New Posts New Posts RSS Feed - Primjeri jelovnika
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Primjeri jelovnika

 Post Reply Post Reply
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Primjeri jelovnika
    Posted: 26 Kolovoz 2009 at 08:38
Ljudi, puno se prica na ovim stranicama o slaganju jelovnika i programima prehrane.
što kažete na to da se otvori topic u kojem ce clanovi Fitness.com.hr pisati(kad im dođe inspiracija) svoj dnevni(ili tjedni) jelovnik iliti bolje receno dnevnik prehrane- jednostavno za taj konkretan dan(tjedan).

Tako se mogu "pokupiti" neke dobre navike iskusnijih a i inace se najbolje uci iz necijeg konkretnog primjera/prakse. Ne mislim na obavezu vođenja dnevnika, nego samo kad npr. vam dođe da zapišete i podijelite s drugima svoja iskustva, tj. svoje prehrambene navike.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 10:19
Odlicna ideja!

Tema je otvorena ovdje: Moj dnevni / tjedni jelovnik
Oznacena je kao stalna pa je vidljiva uvijek na vrhu podforuma.

Imamo sada ispovjedaonicu, receptology i sada ovu temu i mislim da je ovo odlican dodatak podforumu jer ljudi su zaista non stop u potrazi za jelovnicima, navikama i zdravim namirnicama.

Zapisujte svoj današnji jelovnik!

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lovro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lovro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 10:28
  možda bi trebalo otvorit još jednu temu za komentiranje da bude preglednije
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 10:29
Originally posted by Lovro Lovro wrote:

  možda bi trebalo otvorit još jednu temu za komentiranje da bude preglednije


Mislim da ne treba. Sve treba biti povezano u jednoj temi.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lovro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lovro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 10:31
ok
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 13:10
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Odlicna ideja!Tema je otvorena ovdje: Moj dnevni / tjedni jelovnikOznacena je kao stalna pa je vidljiva uvijek na vrhu podforuma.Imamo sada ispovjedaonicu, receptology i sada ovu temu i mislim da je ovo odlican dodatak podforumu jer ljudi su zaista non stop u potrazi za jelovnicima, navikama i zdravim namirnicama.Zapisujte svoj današnji jelovnik!


Drago mi je da su reakcije pozitivne

Meni je uvijek zanimljivo pogledat primjere drugih, jer ponekad se ubacim u neku rutinu i onda to izgleda previše jednolicno.Iako znam da postoji mnogo varijacija na temu tipa meso+povrce, posni s necim itd. Ovako svatko od nas može dobiti ideju i uzor za nacin prehrane koji želi slijediti i primijeniti u svom svakodnevnom životu.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 13:17
Originally posted by Kate Kate wrote:

Drago mi je da su reakcije pozitivne

Meni je uvijek zanimljivo pogledat primjere drugih, jer ponekad se ubacim u neku rutinu i onda to izgleda previše jednolicno.Iako znam da postoji mnogo varijacija na temu tipa meso+povrce, posni s necim itd. Ovako svatko od nas može dobiti ideju i uzor za nacin prehrane koji želi slijediti i primijeniti u svom svakodnevnom životu.


Sve ideje su dobrodošle.
Ova je odlicna i odmah smo reagirali.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.