New Posts New Posts RSS Feed - Problem, belaj, navika, kriza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem, belaj, navika, kriza

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 16:07
8-š2 MJESECI NEPRESTANO!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 16:10
U je..
I daj si pazi kolko jedeš stvarno, ono kaj si napisala tam
ti nije ni blizu dost, neceš se oporavit , amoze ti se
desit jos vece sranje ak bus opet malo jela iako ne jedes
samo voce..... kolko si visoka/teska?
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 16:21
š64 visoka, a teska 54 trenutno, mada kontam da cu se sad udebljat jer nisam samo na vocu i povrsu... :( Sad si me zabrinuo/la :( :( Stvarno to misliš? Zašto premalo??? Ajjojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :(
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 16:21
POMOZI MI AKO SE RAZMIJES BOLJE, MOLIM TE!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 16:35
Svi ce ti ovdje rec isto, definitivno je malo Smajlica.Ti
ne uneseš niti š000 kalorija dnevno, mozda cak i polovicu
toga, to unese djete od 4 godine, ozbiljno ti velim.
Trebas barem 2-3x vise neg sad jedes da bi uopce
podrzavala zivotne funkcije, omogucila normalan rad
organizmu, hormonima, krvnim stanicama, svemu jer imat
ces velikih problema nasatvis li ovako........ti uopce
nisi unosila bjelancevine, masti.....neznam kako je
tijelo uopce izdrzalo tolko da ti nije udarilo negdje....

Vjerovatno si izgubila misicnu masu kompletno kladio bi
se unoseci samo voce i povrce, dal si zadovoljna sada
kako izgledas nakon toga, dal si si dovoljno cvrsta,
utegnuta?
(Cak da i jesi, a mislim da nisi, nikada nebi smjela
pomisliti na ovo kaj si radila, to je jednako
zabrinjavajuce, kao onaj slucaj kaj je Zoki danas postao)

Ti meso ne jedes? Od toga se nebus zdebljala, veliki broj
zena vecinom se kroz cijeli dan tropa raznim
ugljikohidratima,ne nuzno i "losim" uz ishranu siromasnom
bjelancevinama i to smatram krivcem za nezadovoljstvo i
viskove koje ne zelimo
neznam zakaj je to tak,genetski predodređeno valjda veca
potreba za tim ili stecena loša navika ali svakodnevno se
uvjeravam da
je to gotovo pravilo. Muski pak imaju svoje obrasce, no nebitno...
Ono sto tebi treba je uravnotezena prehrana, zastupljena
sa svim nutrijentima, po mogucnosti "ciste" namirnice i
umjerena vjezba i ti se neces debljati š00%
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 17:08
Hvala ti puno...Leleee :-o Nisam znala da sam toliko neuhranjena :( NE MOGU DA VJERUJEMMMMM!!! FAKAT SAM MISLILA DA cE ME I OVO DANAS šTO SAM POJELA ZDEBLJAT! JA DEFINITIVNO IMAM TOTALNO NEURAVNOTEZENU PREHRANUUU :( :( :(
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 17:26
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Hvala ti puno...Leleee :-o Nisam znala da sam toliko neuhranjena :( NE MOGU DA VJERUJEMMMMM!!! FAKAT SAM MISLILA DA cE ME I OVO DANAS šTO SAM POJELA ZDEBLJAT! JA DEFINITIVNO IMAM TOTALNO NEURAVNOTEZENU PREHRANUUU :( :( :(


nemas neuravnotezenu prehranu vec bi ja rekla neki oblik anoreksije. mila moja, javi se doktorici nek te uputi psihologu. ovo ti ne govorim da bi te sprdala ili vrijedala vec najozbiljnijei u najboljoj namjeri
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 17:43
Mislim da sam sposobna da promijenim svoj jelovnik trajno i da mi psiholog ipak ne treba, draga! Imala sam probleme i velike gubitke u životu,što je rezultiralo ovako kako jeste...Samu sam sebe mogla ugrozit...Sreca, zdrava sam stvarno!
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 17:46
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

FAKAT SAM MISLILA DA cE ME I OVO DANAS šTO SAM POJELA ZDEBLJAT!


meni je vodilja bio ovaj tvoj post. iskreno vjerujem da ako mislis da ces se od jednog jedinog obroka ili jednodnevnog jelovnika zdebljat da to nije nesto tek tako

ako mislis da si ok onda ok
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 17:54
  Smajlica nije eabi nista lose mislila niti , mislim da je bila iskljucivo dobronamjerna.
Iskreno meni je isto prvo palo na pamet i to je prvo sto sam pomislio kada si rekla da si jela samo voce i povrce skoro godinu dana iz straha da se ne udebljas, plus ono bildanje od hodanja i slicno.Iz toga svega je vidljivo da si ocito malo pobrkala percepciju za debelo/mrsavo, nabildano, vitko, kak god i definitivno si upala u neki zacarani krug koji ti se cinio logican i normalan tada..... no šutio sam , možda zato kaj si pokazala namjeru da to promjeniš iako stvarno nebi bilo loše porazgovarat s nekim, cisto informativno, psiholog ne znaci da je neko lud, svako ima svojih žutih minuta u životu, gubitaka, problema, oni nisu neko opravdanje za zanemarivanje sebe i svog života i tijela.

No , rekao sam , ono što je bitno da si kolko-tolko shvatila neke stvari, nadam se....
I ti zaista, ali zaista trebaš jesti puno, puno više, raznoliko,sa zastupljenim proteinima, uh, mastima, vocem , povrcem, skombiniraj te namirnice onako kako smo š00x pisali ovdje , zadnji cas ti je da se trzneš ukoliko ne želiš dovest tijelo do kraha i posljedica zbog kojih bi mogla imat velih problema,procitaj malo po forumu kak ove iskusnije cure na forumu jedu, treniraj, kreci se.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 18:00
Originally posted by eabi eabi wrote:

Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

FAKAT SAM MISLILA DA cE ME I OVO DANAS šTO SAM POJELA ZDEBLJAT!


meni je vodilja bio ovaj tvoj post. iskreno vjerujem da ako mislis da ces se od jednog jedinog obroka ili jednodnevnog jelovnika zdebljat da to nije nesto tek tako

ako mislis da si ok onda ok



Ono sve u tom danu je bilo zapravo za jedan obrok normalan......A to da je za upitat se , svakako je, nije da branim smajlicu, no nažalost takvih primjera imaš puno, a mislim da je vecina ipak zbog neznanja i uvjerenosti u ispravnost svoje "metode" da jednostavno je to onak kak se mora.....tako da nesvjesno narušavaju zdravlje......

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 18:03
  I da, mislim je moguce da ce ti na pocetku biti teško, tijelo ce odbijati hranu, neceš imati apetit i sve što je normalno jer je tijelo nauceno na nejedenje, tako da ceš postepeno morat i pod prisliom usvajt hranu i kolicinu dok ne dođeš do one koja ti je potrebna
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 18:18
jos jednom ponavljam: nisam mislila nista lose

psiholog je struka vrlo bliska mojoj struci i ja te osobe ne smatram nekim psihijatrima koji ce te zatvorit u ludaru jer jedes samo voce

cisto da ti postavi prava pitanja na koja ces sama sebi dat odgovor pa mozda i situacija sa kilama krene na bolje. tj slikom o sebi

ne zelim moralizirat i pametovat. znam sto pricam. ja sam ona koja stoji na drugoj strani. koja u svakoj frci okrene broj dostave pizze ili javi muzu da donese nesto iz mc-a

ali mijenjam se jer je vaga pokazala jednu porazavajucu brojku iako ljudi govore da se ne vidi i da dobro izgledam. steta sto okulisti ne rade terenski posao jer ako netko ne vidi 20kg viska onda u klinac i ovaj svijet

da se vratimo nazad

jedenje samo voca i povrca je odlicno za detox na 2-3 dana. treba posteno dobro izbalansirati vocno povrtne obroke da bi se unijelo sve u organizam a i onda su potrebni suplementi da nadoknade ono sto fali

ja sam ti dobra dusica. znas kako kazu za debele ljude da su dobri. e pa to sam ti ja
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 18:25
Originally posted by eabi eabi wrote:



ja sam ti dobra dusica. znas kako kazu za debele ljude da su dobri. e pa to sam ti ja



Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 18:34
A duše moje drage...Nisam vas htjela uvrijediti da pomislite da mislim da me vrijeđate...(uh što zakomplikovah recenicu...:D ) Ljubim ja vas što mi pomažete i od srca vam hvala...vi ste moji dobri anđeli koje mi je Bog poslao na vrijeme...NAHHH DA JA SAMU SEBE NE BIH POSLALA GORE HEHE, BOLJE MI JE PAPAT, PAPAT I PAPAT...SKUŽILA SAM SVE...NE ŽELIM, NE ŽELIMMMM UGROZIT ZDRAVLJEE!!! TAD BIH SAMU SEBE PROŽDERALA KAK SAM GLUPA!!! FUJJJJ!!! DIJETE OBIcNO I J***** TINEJĐER KOJI MISLI DA SVE ZNA O ŽIVOTU! BLJAKKKKKKK!
HVALA LJUDI...POTRUDIcU SE ZBOG LJUDI KOJE VOLIM, I ZBOG SEBE...
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 18:44
dobro je da si skuzila na vrijeme. sad trebas djelovati. neki ostanu na onom trenutku kad skuze
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.