New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlozi za webshop!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlozi za webshop!

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prijedlozi za webshop!
    Posted: 25 Kolovoz 2010 at 13:15
U ovoj temi možete davati svoje prijedloge za fitness.com.hr webshop.

što mislite da bi bilo dobro napraviti / dodati / kreirati i sl..
Dobre prijedloge cemo možda i nagradjivati.
Ovisi koliko se potrudite..


Edited by Zoki - 18 Ožujak 2012 at 19:54
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2010 at 13:16
Evo i linka:
https://www.fitness.com.hr/shop.aspx

Da imamo sve na jednom mjestu.


Edited by Zoki - 18 Ožujak 2012 at 19:54
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Wisperer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wisperer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 01:09
  Evo gledao sam vaš web shop i ima jako dobrih stvari. E sad pošto ja nemam kartcicu (a vjerujem i mnogi drugi) moj prijedlog bi bio da uvedete nacin placanja pouzecem! Kada bi uveli placanje pouzecem vjerujem da bi puno više ljudi (kao i ja osobno) kupovalo zato što nemamo svi karticu.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 08:59
Originally posted by Wisperer Wisperer wrote:

  Evo gledao sam vaš web shop i ima jako dobrih stvari. E sad pošto ja nemam kartcicu (a vjerujem i mnogi drugi) moj prijedlog bi bio da uvedete nacin placanja pouzecem! Kada bi uveli placanje pouzecem vjerujem da bi puno više ljudi (kao i ja osobno) kupovalo zato što nemamo svi karticu.
  jednostavnije bi bilo pouzecem.. ovako, ne placa se karticom nego po izvrsenoj uplati se salje proizvod sto je a long proces.. jer svi znamo kako banke knjize.. ako nije uplata do 13-14h prebacuje se za slijedeci dan.. pa dok vi slijedeci dan dobijete izvjestaj da je uplaceno..

Edited by Zoki - 18 Ožujak 2012 at 19:55
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 11:17
Originally posted by Wisperer Wisperer wrote:

  Evo gledao sam vaš web shop i ima jako dobrih stvari. E sad pošto ja nemam kartcicu (a vjerujem i mnogi drugi) moj prijedlog bi bio da uvedete nacin placanja pouzecem! Kada bi uveli placanje pouzecem vjerujem da bi puno više ljudi (kao i ja osobno) kupovalo zato što nemamo svi karticu.


Nisu potrebne kartice, možete uplatu izvršiti Internet bankarstvom ili u pošti / banci.
Imate izbora, birajte nacin koji vam je lakši.
Ne odobravamo za sada pouzece jer pouceni iskustvom nekih drugih web shopova (puno ljudi ne plati, pa se proizvodi vrate), trenutno pouzece nije opcija.

Možda bude uskoro, no za sada nije. Mislim da nije problem platiti internet bankarstvom ili u banci.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 11:18
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

jednostavnije bi bilo pouzecem.. ovako, ne placa se karticom nego po izvrsenoj uplati se salje proizvod sto je a long proces.. jer svi znamo kako banke knjize.. ako nije uplata do š3-š4h prebacuje se za slijedeci dan.. pa dok vi slijedeci dan dobijete izvjestaj da je uplaceno..


Nakon što vi izvršite uplatu, mi to vidimo kroz 24h, mislim da to nije dugi period i da se sve može brzo izvesti.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 12:54
 da.. al dodaj tome kad saljete robu (ne svaki dan) i ako uplatim sad.. banka ne mora proknjizit odmah da ti vidis da je sjela lova na tvoj racun.o tom velim.. ostalo super za nas koji nemamo kartice ni shopa sa odredjenim proizvodima u blizini
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 12:56
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 da.. al dodaj tome kad saljete robu (ne svaki dan) i ako uplatim sad.. banka ne mora proknjizit odmah da ti vidis da je sjela lova na tvoj racun.o tom velim.. ostalo super za nas koji nemamo kartice ni shopa sa odredjenim proizvodima u blizini

Budemo poceli slati proizvode svaki dan tako da ce sve ici extra brzo, samo narucite. 
Pouzece je ok, no za sada nije opcija.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:04

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 da.. al dodaj tome kad saljete robu (ne svaki dan) i ako uplatim sad.. banka ne mora proknjizit odmah da ti vidis da je sjela lova na tvoj racun.o tom velim.. ostalo super za nas koji nemamo kartice ni shopa sa odredjenim proizvodima u blizini

Budemo poceli slati proizvode svaki dan tako da ce sve ici extra brzo, samo narucite. 
Pouzece je ok, no za sada nije opcija.
 meni pase i ovo..

tek ste krenuli.. pohvalno je sto ste tako brzo ubacili nove proizvode

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:10
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 da.. al dodaj tome kad saljete robu (ne svaki dan) i ako uplatim sad.. banka ne mora proknjizit odmah da ti vidis da je sjela lova na tvoj racun.o tom velim.. ostalo super za nas koji nemamo kartice ni shopa sa odredjenim proizvodima u blizini

Budemo poceli slati proizvode svaki dan tako da ce sve ici extra brzo, samo narucite. 
Pouzece je ok, no za sada nije opcija.
 meni pase i ovo..

tek ste krenuli.. pohvalno je sto ste tako brzo ubacili nove proizvode



Hvala!
Evo, dolazi još minimalno 20-ak proizvoda. U iducih nekoliko dana cemo ih polako dodavati..

Imaš li kakav prijedlog što bi trebali dodati na webshop - da li nam nedostaje nešto?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Wisperer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wisperer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:21
  Na žalost to mi je za sada dosta dug proces a i ne stignem baš cesto do pošte tako da bi mi pouzece bilo najbolji izbor. Ništa onda kad pocnete slati pouzecem obavjestite tu na forumu pa da si onda nešto uzmem sa vašeg shopa!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:59
Originally posted by Wisperer Wisperer wrote:

  Na žalost to mi je za sada dosta dug proces a i ne stignem baš cesto do pošte tako da bi mi pouzece bilo najbolji izbor. Ništa onda kad pocnete slati pouzecem obavjestite tu na forumu pa da si onda nešto uzmem sa vašeg shopa!


Ne koristite Internet bankarstvo? To bi vam bila najjednostavnija opcija..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 14:09
Zoki, vecina ljudi ovdje je skolske dobi, bez posla,
primanja, pa tako i bez internet bankarstva, tak da ih
kuzim da je problem, ja sam osobno ljen otic u banku i
napravit uplatu,cekanje u redu, provizija itd.......isto
tak odem u ducan i kupim istu stvar bez ostalih
komplikacija.....
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 15:09

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Zoki, vecina ljudi ovdje je skolske dobi, bez posla,
primanja, pa tako i bez internet bankarstva, tak da ih
kuzim da je problem, ja sam osobno ljen otic u banku i
napravit uplatu,cekanje u redu, provizija itd.......isto
tak odem u ducan i kupim istu stvar bez ostalih
komplikacija.....
 

slažem se  

mali off: kako recimo polleo sport može raditi na pouzece a imaju daleko širi i veci izbor suplemenata i ogromne popuste? nazovem ih, kaže hocu to i to i za 2 dana je paket kod mene, platim dostavljacu robu i cao.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2010 at 15:07
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

slažem se  

mali off: kako recimo polleo sport može raditi na pouzece a imaju daleko širi i veci izbor suplemenata i ogromne popuste? nazovem ih, kaže hocu to i to i za 2 dana je paket kod mene, platim dostavljacu robu i cao.



Vec si tako narucivao - telefonski pa pouzece.. ?
BTw. nisam vidio da imaju ogromne popuste.
Kod nas su MVP proizvodi jeftiniji nego kod njih, tako smo mi definirali.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 20:04
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

slažem se  

mali off: kako recimo polleo sport može raditi na pouzece a imaju daleko širi i veci izbor suplemenata i ogromne popuste? nazovem ih, kaže hocu to i to i za 2 dana je paket kod mene, platim dostavljacu robu i cao.



Vec si tako narucivao - telefonski pa pouzece.. ?
BTw. nisam vidio da imaju ogromne popuste.
Kod nas su MVP proizvodi jeftiniji nego kod njih, tako smo mi definirali.
 

Tako je. Vec sam narucivao telefonski i platio pouzecem. Ogroman popust se odnosi kupovinu iznad 2500 i dobije se 20% popusta. Ekipa se dogovori i to je to. Znaci kad sam narucio za 2 i po milje obavio sam to telefonski i poslali su.

Samo sam htio povuci paralelu što se tice nacina placanja jer ako polleo "vjeruje" za tako velike cifre ne vidim zašto se ne bi i ovdje za sitnije pare  vjerujem da bi više ljudi uzimalo.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.