New Posts New Posts RSS Feed - Problem, belaj, navika, kriza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem, belaj, navika, kriza

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 14:52

[QUOTE=SMAJLICA] NE STOJI MI KAD OJAcAM MIšIcE [QUOTE]

 

Ma zabrijala si, poslaji sliku da vidimo  

Ali ja stvarno ne vidim kako bi onda trebala vjezbat jer velis da samo hodanjem dobis misice na rukama.

Jedenje voca nije rjesenje, mozda ti je zato i tak da se napuhnes od tog secera i vode i onlohavis jer izgubis svu misicnu masu pa zabrijes da ti je to od vjeznbanja.......tak da to nije rjesenje, a nis, probaj pravilno jest i sporo hodat, ja drugo neznam, predajem se.

Zasto si  dobar dio cura zabrije cim mjesec dana trenira da su dobile misice.Evo neki dan na fizikalnoj terapiji cura sva pokocena od neaktivnosti i sjedelackog nacina zivota, nemre najosnovnije vjezbice napravit i cujem kak prica da je strasno, da nis nemre  i sve ju boli, al kao isla je na plivanje pa je pocela dobivat ruzna plivacka ramena i gornji dio pa je odustala  , to je ruzno kao, fujjj (iako nema sanse da joj se ista promjenilo a jastucici koje ima nisu ruzni?, odlican trade off )Kladim se da je bila š0x na plivanju uvrh glave. Nevjerovatno kak te cure sve dobivaju te misice samo pomisljajuci na treninge ili utege.

 

Edited by The Phoenix
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 20:05
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 eh smajlice da su meni tvoji problemi s mišicima...




kako bi bilo lijepo imat rucku 45-6 cm, al pazi od hodanja 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 20:55
Soner, koliko je cm sada ruka?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 09:11
evo vjezbaj po ovome,tu imas dosta vjezbi i videa,a ispod
svakog ti je objasnjeno kolicinski koliko cega...pocni s
time a s vremenom ces na forumu naci nesto bolje ako ti
treba:http://www.bodyrock.tv/category/daily-workouts/

EDIT:ne radi mi opcija za link o.O

Edited by TopForm
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 10:32
I šta? Skinem preko toga linka ili...? Pocetnik sam ili ako želiš, slobodno nazovi, za ovo podrucje da sam seljak
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 10:39
ne ne ne,oeds na taj link i dole imas videe na svakoj
stranici po 4 ili 6 a kad pogledas malo nize imas brojeve
od š pa na dalje tj. to su stranice i na svakoj stranici su
vjezbe....prolistaj mali i nac ces vjezbe za sebe
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 10:48
Hvala ti...ovo je super! Hvala ti puno! Koliko u prosjeku je dovoljno da vjezbam dnevno i koje vrijeme najbolje odgovara...Može li pred spavanje ili mora ujutro?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 11:01

Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Hvala ti...ovo je super! Hvala ti puno! Koliko u prosjeku je dovoljno da vjezbam dnevno i koje vrijeme najbolje odgovara...Može li pred spavanje ili mora ujutro?
 

kad god možeš...

Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 11:04
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Hvala ti...ovo je
super! Hvala ti puno! Koliko u prosjeku je dovoljno da
vjezbam dnevno i koje vrijeme najbolje odgovara...Može li
pred spavanje ili mora ujutro?
 


kad god možeš...



Ja radim inace ujutro insanity ili odem u teretanu,a
navecer duzi cardio ili hiit.
Back to Top
Zeus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 16:21
Da nije ovdje problem psihološke prirode,možda?

Iskrivljena slika* u ogledaju je UOBIcAJNA pojava kod žena,kamoli djevojaka u pubertetu..
*Prevelik nos,prevelike uši,premale grudi,široka ramena,brdo sala,ogromna guza i bokovi,noge ko stupovi,mišica ko u prici nakon jednog treninga dizanja utega..to ide iz krajnosti u krajnost..

Nažalost to nije stvar gena,podarenosti,prehrane,vježbanja,ne vježbanja, vec razmišljanja,stava,samopouzdanja..

Sve je u glavi,naš mozak je najjaci stroj koji upravlja tjelom.. Nevjerovatno je što sve on može uciniti!

Ne osuđujem,ne napadam., iznosim mišljenje ..

Pripremljen na paljbu neprijateljskih komentara :)

Edited by Zeus
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:04

Mucis samu sebe a to nije vrijedno.
Savjete o prehrani nemoj traziti od nekakvih laika ko nema pojma o tome, koji su ti isto tako preporucili da ne jedes nista nakon š8 sati, sto je najveca glupost... na ovom forumu ima ljudi koji ce ti dati dobre, lijepe savjete-
Dobro pripazi kako i sta radis, duze vrijeme biti na rezimu prehrane na kakvom si ti bila je skodno i dovodi organizam u teski disbalans, pogotovo hormonalni...
Pozdrav.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:43
The Phoenix, dobar post na š. strani (food is fuel), ko da sam ga ja pisala

smajlica smajlica, pa svašta s tobom, zavrtilo mi se od citanja cuj, meni se više cini da si ti puno više papala u to vrijeme pa je bilo više masti na rukama i trbušcicu nego sad, nemoj to brkat sa mišicima

A što se prehrane tice...što misliš, što ti je hranilo mišice cijelo to biljno vrijeme? Ništa. Izgubila si ti kilice, ali dosta je tu mišica otišlo...mršava možda jesi ali koliko se dobro osjecaš, ne znam baš. Sve me to podjeca na mene i moje mršavljenje. Eto sad, vracam sve te kile...ali kvalitetno.

Usporila si metabolizam i teško da ceš izbjec povratak kila kad pocneš normalno jest. Spustila si metabolizam na nižu razinu, kad podigneš kalorije bit ceš u suficitu i možeš ocekivat strelicu udesno na vagi. Al neboj se toga. Samo biraj dobru hranu i VJEŽBAJ. Kvragu, ne izvlaci se na nedostatak vremena, ovdje takav izgovor ne drži vodu, i mi smo u stisci s vremenom Sve je stvar prioriteta. Ako imaš vremena za pogledat film, imaš i za trening.

Tijelu trebaju svi nutrijenti, ne igraj se time. Pogledaj malo primjere naših jelovnika i skombiniraj si nešto. Uvodi promjene malo pomalo, a prvo pocni jest poslije š8h....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 11:39
Thnx Gym meni se isto jako svidio taj citat iz neceg
kaj sam citao baš u tom trenu pa sam ga morao podijelit
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 15:11
Dragi moji prijatelji, evo mene. Smajlica "the nabildana od hodanja" :D is back!!! :D Ehhh sada moram podijelit s vama sta mi se desilo.
Kontrolirala sam i dalje, TVRDOGLAVA GLAVA nastavila po svom, tj.jela sam samo voce i povrce. Obozavala sam popodne ananas pojesti. Tako sam jedno vrijeme prakticirala ananas popodne, ali i dalje nisam unosila "normalnu hranu". Tako sam jedan dan porucala jedan veliki ananas oko š5 h u danu i bio je tak velik da nisam ništa više mogla jesti. Ali ljudiiiii što me kiselina navecer spucalaaaaaa....Još plus ja nisam imala masti na sebi više da bi ta kiselina imala na što djelovati.
Taj dan sam položila najteži ispit na faxu i bila presretna!!!
Međutim, u noci nisam nikako bila ok. Kiselina me udarala u grudni koš i jednjak...vracajuci se iz želudca koji to nije mogao svariti. Grudni koš me poceo bolit i peci, a nos mi je izlazila kiselina!
Nisam smjela više zaspati, kooliko sam se bojala.
Ljudi, od tad sam podvukla crtu i više nema zezancije! Kome ispiti i kome diploma, ako ja svoje zdravlje ugrozim da to i ne docekam, da uživam u svom radu i rezultatima napretka???
Ljudi, kako sam težak period prošla...A gdje cu reci svojim šta sam sebi uradila: jedinica sam im, imala sam uvijek sve što sam htjela, SVE! ONI ŽIVE ZA MENE! A ja im ovako vracam, praveci sebi gluposti OVAKVE!
Sad jedem normalno, sreca nema trajnijih oštecenja na mojoj jetri i disajnim organima zbog tog "perioda intenzivnog ananasiranja same sebe" :) Pokušacu s vama naci neki program koji mi odgovara i bavit se nekim vježbama...Nadam se da cu uspjeti, jer stvarno sam ovaj put pogledala u oci onoj najgoroj strani svoje gluposti! Iskreno se nadam da ce ovo biti poucno za nekoga! Ljubim vas SVE I HVALA NA PRAVILNOM USMJERAVANJU! EHHH, SREcA PA SAM SE NA FORUM IPAK UPISALA NA VRIJEME :D
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 15:30
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Dragi moji prijatelji, evo mene. Smajlica
"the nabildana od hodanja" :D is back!!! :D


koji uvod
Ajde dobro, shvatila si na teži nacin,no bitno da jesi i da
ti se niš nije desilo.....sad papica i oporavak.
Kolko dugo si tocno jela samo voce?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 15:50
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:


Međutim, u noci nisam nikako bila ok. Kiselina me udarala u grudni koš i jednjak...vracajuci se iz želudca koji to nije mogao svariti. Grudni koš me poceo bolit i peci, a nos mi je izlazila kiselina!


Išššššššš....
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.