New Posts New Posts RSS Feed - Prištici od wheya???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prištici od wheya???

 Post Reply Post Reply
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prištici od wheya???
    Posted: 16 Srpanj 2012 at 10:55
Ja ne znam jesam ja luda ili šta... ali primjetila sam da su mi se pojavili prištici od kako sam pocela piti whey Shocked Shocked  Oduvijek imam cistu kožu i nemam problema sa pritšicima..aknama... i evo, unatrag koji dan mi se pojavi par komada na obrazima Angry Shocked 
Nisam mijenjala ništa od prehrane...nisam jela ništa što i inace ne jedem...make up mi je isti kao i prije... kreme iste...gel za umivanje isti...  jedino whey Cry

Jel ima tko slicna iskustva?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 21:52

Ne bi me cudilo da ih izazivaju umjetni zasladjivaca kojima oni obiluju, uglavnom dosad nisam obracao pažnju na prišteve (koji izbijaju cešce po ovom toplom vremenu) jer puno veci problem bila nadutost i plinovi dok sam miksao whey (koji su sadržavali aspartam i acesulfam) s mlijekom.

Od kad koristim 100% whey bez ikakvih aditiva sa zobenim mlijekom nemam tih problema (istina i rijedje pijem whey rijetko kad više od dva puta tijedno).
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 22:27
promjeni marku proteina, frend prosao slicno, meni bio dao proteine, meni nis, a on kupio drugu marku i sve ok
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 10:57
ja nemam tih problema, a na praznim kantama bih se do Mjeseca mogla popet LOL DeadBig smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 13:21
Slavonka koju marku koristis?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.