New Posts New Posts RSS Feed - Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:25

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Fali mi samokontrole.. ja bih trebao zivjet sam i onda bi bila metoda : ono cega doma nema, to ne mozes pojest.. tako da bi frizider bio skoro prazan :D
 

To davore, totalno te kužim, uze mi misao iz glave  baš sam si to kontao neki dan, da živim sam kupovao bih samo ono što mi treba tak da ne bi bilo raspianja na junk

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:30
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Fali mi samokontrole.. ja bih trebao zivjet sam i onda bi bila metoda : ono cega doma nema, to ne mozes pojest.. tako da bi frizider bio skoro prazan :D
 


To davore, totalno te kužim, uze mi misao iz glave  baš sam si to kontao neki dan, da živim sam kupovao bih samo ono što mi treba tak da ne bi bilo raspianja na junk



Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:30
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Fali mi samokontrole.. ja bih trebao zivjet sam i onda bi bila metoda : ono cega doma nema, to ne mozes pojest.. tako da bi frizider bio skoro prazan :D
 

To davore, totalno te kužim, uze mi misao iz glave  baš sam si to kontao neki dan, da živim sam kupovao bih samo ono što mi treba tak da ne bi bilo raspianja na junk

 

Pa tad bi vjerujem svima bilo jednostavnije.. Ovako kad dodju starci od nekud, pa donesu ili tortice, ili milku.. pa bruskete.. pa kako da gledam kako oni to jedu??? pa dodje mi da im istrgnem iz ruke sve sto imaju.. u tim trenucima neznam dal se razlikujem od zivotinje  

Evo danas polozio ispit, i gledam si.. nisam marendao ujutro, a stojim ispred automata punog kroasana.. pa bio bi grijeh kada nebi pojeo barem š.. i sada sam ponosan na sebe sto sam uspio se zadrzati na samo jednom kroasanu

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
beckerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beckerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:32
koliko puta sam ja poželjela odselit se upravo zbog junka u kuci? nebrojeno puta. ali ponekad je možda upravo tako lakše jer jacamo samokontrolu
Es ist kein Fehler, wenn wir fallen. Es ist ein Fehler, wenn wir nicht standhalten und versuchen es erneut.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:37

 Em se ne mogu kontrolirat kad vidim junk, em se ne mogu kontrolirati u kolicinama izjedenog junka - tak da kod mene nema sam cu jedan, nego sve ili ništa, koji cu k prljat zube za komadic

Ah di su sada one "group support" blogerice??

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:42

 A kad pocnu pricat o samokontroli.. pa i ovako se stalno kontroliramo.. Mene se jednostavno moze opisat : NIKAD SIT, NIKAD MRSAV! A ako kazem da je to genetika, neki ce se odmah pobunit da genetika nema veze.. ma vraga nema.. meni stari pojede kutiju napolitanki preko noci.. stoji mu ispod kreveta.. ajde do toga jos nisam dosao, a nadam se da ni ti thorn nisi u takvom stadiju jos

A kad kazem da i dalje smatram da mi je samokontrola na razini, postoje dokazi.. umjeren sam u svemu.. kada nebi bilo kontrole, ova kutija integralnih keksi pored mene bila bi prazna za š0min.. ali eto.. ipak nece nastradat nijedan keks

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
beckerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beckerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:46
pa eto- i ja nemrem stat na jednom keksu. ili cu pojest cijelu kutiju il se uopce necu trudit žvakat XD a gle, samokontrola je relativna stvar. meni je samokontrola pojesti š keks. a nekome uopce ga ne pojesti... kako kome u svakom slucaju- ponekad je bolje osjetiti onaj ponos na samoga sebe kada kažemo "ne"
Es ist kein Fehler, wenn wir fallen. Es ist ein Fehler, wenn wir nicht standhalten und versuchen es erneut.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:52
ja iman srice sta me keksi ne privlace niti malo,ja jedino nekad cokoladu,linoladui to je to od sltkog.
Back to Top
SeLLmA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SeLLmA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 17:48
Ej interesuje me imali jos "mjesta" za natjecaj ? :) iii da
li je frka sto sam iz Sarajeva?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 17:53

 Pogledaj pravila, pogledaj koliko je otvorenih tema/prijava i sve ce ti biti jasno

Iako se još uvijek ceka Zokija

Back to Top
beckerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beckerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 20:22
prijavila sam sve i napravila sve a još mi se nitko nije javio
Es ist kein Fehler, wenn wir fallen. Es ist ein Fehler, wenn wir nicht standhalten und versuchen es erneut.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 15:33
Originally posted by beckerica beckerica wrote:

prijavila sam sve i napravila sve a još mi se nitko nije javio


Budu se cure trenerice javile.

U utorak cemo vjerojatno raditi selekciju i do petka cemo imati sve definirano - tko s kime i to.

I btw. decki dosta offtopica, nije vam ovo podforum "nutricionizam"!
Selite se tamo ako cete pricati o junku i keksicima..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kekule View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kekule Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 15:42
  A to vridi samo za Zagreb ili i za druge gradove?
Back to Top
beckerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beckerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 16:27
jedno pitanje: koja je nagrada za trenera? I oni bi trebali imati poticaj
Es ist kein Fehler, wenn wir fallen. Es ist ein Fehler, wenn wir nicht standhalten und versuchen es erneut.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 17:04
Originally posted by Kekule Kekule wrote:

  A to vridi samo za Zagreb ili i za druge gradove?


I za druge gradove. Nije Zagreb centar svijeta, mislim je.. al u ovom slucaju nije.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 17:16
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Kekule Kekule wrote:

  A to vridi samo za Zagreb ili i za druge gradove?


I za druge gradove. Nije Zagreb centar svijeta, mislim je.. al u ovom slucaju nije.


ha-ha!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.