New Posts New Posts RSS Feed - Preporuke za pouzdanu vagu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Preporuke za pouzdanu vagu?

 Post Reply Post Reply
Author
KlaudioL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaudioL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Preporuke za pouzdanu vagu?
    Posted: 17 Srpanj 2014 at 14:48
Pozdrav, 

Tražio sam tu po forumu ako netko vec nesto pisao o vagama ali bas nista nisam nasao pa eto, da pitam ovako onda.

Prije nekih 2mj sam krenuo na dijetu, vježbanje i uglavnom promjenu loših navika. Kupio sam vagu "Tefal" kojom imam rutinu vaganja jednom tjedno (četvrtakom, ujutro) ali kako vrijeme odmice vidim da vaga može imati poprilicne varijacije tokom vaganja. 

Recimo danas sam se vagao i isprva pokaže 83,8kg. Maknem se sa vage, uzmem neki teži predmet, stanem opet na vagu i logicno pokaže dodatnu kilažu. Ponovo se maknem sa vage, riješim se predmeta i stanem na vagu i pokaže 84,1kn! Ponovo ista rutina teži predmet - vaga - maknem predmet opet na vagu i pokaže 84,4kg! Nakon toga nije se uopće micalo nakon sta sam opet probao isto ponoviti. 

E sada, razumijem da vaga ima varijaciju +/- 0,2kg ili tako nesto ali da danas od prvog vaganja do treceg u roku od 5 min moja težina poraste za 0,6kg je previse! Pogotovo uzimajuci u obzir da se važem jednom tjedno i tako nesto jednostavno mi je totalno nepouzdano za pracenje težine. 

Ovu vagu imam:
http://www.tefal.com.hr/All+Products/Personal+care/Personal+scales/Products/CLASSIC/CLASSIC.htm 

Kakva iskustva imate vi sa vagama? Kakve imate a da ste stvarno zadovoljni? 
Možete li mi molim vas preporuciti vagu koja pouzdana? 

Male varijacije su sasvim ok ali samo da nije vaga koja mi kaže da sam u 5 minuta dobio 0,6kg! huh


Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2014 at 15:33
http://www.xxxlesnina.hr/proizvodi/pretraga/kategorie-c3c7

:D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.