New Posts New Posts RSS Feed - Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!
    Posted: 10 Veljaca 2010 at 14:45
Kao što samo ime teme govori, ovdje ce se svi zainteresirani prijavljivati za natjecanje "FIT u 90 dana"

Želio bih naglasiti kako bi bilo u redu da se prijave samo clanovi koji imaju želju i volju da kroz rad i trud naprave pozitivne promjene kako na tijelu tako i na duhu! Isto tako od svih prijavljenih se ocekuje su upoznati s osnovnim pravilima vježbanja... po mogucnosti u teretani, ali nije pravilo!

Svi zainteresirani koji žele sudjelovati na natjecanju "FIT u 90 dana", moraju procitati PRAVILNIK (Link) i složiti se s istim. Nakon što ste se složili s pravilnikom, možete provjeriti sve što je potrebno za prijavu.

Znaci ekipa, svatko tko se prijavljuje mora priložiti sljedece:
  • Kratko predstavljanje + navesti iskustvo s vježbanjem
  • 2 fotografije + fotografija vaganja
  • Mjere: struk, bedra, ruke, prsa + težina i visina

Napomena u vezi fotografija:
Iako ce mnogima ovo biti neugodna okolnost, podsjecam one s tim problemom da vas nitko tu ne zna i slobodno zatamnite ili nekom drugom metodom sakrijte svoje lice na fotografiji, ovo sve je radi mogucnosti kvalitetnijeg i individualnijeg pristupa vama i vašem programu!

Fotografije neka budu u opuštenom stanju, jedna neka bude s prednje strane, jedna sa stražnje - neka se na obje fotografije vide noge, po mogucnosti u što kracim hlacicama, gore neka ne bude ništa, osim kod dama može top!

Na ovaj nacin cemo najbolje dobiti saznanja o vašoj trenutacnoj figuri, stoga ne budite sramežljivi nego zamolite nekog bliskog da vas fotografira i prijavite se! 

Kapacitet natjecanja je š0 natjecatelja!

Treneri su:
  1. Gym_girl
  2. MartyL
  3. Theia
  4. ThornOfFaith
  5. Iluvatar


Svaki od trenera ce trenirati 2 dobrovoljca!

Ako imate želje da vas trenira određeni trener, slobodno ih izrazite!
Sretno svima!
        

Edited by Zoki
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 15:15
Evo, prijave su pocele, ljudi navalite!

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 20:04
Jedino doma nemam vagu...a nemaju ni frendice koje su tu blizu....jel to mogu kad odem doma doma....priložiti....mislim....ako je problem pokušat cu se snac...samo mi je glupo recimo u ljekarni slikat kako se važem...;)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 20:10
  Pa šta je to fotografija vaganja
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 20:28
Ja bi se odmah prijavila ali prvo pravilo nalaze kakvo takvo iskustvo u teretani, a ja krocila nisam u niti jednu =) isla na plivanja, crobick i sl. ali nikad niti nisam primjetila da nisam vjezbala u teretani samoj =)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 20:33
  Meni je svejedno...što se trenera tice..osim ako bude gymka....onda se možemo i nac i popricati...a Ily i ja se znamo..tako da on zna vec koje su mi boljke i to...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 20:38
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

  • Mjere: struk, bedra, ruke, prsa + težina i visina
       


Može li mi netko pomoci s ovim? :D
gdje se mjere struk, bedra, ruke, prsa... opušteno ?!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 20:56
Originally posted by Closer Closer wrote:

Ja bi se odmah prijavila ali prvo pravilo nalaze kakvo takvo iskustvo u teretani, a ja krocila nisam u niti jednu =) isla na plivanja, crobick i sl. ali nikad niti nisam primjetila da nisam vjezbala u teretani samoj =)


Napisao sam ti odgovor u podforumu "dijete" jer sam tamo prvo vidio pitanje!

Lega: fotografija vaganja je kad staneš na vagu i onda fotkaš vrijednost koju dobiješ

Mjere idu na opušteno, struk je oko pupka, prsa preko bradavica, noga pri sredini nadkoljenice, a ruka pri sredini nadlaktice! Ako se dogovoriš sa trenerom, mogu i "flexane" vrijednosti

A svi kao što kažem, možete iznijeti želju kojeg trenera želite, da nama bude lakše
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 21:01
  tnx
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 21:47
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:

Ja bi se odmah prijavila ali prvo pravilo nalaze kakvo takvo iskustvo u teretani, a ja krocila nisam u niti jednu =) isla na plivanja, crobick i sl. ali nikad niti nisam primjetila da nisam vjezbala u teretani samoj =)


Napisao sam ti odgovor u podforumu "dijete" jer sam tamo prvo vidio pitanje!



https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=2208&PN= š


na ovom linku gdje je "pravilnik" pise pod brojem jedan...

...natjecanju mogu pristupiti samo one osobe koje nemaju poteškoca u treniranju, nemaju nikakve zdravstvene tegobe te imaju nekog iskustva u teretani

...ne pisu iznimke =)

Ja cu rado pristupit, tko god me zeli primit =)) Ali bez prigovora kasnije da je netko dobio neznalicu, da ima vise posla i sl. jer to bi trebalo bit fun za sve ukljucene =) u mojim ocima =)

btw. ja sam sad isto odg na oba dva podforuma pa cemo se drzat ovog, moze? ;)

Edited by Closer
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 22:37
Neka se treneri jave, osobno nisam za pocetnike.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 22:56

 

ne znam, ja ne vidim razlog zašto nebi uzeli pocetnike?

mislim...ako cemo vec imat 2 kategorije, tipa mršavljenje i kao neko oblikovanje - za ovo prvo teretana uopce nije toliko bitna, ima toliko drugih nacina. Pa ima masa ljudi koja nikad nije krocila u teretanu, biti fit ne znaci samo trenirati u teretani :)

Pogotovo danas kad ima toliko tih dvd-a i svih tih programa i rekvizita uz koje ljudi mogu skakutati po kuci...a trcanje po vani, a vijaca, a bicikla....a da ne spominjemo prehranu koja je 70% cijelog posla....

uglavnom, ja se svaki dan susrecem sa pocetnicima tako da mi je svejedno, ništa nova

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Meni je svejedno...što se trenera tice..osim ako bude gymka....onda se možemo i nac i popricati...a Ily i ja se znamo..tako da on zna vec koje su mi boljke i to...
  

Ko god te zapadne dalila, uvijek se možemo neobavezno nac - ako to nije kršenje pravila onda - ima li druženja sa tuđim klijentima? 

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 22:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:

Ja cu rado pristupit, tko god me zeli primit =)) Ali bez prigovora kasnije da je netko dobio neznalicu, da ima vise posla i sl. jer to bi trebalo bit fun za sve ukljucene =) u mojim ocima =)


Ja volim izazove



Evo na drugom podforumu mi je Gym_girl napisala da voli izazove, ja sam joj rekla da je bolje da ovdje nastavimo gdje je temi i mjesto u fit za 90 dana... da ne idemo toliko u offtopic... Ja sam definitivno isto za izazov, krenula sam prije mjesec dana sa zdravom prehranom i vjezbanjem, a ovo bi mi bio samo jos veci poticaj da nastavim radit sa zapocetim, vidjet cemo eto, tko od trenera ima zivaca sa pocetnikom =)) Ako to svima odgovara, da ne budu sad pravila izmjenjena sto puta sa sto prituzbi i komentara =)

EDIT: imam doma prakticki malu vjezbaonu, od pilates lopte, vijace, step klupice, utezi, bicikl... nisam daleko od home made teretane XD

Edited by Closer
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:06

Originally posted by Closer Closer wrote:


EDIT: imam doma prakticki malu vjezbaonu, od pilates lopte, vijace, step klupice, utezi, bicikl... nisam daleko od home made teretane XD
 

eto ko kaže da je pocetnica - gle opreme, gle volje!  Meni dovoljno

Closer, ja dala svoje mišljenje u postu prije tvog, sad cemo pricekat decke pa cemo vidit

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:08
  Evo ja sam probio led

(teško su mi pale ove "relax" fotke hahahaha)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:08
Moze moze Osim toga, lako je pocetniku u glavu stavit sta je sve vazno, oni koji su vec napredniji imaju svoje vizije sto treba od hrane kombinirat, kao vjezbat itd. (ovo je moj besramni nacin skakanja u zrak i vikanja "uzmite mene, uzmite mene")
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.