi one informacije sto si mi dao o prehrani nije nista pomoglo... sta ja znam koje jelo ima koliko proteina dajte mi stavite 3,4 vrste kako se trebam hraniti i u koliko sati da ih jedem i ja cu ih se pridrzavati
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:32

 pala je i meni na pamet ginekomastija ali prije bi rekla da je ovdje u kilama problem...

on se ne zamara hranom, nije mu ništa pomoglo......Sandro, da još i pojedemo i potrcimo za tebe?

Gledaj, princip je ovakav - mi ovdje imamo volje za pomoc svakome kome ta pomoc treba, i tu nema problema ALI da ponavljamo š00 puta jedno te isto iz teme u temu samo zato što se nekome neda potrudit oko sebe (jer je lakše kad se drugi lome jelda) nema nikakvog smisla.

Ako imaš volje i želje napravit nešto dobro, odvoji si malo vremena i potrudi se procitat jer sve što bi ti tu sad rekli piše u svakoj drugoj temi! Ako ti ne pokažeš zanimanje za sebe, nemoj ocekivat od drugih da ce ga pokazat.

Ostavi se tih burgera i....citaj!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:36
Tinka ljuta...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sandro_15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandro_15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:38
  hahah ajde ok evo postavicu 2 kad prelistam malo ove teme alll brate sad sam malo pogledo pahuljice mrzim a svako pise za dorucak pahuljice mozel ista drugo jbt
Back to Top
Sandro_15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandro_15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:47
 < http-equiv="C&#šš1;ntent-" c&#ššš;ntent="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" c&#ššš;ntent="Word.">< name="Generator" c&#ššš;ntent="Microsoft Word 12">< name="Originator" c&#ššš;ntent="Microsoft Word 12">

Jelovnik:

š.     Dorucak: ?????
2.     Meπuobrok: Pasni sir(all ljudi ja zivim u BiH i malom gradu kako ocekujete da ga uzmem kod mene u trgovini samo mozes reci narezi mi sira i to je to nije ovo zagreb)
3.    Rucak: Pohana riba i pileci  medaljoni s ciklom
4.    Meπuobrok 2: Tuna iz konzerve alll neka koja sadrzi i povrce
5.    Vecera: Posni sir

mozel ovako????

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:49

 hehehe Davore, ma nisam ljuta nego ne volim kad ljudi sjede ko drva i cekaju da ih netko poslužuje...u bilo kojem smislu :) Zašto bi se ja trgala oko nekog ko nema volje pomoc sam sebi? Ok ako zbog neceg ne može, ali ako nema volje? ko je mene naucio sve? citaj Tinka, citaj, testiraj, isprobavaj, drž nedaj,...

ma ne moraš pahuljice, uzmi si neko pecivo, utrpaj neku purecu šunku unutra, napravi si jaja ako možeš, imaš posni sir (probaj pa vidi ).....šta baš nikakve pahuljice ti ne idu?

jedeš šta od povrca?

 

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:54
Originally posted by Sandro_š5 Sandro_š5 wrote:

 < http-equiv="Content-" content="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" content="Word.">< name="Generator" content="Microsoft Word 12">< name="Originator" content="Microsoft Word 12">

Jelovnik:

š.     Dorucak: ?????
2.     Meπuobrok: Pasni sir(all ljudi ja zivim u BiH i malom gradu kako ocekujete da ga uzmem kod mene u trgovini samo mozes reci narezi mi sira i to je to nije ovo zagreb)
3.    Rucak: Pohana riba i pileci  medaljoni s ciklom
4.    Meπuobrok 2: Tuna iz konzerve alll neka koja sadrzi i povrce
5.    Vecera: Posni sir

mozel ovako????

gle, s nekim povrcem, mesom, jajima, posnim (ako ga nemate tamo, niš šta sad..), ribom, tunom...ne možeš fulat i možeš ih jest u svim obrocima..

za veceru možeš i neko povrce jest....isto ko i za rucak..

možeš i malo orašastih plodova dodat kao meπuobrok...npr. bademe...

bilo što samo što manje ugljikohidrata (pogotovo navecer) i masne hrane tipa tih hamburgera i slicnoga..i raznoraznih sokova, ledenih cajeva...

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Sandro_15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandro_15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 22:58
  povrce hmmmmmm kad su kuhane nako u supi i salate alll kad sam ja pun obaveza jedva stignem da odem malo na ovaj forum jer uvjek imam obaveza....nemam ja vremena da sta kuham a ove pohane ribe mogu zacas napraviti jer recimo ja ti idem u skolu od 7 ujutro do š3 00 kad doπem kuci spavam do 3,4 onda ustanem jedem idem na praksu do 6 onda odmah iz skole u teretanu pa u teretanu do 9 vjezba onako jedan dan leπa trbusnjaci,prsa trbusnjaci,ramena trbusnjaci i trim 20min prije pocetka i na kraju i isto toliko biciklo poslje toga imam trening sad su mi poveceni na 5 znaci samo 2 dana imam slobodnog vremena poslje teretane alll kad uzmes u obzir da jos moram uciti poslje š2 pa do3,4 ujutro iscrpi me skroz dani mi prolaze strasno brzo nisma upalio na komp nijednu igricu ima mozda mjesec dana 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 14:48
Originally posted by Lega Lega wrote:


š. Tako da samo citam ovaj topic, i cekam malo više truda od strane ovog mladog gospodina (što ukljucuje i interpunkciju ) kako bih mu objasnio neke stvari, a usput umirem od smijeha na njegove literarne tvorevine

2. So, don't be nervous, nije da si mu nešto prepametno napisao !


š. Ako citaš i cekaš, nemoj spamati sa glupim komentarima

2. Vidi se da ti "social skills" nisu neke, pa ti necu uzeti za zlo to što ne razumješ
 
Sandro, ti imaš problema sa organizacijom, kad to središ imat ceš vremena i za jesti!

P.s dobar obrok se može napraviti u roku š0 min


Edited by Iluvatar
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 14:51
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


š. Tako da samo citam ovaj topic, i cekam malo više truda od strane ovog mladog gospodina (što ukljucuje i interpunkciju ) kako bih mu objasnio neke stvari, a usput umirem od smijeha na njegove literarne tvorevine

2. So, don't be nervous, nije da si mu nešto prepametno napisao !


š. Ako citaš i cekaš, nemoj spamati sa glupim komentarima

2. Vidi se da ti "social skills" nisu neke, pa ti necu uzeti za zlo to što ne razumješ


Ma najljepša ti hvala!
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 15:44
 Sandro, mislim da moraš kompletno promijenit navike što se tice prehrane, treninga i odmora. To su tri osnovne stvari koje moraju bit napravljene kako treba da bi imao ikakav rezultat. Prvo, vidio sam da ti je na meniju uglavnom junk food. O hrani necu previše jer puno je o tome na ovom forumu vec napisano pa da se ne ponavljam.što se tice treninga nepotrebno je svaki put radit trbušnjake. To su vježbe manjeg intenziteta i nece ti pomoc da izgubiš salo, a pogotovo ne na ciljanim mjestima (to je neizvedivo). I na tvom mjestu ne bih radio trening za svaku mš. grupu posebno. Nisi još uvijek u tom stadiju. Radi kružni trening sa dosta dopunskih vježbi, koristi dosta i kardio sprave-unutar samog treninga ili na kraju.Uglavnom moraš imat što vecu kalorijsku potreošnju. što se tice odmora ne spavaj poslijepodne nego ranije navecer u krevet. Po noci se tijelo i mišici oporavljaju. Sve je to izravno povezano sa hormonalnim sustavom, tako da ako poremetiš taj ritam remetiš normalan oporavak kojim upravljaju hormoni. To ostavlja katastrofalne posljedice na metabolizam koji je kljuc za mrševljenje u tvom slucaju , a nadam se da tvoje ''sise''  nemaju veze sa hormonima (jer cesto imaju) nego je samo stvar pretilosti. Bio sam malo opširniji ali se nadam da je pomoglo. Stoga mijenjaj navike, odmah!!!
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
Sandro_15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandro_15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 18:23
pa lako je vama reci nemoze se to promjeniti preko noci meni od ovih aktivnosti su sve jako vazni a ako nespavam poslje skole nista nemogu odraditi tokom daljeg dana
kako treba a evo sto se tice jela pojeo sam ujutro sendvic jbg sa salamom mali za meπu obrok sam pojeo 2 jabuke za rucak sam sebi napravio 2 pohane ribe male evo sad ode pojesti bananu i gibam u tertetanu znaci vise vjezbi koje gube kalorije ok potrudicu se oko toga alll nemogu spavanje mjenjati nikako sutra subota konacno ajjjj spavam klko ocu zzzzzzzzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 22:41

 Sandro, lordhumungus ti je sve lijepo rekao uz sve ostalo što smo ti i mi ostali rekli...sad sve znaš, a ostalo je na tebi...ne moraš sve promijeniti preko noci ali možeš korak po korak...

...još jednom ponavljam - ne želim cut ne mogu  To mi se zajedno preokrene u necu - a oceš ili neceš, tvoja je briga - rješenje smo ti dali

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 14:34
  Rekli bi u narodu, puno price ni za što.

Hrpa teksta a nigdje slike tih njegovih povecanih muških dojki?

Nek okaci sliku pa se onda tek može reci jel ginekomastija ili samo lipomastija koja se cak i može riješiti.

@lega
Alea iacta est, postaješ thorn ove zajednice
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.