New Posts New Posts RSS Feed - Preparati za podrsku zglobova i tetiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Preparati za podrsku zglobova i tetiva

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Preparati za podrsku zglobova i tetiva
    Posted: 09 Listopad 2010 at 15:32
Samo je sigurno preskup, kao i sve od weidera
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gluteus83 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gluteus83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2010 at 10:04
 Izvrsna stvar za probleme sa zglobovima,ligamentima i slicnim stvarima je od weidera glusaosamin hondroitin msm plus gelatin forte u prahu,barem je meni puno pomoglo,imao sam problema sa koljenima i zglobovima na nogama....stvar je u tome da se treba piti jedan duzi period a ne mj ili dva ali stvarno pomaze...
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 15:46
Originally posted by Tica Tica wrote:

 
Phoenix HVALA!!Morigghan idemo zajedno?

Eh, daleko mi, a i ja sa ovim zglobom sugavim jedva do prodavnice odem a da me ne zaboli

Nije preparat mnogo skup, al' Boze moj, iz Studentskoga dzepa odvojiti, tesko je ((:
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 10:38
  tnx phoenix. Javim se obavezno.
pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 10:35
Nema na cemu,Tica.....ako misliš ic u sloveniju po to javi
se slobodno na pm da ti objasnim detalje........mozes i
dostavu doma narucit, ali bojim se da bi to onda mogli
carinit.......mozes probat eventualno sa š kutijom pa
vidjet, ali imas i 9 eura shipping mislim, u najgorem
slucaju bus platila ko u zg.....ali definitivno ti se
isplaiti ici po to ako si iz Zg, a mislim da jesi jer nije
daleko i usput uzmes i druge stvar ako koristis.whey npr...
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:21
  Phoenix HVALA!!

Morigghan idemo zajedno?
pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:20
  Evo slovenija ti je još jeftinija, 2š euro, znaci manje od 200 kuna, u auto i brezice po to, zemi si 2-3 komada i to je to, prek š00 kuna po pakiranju spremiš u đep.......
gibam u krpe, sutra u 6 dizanje i gym, bit ce jao .noccc
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:18
  ajme mene..pomiješala sam funtu i dolare..i množila sa pogrešnim tecajem..imaš pravo..hvala..

idem vidjeti i u sloveniju..

ebay sam pregledala..za sada je iz amerike ta cijena..
pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:14
  Nije,upravo i ja isel gledat.....ispadne 39 usd, recimo malo vise od 200 kn......ako racunamo da te nebuju carinili za š kutiju, mene nisu za š kutiju gotovo nikad carinili.........pogledaj prosport.net za slo
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:13

Originally posted by Tica Tica wrote:


također koje je doziranje? ili ga nisam vidjela u opisu tog proizvoda.


Ja sam procitala na sajtu sa kojeg bih narucivala samo to da se ne uzima vise od dve ''merice'' dnevno, a sipa se jedna mera za jedno konzumiranje..Evo ovako pise :

NAPOMENA: Ne uzimati više od dve merice dnevno.

UPOTREBA:Jednu mericu razmutiti u 2dl vode sobne temperature.

E sad, kolika je ta merica...


Originally posted by Ann Ann wrote:



Baletani ih uzimaju po defaultu redovito. Navodno to treba
uzimati jako dugo da bi se sprijecila eventualna povreda.
Dakle, ne ide po principu, uzimam mjesec dana pa ne. Nego
non stop godinama ako si u takvom poslu (ili sportu).



Pa ja sam isto u plesu koji ima dosta baletskih elemenata(da znam da ce sad svi koji ovo procitaju da prevrnu ocima i da kazu ''pffff'' ali uopste nije ni lak ni blagonaklon prema telu) i koji bukvalno jede skocne zglobove i kolena...Najveci pritisak i tezinu i napor trpe upravo ti zglobovi, do sada sam imala samo ludu srecu sto nisam imala ozbiljnijih povreda, ali to mogu da pripisem samo mladosti i sreci. Ali opet, i te manje povrede me znatno poremete i unazade u treniranju, a zglobovi i tkivo oko istog ne postaju ista jaci od tog trosenja, samo slabe i slabe.
Nego nikada ne razmisljas o tim stvarima dok ti se ne desi neko sr...nje.

Za uzimanje, bila sam spremna na to da se to mora uzimati dugorocno, ali nekako mi je to i logicno, ipak nikakva regeneracija ne moze da se desi preko noci, pogotovo kada su u pitanju zglobovi.

Elem, hvala i na tvom glasu za ove preparate!

Edited by Morrighan
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:11
  tnx phoenix..evo baš gledam po bb.comu i racunam..koliko mi se cini iznos je oko 350kn..što i nije baš jeftinije..
znaš i cijenu u Sloveniji? otprilike?


pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:09
  Piješ ga š mjerica dnevno,imaš za 28 dana.Najisplativije naruđba sa bb.coma ili u sloveniju po to , ak ideš u slo odma uzmeš više komada da si mirna
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:05
  Hvala Ann.
Ja ga sada trebam definitivno poceti uzimati. Ozljeđeni su mi (izlizani) meniskusi. Pokušavam vidjeti sve opcije prije nego krenem pod nož, do kojeg nadam se nece doci. Uz skidanje kila i vježbanje vidim da i ovo izgleda pomaže. Pa me zato zanima doziranje i slicne stvarcice. Budem dalje tražila. Ako to zna, nek piše.
pazim da ne odletim..
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:01
Takvi preparati definitivno pomažu. (ne znam tocno koje
marke konkretno i da li je bitna razlika)

Baletani ih uzimaju po defaultu redovito. Navodno to treba
uzimati jako dugo da bi se sprijecila eventualna povreda.
Dakle, ne ide po principu, uzimam mjesec dana pa ne. Nego
non stop godinama ako si u takvom poslu (ili sportu).

Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 23:59
  Pozz svima!

Evo da se i ja ukljucim. I meni definitivno treba nešto za regeneraciju meniskusa. Na mnogim forumima sam vidjela da se preporuca ovaj preparat. I ja imam pitanje koliko to pakiranje traje to pakiranje od npr 350g koji nam je Zoki predložio?
također koje je doziranje? ili ga nisam vidjela u opisu tog proizvoda..

Ako ima još netko iskustva sa tim proizvodom..bila bi vam više nego zahvalna na komentaru..

Također ako je netko kupovao vani..podijeli i iskustva s nama..gdje? online ili?


pazim da ne odletim..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 23:54
  mislim 30 dana...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.