New Posts New Posts RSS Feed - pricam ti pricu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pricam ti pricu

 Post Reply Post Reply
Author
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pricam ti pricu
    Posted: 19 Travanj 2012 at 14:05
FRITULA = brasno, prasak za pecivo, jaje, naribana jabuka, griz, malo soli, vanilija sece, grozdjice, malo alkohola. sve lijepo umijesiti i satavljati sa malom zlicom u vruce ulje. Pece se u doubokoj masnoci.

Tako godinama i eto me!!!

Pozdrav svima, ja sam jedna 30-togodisnja supruga, majka, domacica ( ne keks), veleumno obrazovana osoba koja je dosla ovdje nauciti nesto sta je trebala sa 15g a nije. I eto ti ga na!
Kasnim, kaskam tesko polazem ruke na nesto ali ih jos teze dizem pa drzim da ima nade.
Svoj program dovodjenja svog tijela pod kontrolu sam zamislila promjenom prehrane, vjezbanjem i svakodnevnim dnevnikom u Transformacijama
Hvala svima na uputama i podršci.
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 18:40
draga ja ogladnih od tvog predstavljanja.....he he mada fritule nisam nikad jela :)

bitno je htjeti uciti,i samoj mi je puno trebalo da djodje iz guzice u glavu,al bolje ikad nego nikad :)

samo naprijed :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.