New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlog tema
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlog tema

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prijedlog tema
    Posted: 10 Rujan 2007 at 01:13
Zamolio bih vas da mi napisete par tema koje su vam izrazito zanimljive a opet nisu toliko "obradjene" na fitness.com.hr webu.

Slusam
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
gemini05 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gemini05 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 00:53
 Tema: kako vjezbati u teretani i kakvu prehranu i pripravke koristiti za povecati misicnu masu,snagu, izdrzljivost, pojacati tonus, dobiti definiciju ili oblikovati tijelo a NE gubiti na tezini. Za one koji NEMAJU masnog tkiva i problem s viskom kilograma.
be cool !
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 23:27

Sve o povezanosti vjezbi sa kraljeznicom,npr kakve vjezbe i koju rekreaciju ne koristit ako imamo kakvih problema,koje su preporucljive i u kojem slucaju-to je vrlo dobra i korisna tema jer me bole ledja:))...kako pazljivo i pametno vjezbat ko0d kuce..

fala lipa unaprid

Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 19:21

Vjezbe za djecake od š3-š5 godina(ja imam š3),jel smiju ic u teretanu,koristit utege i vjezbe za njih.Takodjer i prehrana s tim da se djecak ne zeli udebljat neg pojacat misice sto jace moze

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 19:51
Originally posted by jakov jakov wrote:

Vjezbe za djecake od š3-š5 godina(ja imam š3),jel smiju ic u teretanu,koristit utege i vjezbe za njih.Takodjer i prehrana s tim da se djecak ne zeli udebljat neg pojacat misice sto jace moze



mogli bi u clanak ubaciti i pjesmu sa posvetom "za jakova"
Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2008 at 19:53
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by jakov jakov wrote:

Vjezbe za djecake od š3-š5 godina(ja imam š3),jel smiju ic u teretanu,koristit utege i vjezbe za njih.Takodjer i prehrana s tim da se djecak ne zeli udebljat neg pojacat misice sto jace moze



mogli bi u clanak ubaciti i pjesmu sa posvetom "za jakova"
 

 

hehe,sam naprijed,al kak bi isla

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2008 at 06:07
gospodin jakov
je profesor dobar
svakog se jutra ustaje rano
pa se ureduje,pere brije
i dok još kuca mirše na jutarnje pranje
na vrata mu zvoni ucenik prvi...

...imaš dobar parfem...

   

Edited by evica
Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2008 at 13:43

Originally posted by evica evica wrote:

gospodin jakov
je profesor dobar
svakog se jutra ustaje rano
pa se ureduje,pere brije
i dok joa kuca mirc na jutarnje pranje
na vrata mu zvoni ucenik prvi...

...imaa dobar parfem...

   
 

 

 

Trebalo bi još trunkicu doradit

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2008 at 18:05
ma budemo! 
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2008 at 17:44
Nije prijedlog za temu, nego za neku jednostavnu trazilicu na portalu. Ili ju ja nikako nemrem uociti?


EDIT: corava kokos Nasla sam ju š0 sekundi nakon ovog posta. 


Edited by Signorina
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2008 at 00:49

Ja bih preporucio da  nekako nabavite BUG forum - kvalitetan je i ima dosta "naprednih" opcija koje covjek pozeli.... Mozes na primjer pogledati popis tema u kojima sudjelujes, popis tema koje pratis, popis tema koje si ti zapoceo....

Valjda se mozete nekako dogovoriti da ga dobite for free


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.