New Posts New Posts RSS Feed - Priprema za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema za natjecanje

 Post Reply Post Reply
Author
Tusek001 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tusek001 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Priprema za natjecanje
    Posted: 11 Lipanj 2017 at 16:19
Pozdrav, nov sam recimo to tako na ovom forumu.
Nešto me zanima pa se nadam da ima netko pametan na ovom forumu koji će se malo više razumjeti u sljedeće navedeno u tekstu, isto bih tako molio osobe koje su šturijeg znanja za suzdržavanje na komentiranje istog, hvala!

Imam 26 godina bavim se aktivno sportom od svoje 16 te godine.
Radim u retoranu već duže vrijeme što mi osigurava savršenu prehranu. 3g Proteina po kg mase, 4uh, 0,6g masti i sl da ne idem u detalje ali recimo to ovako važem svaki obrok. Već duže vrijeme želim ozbiljnije poraditi na tome da izađem na natjecanje, kada kažem ozbiljnije ne mislim na treniranje na "suho".. Niti na suplementaciju koju trenutno koristim (L glutamine, BCAA,Arganin,Protein kazein, nox, stimulatori testa i sl, ali ima ih.. Na suplementaciju mj ostavim preko 2000kn. Doslovno živim za taj sport :D Radim 12h onda u 12 pola 1 navećer odem u teretanu i doslovno pozeći izlazim iz nje.. Znajući kako sam korak bliže cilju.. Cilj sljedeće se god prijaviti na natjecanje ako bog da.. Međutim treba mi dosta informacije o anabolicima, trenutno sam razgovarao sa doktorima u poliklinici Ligament koja slovi za jednu od najboljih u ZG, kod koje je recimo Filipović uzimao test i sl da ne idem u detalje googlajte jel... E sad... Pokušao sam na xy naćina doći do njih "Normalnim" putem, ali to doista ne ide baš tak lako.. Em sam vadio krv i sve živo da se utvrrdi stanje zdravstveno jel ali eto kažu da sam previše zdrav za to hahaha, pokušao sam i da me boli koljeno i sl međutim ništa...
Pa ako može malo info o tome..
Inaće bih uzeo Anavar..
Ono što mi je najnevjerovatnije kako SVI koji se pro bave tim sportom se prave MUTAVI da nemaju pojma o tome!!!! A dobro se zna da je ikakve slične rez bez navedenih anabolika NEMOGUĆE! potvrdio doktor znanosti endrokrinologije!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.