New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlozi za forum
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlozi za forum

 Post Reply Post Reply Page  <1234 10>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:24
Ovo si dobro rekla Kate.. bas tako nesto, da pravi obrazovani strucnjaci odgovaraju..
I pogotovo za ozljede.. to je najvaznije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:26
Originally posted by Kate Kate wrote:

Može rubrika tipa VI PITATE _STRUcNJACI ODGOVARAJU, ka nešto šta si postavia ti Zoki pod ZDRAVLJE o rehabilitaciji i ozljedama, samo sad s više podrucja, npr. iz nutricionizma da neki nutricionist/dijeteticar može odgovarat na najkonkretnija pitanja ne sad samo vezano za mršavljenje/dobivanje mase nego i kod raznih patoloških stanja(bolesti).

I kako to uklopit u uravnoteženu prehranu tako da ne dođe do nedostatka nekih važnih nutrijenata.

Može i ono o ozljedama ic pod to, dakle - baš PITANJA/ODGOVORI ali od strane strucnih ljudi koje si spominjao.


O necemu takvom smo razmišljali, no ne bih još predstavljao model. Razradio sam ga dosta detaljno i o tome cemo sredinom š.mj.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:27
Ma da, pa tih stvari ima u skoro svim casopisima vezanim za zdravlje, eto npr. ja redovito citam takav prilog u DOKTORU U KUcI, zbilja ima svih vrsti pitanja i meni je to zanimljivo citat.

Nekad pronađeš i slican problem vlastitom pa te to usmjeri ka traženju novih metoda (samo)pomoci i usmjeri te k pravoj dijagnozi ponekad.






Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:29
  Evo da ima ovdje nekih strucnjaka, sada bih ja mogao pitati o svom problemu koji mi se pojavio, ovako nemogu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:35
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Evo da ima ovdje nekih strucnjaka, sada bih ja mogao pitati o svom problemu koji mi se pojavio, ovako nemogu..


Stvar je u tome da strucnjacima ta stvar mora biti financijski isplativa. Morali smo razmišljati i o tom dijelu. Oni svoje usluge fino naplacuju i moramo ih nekako zainteresirati da svoje znanje + iskustvo + strpljenje + analizu adekvatno predoci svima. Fora je u tome da bilo koji strucnjak ce ti naplatiti bilo kakav konkretniji prijedlog / savjet / analizu i zato sam rekao da sam razmišljao o tom dijelu i o njihovoj motivaciji.

U casopisu Vaše zdravlje ili doktor u kuci vjerojatno to nekako kompenziraju, ili kroz promociju ili nekako drugacije.

Da li vam ovo zvuci logicno? Zato sam rekao da postoji model o kojem smo razmišljali i mislim da ce vam odlicno zvucati samo ne bih volio o tome dok ne zakljucimo stvar i dogovore s njima. Zato sam malo tajanstven hehe.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:41
  Ma znamo mi svi to.. Sve usluge u danasnjem svijetu kostaju..
Ali vjerujemo da cete nesto pametno smisliti
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:45
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ma znamo mi svi to.. Sve usluge u danasnjem svijetu kostaju..
Ali vjerujemo da cete nesto pametno smisliti


Definitivno smišljamo. Ljudi ce ovdje provoditi gomilu vremena dijeleci svoja znanja i trebamo naci pravo rješenje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 22:04
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

vidjela sam na nekom forumu nešto kao mjerac kilograma..u obliku dužine sa brojevima..onda dolje piše pocetna, vremenski period, sadašnja i željena kilaža...bilo bi super kada bi tu imali tu opciju
Jel se možeš prisjetiti na kojem forumu pa da pogledam?


na www.kalorije.net - forum


Evo ga .. vidim..

http://www.kalorije.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id =š476&forum=6&post_id=85964#forumpost85964



Kako ovo ostalima izgleda? Moram priznati da je dobra fora..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2009 at 10:57
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

vidjela sam na nekom forumu nešto kao mjerac kilograma..u obliku dužine sa brojevima..onda dolje piše pocetna, vremenski period, sadašnja i željena kilaža...bilo bi super kada bi tu imali tu opciju
Jel se možeš prisjetiti na kojem forumu pa da pogledam?


na www.kalorije.net - forum
Evo ga .. vidim.. http://www.kalorije.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id =š476&forum=6&post_id=85964#forumpost85964 Kako ovo ostalima izgleda? Moram priznati da je dobra fora..


meni je to predobra fora
ajmo i mi imati nekaj slicno
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2009 at 18:01
a cemu je svrha osin sta ti govori koliko jos moras smrsavit i koliko si vec izgubija,a to ionako napamet znas,jedina razlika sta je ovde nacrtano
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 18:17
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a cemu je svrha osin sta ti govori koliko jos moras smrsavit i koliko si vec izgubija,a to ionako napamet znas,jedina razlika sta je ovde nacrtano


upravo si sam rekao koja mu je svrha..a neki od nas vole takve stvari imati napismeno pa da i kasnije vide vremenski period u kojem su se postigli određeni rezultati
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 18:22
mislin da je to nepotrebno
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 22:40
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

mislin da je to nepotrebno


pa i smajliji su nepotrebni ali ih je bolje imati nego ne
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 23:20

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

mislin da je to nepotrebno


pa i smajliji su nepotrebni ali ih je bolje imati nego ne
 

Baš nasuprot, prijeko su potrebni. Buduci da na netu, pogotovo forumima ne možeš direktno vidjeti osobu ili cuti njezinu intonaciju smajlici su itekako potrebni da bi pobliže opisali što se htjelo reci i na koji nacin jer bez njih jedna te ista recenica može imati razlicitih znacenja.

Zmaj je u pravu, ako ti se vec bilježi kilaža, otvoriš novi file i bilježiš promjene, ili staviš si na pozadinu monitora koliko si kg i sl. Također ne vidim neku funkciju tih bar-ova. Kilaža je ovak ionak manje bitna od izgleda.

Prognoza - neuspjeh ako se to uvede. Forum je ovak ionak nedovoljno aktivan da bi se time još više tjeralo ljude.

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 08:49
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

mislin da je to nepotrebno
pa i smajliji su nepotrebni ali ih je bolje imati nego ne
 


Baš nasuprot, prijeko su potrebni. Buduci da na netu, pogotovo forumima ne možeš direktno vidjeti osobu ili cuti njezinu intonaciju smajlici su itekako potrebni da bi pobliže opisali što se htjelo reci i na koji nacin jer bez njih jedna te ista recenica može imati razlicitih znacenja.


Zmaj je u pravu, ako ti se vec bilježi kilaža, otvoriš novi file i bilježiš promjene, ili staviš si na pozadinu monitora koliko si kg i sl. Također ne vidim neku funkciju tih bar-ova. Kilaža je ovak ionak manje bitna od izgleda.


Prognoza - neuspjeh ako se to uvede. Forum je ovak ionak nedovoljno aktivan da bi se time još više tjeralo ljude.



ne vidim kako eventualna inovacija može otjerati ljude. Ako ljudi nema, onda je interes malen iz nekog vec postojeceg razloga.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 13:31
ma taj metar je glupost i to je to,a ljude triba zainteresirat sadrzajen foruma,nevirujen da ce zbog tog metra ljudi dolazit,a sad kako navest ljude da se zadrze na forumu neznan,to ce admini morat razmislit
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.