New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlog bana - vrijedjanje i sl.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlog bana - vrijedjanje i sl.

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 16:54

To sam i mislila Zoki Smile Ne znam zašto ljudi imaju potrebu vrijedjat bezveze......ali dobro, rijetko se to tu dešava, za razliku od ostalih foruma mi smo cvijece, cak smo i preozbiljni Big smile No, nekog reda mora bit.

adatar, ma nema to veze što si bio novi sa par postova, ne gledam ja na to ali sad me baš zanima zašto sam ja to reagirala - cisto da se znam izvinut ako nije bilo razloga. A ako je bilo razloga onda nema isprike, samo krecemo iznova Big smile Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 17:07
neki tip je pitao sta da uzme od suplemenata,ja sam mu rekao brzinski da je whey temelj svega,pa si rekla da je pravilna prehrana temelj svega i da ne pisem gluposti,i imas pravo,pravilna prehrana i vjezbanje,ali ja sam to malo brzinski napisao jer je on specificno pitao za suplemente,pa neki se i ne slazu da je whey broj jedan suplement je tako ? :) nekima je to kreatin,nekome multivitamini,ugl. sve pet s moje strane,ne trazim probleme,pozz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 20:51
Aaaa to! Big smile

Hehehehe, a cuj, da....malo skacem na to jer mi se cini, a to vidiš i sam, da se danas previše pozornosti baca na suplemente, a premalo na ono drugo što je temelj i bez cega ne ide. Zato sam tako reagirala, mada si ti eto malo drukcije to mislio...nesporazum Smile

Mada ne vidim da je to razlog da netko nestane s foruma ali dobro, neka si se ti nama vratio, sve pet i s moje strane Handshake

A sad pozdrav do sljedeceg kandidata za ban, valjda necu opet ja bit u fokusu LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.