New Posts New Posts RSS Feed - premrsava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

premrsava

 Post Reply Post Reply
Author
dalmatinka-021 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalmatinka-021 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: premrsava
    Posted: 28 Studeni 2007 at 22:34

 moj problem nije visak kila nego potpuno suprotno, premrsava sam.. visoka sam š68 cm i teska 48 kg i izgledam ocajno, priznajem... nije da ne jedem ili da se izgladnjivam, jednostavno se nemogu udebljat a stvarno bi tila! Ima tu i genetika svog utjecaja jer su moji doma isto mrsaviji ali u granicama normale, lipo izgledaju a ja sama sebi pocinjem licit na kostur..jedem normalno kolicinski ali moja prehrana nije bas najbolja, uglavnom jedem tople sendvice, sendvice, i takve gluposti a kuhanu hranu rijetko a i imam brz metabolizam! nije mi problem ostavit se takve prehrane ali treba mi pomoc pri sastavljnju nekakvog jelovnika pa da pokusam..........

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2007 at 08:29

 Imam frendicu koja mi uredno na kave dolazi s burekom u ruci i krafnom za zasladiti se, a tu je negdje po kilazi kao i ti. I znam po njoj da ti i nema bas neke pomoci, nazalost.

Trebala bi poboljsati  prehranu (ili se obrati nekom treneru, nutricionistu ili pogledaj neke nase teme ili dnevnike po pitanju prehrane) i trenirati za masu.

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2007 at 18:23

Tebi je jasno da su mrsave cure sexy?


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.