New Posts New Posts RSS Feed - Problem, belaj, navika, kriza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem, belaj, navika, kriza

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:04

Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Ej ljudi respect ko ima vremena da posveti vrijeme tjelovjezbi. Ja vodim takav nacin zivota da trenutno nemam vremena da to redukujem aktivnošcu. Sada, što se tice vaših komentara za hranu: I JA BIH NAAJRADIJE POMAZALA šNITU RAŽENOG KRUHA SA SIROM KAD GOD SAM GLADNA :D, ali bih tada VJERUJTE MIIII, za dvije sedmice bila BALON! Evo još nešto da vam dodam i PRIZNAM: NAIME, UVELA SAM SEBI DORUcAK PRIJE 6 DANA: DVIJE šNITE DEBLJINE š cm + š00 gr. svježeg sira i MAJKE MI MOJE vec sebi u ogledalu vidim obrašcice :(, koje MRZIM! Vec sam vratila kilu i pol!
:( They are comming back to me :(
 

Ako si uvjerena da se na tebe ljepi sve, pa cak i voda i da ti nesmiješ ništa pojest onda si u zabludi.

Uvela si si dorucak? Ne misliš da je greška što g anisi jela do sada? vjerovatno ti je metabolizam toliko spor i zagušen da nije cudo da ti se akumulira masno tkivo.

Zakaj nemreš vježbat?

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:09
Ovako: vozarim svaki dan po 50 km i fakat mi je dan full opterecen! Pitala sam na forumu prije neki dan da li postoje vjezbe koje cu moci uklopiti u svoj dan, tj. da mi dnevno uzmu oko pola sata, ali nisam dobila pozitivan odgovor, niti ohrabrenje! Pojede me to sto ne mogu naci NORMALAN nacin da pazim na sebe, a da se ne udebljam. Ja slatkise ne jedem od osnovne, tj. vec 8 godina. Zamisli kakva bih bila tek da ih jedem??? :)
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:11
I jos nesto, nije mi jasno ZASTO mi se sve akumulira, jer NAVODNO razeni kruh ne deblja TOLIKO i svjezi sir nije neki sad UNOS MASTI!!! NIšTA MI NIJE JASNO :(
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:18

 Hmmm, student si, dakle nemas nikakvih obaveza osim tog faxa, svo slobodno vrijeme je tvoje tako da nemogu prihvatiti da nemozes odvojiti sat-dva za trening recimo 3x tjedno u teretani i nekaj malo doma eventualno.To je samo jedan od izgovora , jer da ti to zaista zelis i imas volju ti bi to odradila sigurno....

Kaj tek dok pocnes radit, obitelj, prave obaveze kada ce ti i vrijeme van posla bit obaveza? Krajnje ti je vrijeme stec tu neku naviku ako zaista zelis nesto vise ili kak je neko rekao pomiri se sa time.

Ja idem u teretanu ili u 7 ujutro ili u 2š h jer ne stignem radi obaveza tokom dana, nije mi super kad se moram dici ali udje ti u krv i postane normalno, zelim to dovoljno da mi nebude problem, tak da ne vjerujem da nemas vremena, vise bi rekao nemas volje.

Procitaj si ono sa foteljom kaj sam poslao danas

 

A kaj se tice hrane posalji svoj dnevni menu pa ga usporedi sa curama koje vjezbaju i koje ga postaju ovdje

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:24
NIJE MI MRSKO, OBOZAVAM VJEZBAT! Evo ti moje iskustvo: Prvo da ti kazem da zivim u malom gradu gdje teretane nema, dakle samo "home made" i sama moram sve. Znaci, trebala bih naci program koji bi mogla sama kuci izvodit. To s foteljom nisam vidjela, sad cu potrazit...promaklo mi je sigurno negdje! Ok, ajde sat, dva home made vjezbi moram naci...ako mi neko htjedne pomoci
Dvije godine sam intenzivno vjezbala kuci i nabila trbusnjake koji su bili preveliki i ruzni, izgledali su kao ono ruzno nabijen, masivan stomak...i onda sam prestala! Drugo, bavila sam se brzim hodanjem, ali mi je to nabilo ruke previse, pa sam stala, a stomak nije spadao...Eto ti belaja sa mnom!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:32

 Ma dajjj, pa nemres se nabildat brzim hodanjem niti nabit ogromne trbusnjake radeci ih samo.......ispada da ti nesmijes jest jer se debljas, al nesmijes ni vjezbat jer se pretvaras u hulka  I po onom kaj sam shvatio rjesenje ti je ne jesti ili minimalno jesti.Nekaj tu ne štima

......mislim da ti je neko rekao, probaj onaj trening od Zuzane il kak se vec zove.

Kaj imas od opreme doma?bodyweight program nije problem

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:37
Baš sam jadna, ali nemam ništa od opreme. Taj "od Zuzane" :) nisam našla...pokušacu ponovo...
Kad te ovak slušam, sama sebi zvucim smiješna, ali to je FAKAT tako... Možda jer sam niska...š64 cm...Trenutno imam 53 kg, ali ih teeeško održavam :(
Još nešto, vjeruj mi da mi nije ni bilo teško jesti samo voce i povrce jer sam bila navikla...Zanima me da li mi takva biljojedska :) ishrana može narušit zdravlje... Znaci, voce, povrce i eto orašasti plodovi...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 20:22
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Drugo, bavila sam se brzim hodanjem, ali mi je to nabilo ruke previse, pa sam stala, a stomak nije spadao...Eto ti belaja sa mnom!


Ovo mi je totalno cudno, kako si nabildala ruke od hodanja? Zar hodaš na rukama?

Baš belaj, ja bi htio takav belaj- da mi se ruke nabildavaju od hodanja, cool.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 21:10
Haha.. Nebi stali hodat cijeli dan..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 07:39
haha...ne mislim nabildala,vec ojacala. Lose mi je stojalo, nije mi se svidjalo. Ja malena, sitna a ruke NADOšLE :) ccccc :D Ehhh ali kad se sjetim perioda sa trbusnjacima...kad bih vam rekla koliko je moj maximum bio, ali PRAVIH trbusnjaka i BEZ PRESTANKA, nebi mi vjerovali ili bi rekli da sam LUDA...Nekako mi se ta vjezba pretvorila u izazov i htjela sam vidjelti maximum, ali maximuma nema, shvatila sam. Ehh tad sam previše nabildala trbušne mišice i to je stvarno biolo ružno. Imala sam masti sigurno pola kile, kilu oko struka i onda se to uoblicilo na jastucice koje ženi ne stoje...Znaci, nisu oni mali, fini, nego veliki, jaki koji vjerujte ruuuuuuno stoje... Ali sam fakat u to vrijeme bila jaka kao stijena i papala sam fino. Ehh a znate koliko sam radila?! :) Za 45 minuta BEZ PRESTANKA uradim............... 750 trbusnjaka :D DA, DA, DA!!! 750!!!!!!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 10:18

 Zabrijala si, nit imas puno kila, sto naravno ne znaci da nemas viska i da je zategnuto, nit je moguce dobit velke ruke od hodanja,  aniti ogromniii trbusnjake od punpanja trubsnjaka u nedogled.Tim vise kaj velis da si imla pol kile masti i jastucice , a tada definitivno nemreš vidjet trbušnjake.

Mogla si imat jedino velku škembu

A da se nabildavaš i povecavaš od trbušnjaka i hodanja i to ruke onda mislim da si genetski jedinstveno podarena i da bi se trebala bavit profi BB, dic pare i zivjet od toga cijeli zivot

Meni se sad namece jedno pitanje, ako se pretvoriš u hulka od hodanja i trbušnjaka kak misliš radit neki bodyweight program za snagu gdje su vjezbe prilicno teske i zahtjevne, jos k tome i nisu crobnog oblika? Jel ti znas u kaj ces se tek onda pretvoriti?

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 12:08
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Drugo, bavila sam se <span style="font-weight: bold;">brzim hodanjem</span>, ali mi je to <span style="font-weight: bold;">nabilo ruke previse,</span> pa sam stala, a stomak nije spadao...Eto ti belaja sa mnom!
Ovo mi je totalno cudno, kako si nabildala ruke od hodanja? Zar hodaš na rukama? Baš belaj, ja bi htio takav belaj- da mi se ruke nabildavaju od hodanja, cool.


kak si to uspjela, si imala bucice i mahala lateralno s rukama dok si hodala???
LiveStrong
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 13:56
Hahahah nisam rekla da sam se pretvorila u hulka tada, ali sam ojacala na nacin na koji mi se nije sviđalo...Opet, možda mi nije tada valjala prehrana... Moram to sve fino ukombinovati Definitivno mi treba edukacija Sad bez zezancije, NE STOJI MI KAD OJAcAM MIšIcE nikako, smiješno mi izgleda na meni, to je sve! Zato pokušavam pronaci nešto što mi odgovara!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 13:57
 eh smajlice da su meni tvoji problemi s mišicima...
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 13:59
:) Znam da zvuci nevjerovatno ali da, geni su mi takvi da vrlo lako ojacam u rukama...Teža stvar su mi drugi dijelovi tijela, ali ruke ojacaju brzo!
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 14:11
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

:) Znam da zvuci nevjerovatno ali da, geni su mi takvi da vrlo lako ojacam u rukama...Teža stvar su mi drugi dijelovi tijela, ali ruke ojacaju brzo!

i mene je genetika pomazila tako da vrlo lako dobivam biceps i triceps ali sam se i za to nadizala željeza i željeza.
Strong is the new skinny.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.