New Posts New Posts RSS Feed - Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:37
Eto samo da se zna.. ako netko želi slucajno da mu ja budem trener.. nije bitno jeste li pocetnik ili ne... samo tražim volju
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:37
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

ne znam, ja ne vidim razlog zašto nebi uzeli pocetnike?


Kod žena još toliko i nije problem jer su koliko-toliko razumne.
Bojim se onih mladih nadobudnih pocetnika koji bi na masu i koji vole tražiti precace.
Ti bi probali svašta, a nisu spremni na to.
Samo zato sam onako kreirao pravilnik.

Napredni vježbaci znaju otprilike kako do cilja, znaju da nema precaca i da je sve na hrani i željezu kako veli Illy.

Neka Closer otvori temu kao što je Lega napravio, napiše sve što je potrebno za prijavu + postavi fotografije i odlucit cemo.

Možemo pocetnike sami filtrirati i odlucit tko može, a tko ne.
Cure imaju prednost po mojem viđenju.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:38

Originally posted by Closer Closer wrote:

Moze moze Osim toga, lako je pocetniku u glavu stavit sta je sve vazno, oni koji su vec napredniji imaju svoje vizije sto treba od hrane kombinirat, kao vjezbat itd. (ovo je moj besramni nacin skakanja u zrak i vikanja "uzmite mene, uzmite mene")
 

 eee pa to, zato je i lako s pocetnicima - lupaš šta ti padne na pamet, a oni pojma nemaju pa misle da znaš - zato se ja borim za pocetnike  hehe šala

jao sad kad nam lega krene sa fotkama...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


Originally posted by dalila dalila wrote:

  Meni je svejedno...što se trenera tice..osim ako bude gymka....onda se možemo i nac i popricati...a Ily i ja se znamo..tako da on zna vec koje su mi boljke i to...
  

Ko god te zapadne dalila, uvijek se možemo neobavezno nac - ako to nije kršenje pravila onda - ima li druženja sa tuđim klijentima? 

 



Može....onda mi idemo na cugu (zeleni caj) ovih dana....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:46
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


Originally posted by dalila dalila wrote:

  Meni je svejedno...što se trenera tice..osim ako bude gymka....onda se možemo i nac i popricati...a Ily i ja se znamo..tako da on zna vec koje su mi boljke i to...
  

Ko god te zapadne dalila, uvijek se možemo neobavezno nac - ako to nije kršenje pravila onda - ima li druženja sa tuđim klijentima? 

 



Može....onda mi idemo na cugu (zeleni caj) ovih dana....


Dalila, prvo se prijavi na natjecanje pa cete onda na caj..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:47

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Možemo pocetnike sami filtrirati i odlucit tko može, a tko ne.
 
 

Slažem se

I da...cure, imajte na umu da se kod mene jede :)) - nema vodenih i vocnih dana - rad, rad, rad i dovoljno papice da se to izgura kako treba  Ima da mi slikate svaki obrok

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:50
Prihvacam izazov i želim biti jedan od natjecatelja postani fit u 90 dana pod vodstvom ILUVATARA znam da on traži volju a ja sam spreman to dobro odraditi.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:56
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Prihvacam izazov i želim biti jedan od natjecatelja postani fit u 90 dana pod vodstvom ILUVATARA znam da on traži volju a ja sam spreman to dobro odraditi.



Došao si napokon avatar
Može... eto mislio sam te ugurat preko veze ali pošto me ocito nitko nece tu, možemo sve legalno Sad napravi svoj topic sa svime što se traži
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:57
Sutra imam ispit na faksu ali u petak su fotkice na netu sa svim potrebnim informacijama i gym_girl kao prijedlog za trenera a onda filtriranje =)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 00:01
Originally posted by Closer Closer wrote:

Sutra imam ispit na faksu ali u petak su fotkice na netu sa svim potrebnim informacijama i gym_girl kao prijedlog za trenera a onda filtriranje =)


moraš ju rezervirati, kad rulja skuži natjecanje nece biti dosta trenera
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 00:04
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by Closer Closer wrote:

Sutra imam ispit na faksu ali u petak su fotkice na netu sa svim potrebnim informacijama i gym_girl kao prijedlog za trenera a onda filtriranje =)
moraš ju rezervirati, kad rulja skuži natjecanje nece biti dosta trenera


Racunamo da ce tako biti, ali da smo napravili sa više od š0 ljudi, bio bi to kaos
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 00:05

 

može, nešto sam se i sa janjom dogovarala, samo cekam da se prijavi :) a dalila? Koliko možemo uzet, samo dvoje? hmmmmm

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 00:05
  Ma jasno mi je sve..

Možda bi troje po treneru još moglo funkcionirati, ali sve preko toga je gužva..
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 00:07
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 

može, nešto sam se i sa janjom dogovarala, samo cekam da se prijavi :) a dalila? Koliko možemo uzet, samo dvoje? hmmmmm



pa ostavi neku i za Illya!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 00:09

Originally posted by Lega Lega wrote:


pa ostavi neku i za Illya!
 

hehehe ma cure vode cure

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 00:10
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


pa ostavi neku i za Illya!
 

hehehe ma cure vode cure

 



objasni to Thornu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.