New Posts New Posts RSS Feed - Prehrna bez suplementa..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrna bez suplementa..

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrna bez suplementa..
    Posted: 12 Srpanj 2010 at 08:00
evo imam š7god. i imam nisku kilazu na š80 samo 58kg.htio bi dignut kilazu sta mislite o mom jelovniku dali teba nes dodat...tek sam ga poceo korisit i sam sam ga napravio tako ako nes ne valje cilj mi je dignut kilazu.
7h dorucak-...napravim 2 jaja..kajgane i u njih namazem svjezi sir i dodam sunke,najcesce to a nekad i neko voce
š0h meduobrok...znaci nes moze sir,nesto sto me nece previse zasit,malo tune nes prije rucka,casa mlijeka uz to.
š2.30 rucak-riba,krumpir,pasta,neko meso..kako koj dan al ubiti to poslije malo voca
3.20h meduobrok-nis previse mozda koj sendvic..palenta nes lagano da mi se odmori trbuh od rucka.
5.30 to mi je obrok poslije treninga to mi je mlijeko,svjezi sir u sendvicu,nes malo al da ima dosta proteina cak malo graha mislim dodat.
i 8h vecera--a da bude slicno ko rucak
MOJ JE CILJ DIGNUT KILOGRAME SAM SAM SASTAVIO OVAJ JELOVNIK AKO MI MOZETO JOS MALO POMOC S NJIM.dal sta trebam dodat il da se toga drzim..i ovako mislim ga koristit 2š dan bez treninga da se tjelo privikne takvoj prehrani..a kd prode tajj rok mislim pocet vjezbat pomalo s utezima!!!hvala..ima toga puno svaka cast ko procita ovaj roman..hehe..XD
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2010 at 10:03
Jbg, sve je vec napisano puno puta na forumu, citaj 

BTW, pošto imaš š80 i 58 kg, jedi sve! Samo si izracunaj da uneseš dovoljno proteina, ostalo ne moraš brojat samo se trudi da jedeš što više

E da, pocni trenirat odmah, nema potrebe da cekaš tih 2š dana...


Rijeąeno na PM.
Back to Top
murko90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murko90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 15:11
nemoj napraviti tu grešku i jesti istu hranu svaki dan jer može doci do intolerancije na tu hranu...za pocetak cu ti reci da jedeš samo organsku hranu znaci hranu koja nema etiketu... npr. jedi mesa iz mesnica, voce i povrce s placa i mljecne proizvode isto od bakica na placu (ali fokusiraj se na ovcje i kozje stvari) i još jako važno jedi masti ali visoke kvalitete( npr. maslac od bakica na placu, svinjska mast, maslinovo ulje hladno prešano i kokosovo ulje hladno prešano)... napravi da u svakom obroku imaš sve tri vrste (Proteini, ugljikohidrati i masti)...i najvažnije izbjegavaj šecer svih vrsta, a ako želiš zamjenu onda uzmi STEVIJU... to je za pocetak pa ako te nešto još zanima pitaj... :D


Edited by murko90
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 15:35

Originally posted by murko90 murko90 wrote:

nemoj napraviti tu grešku i jesti istu hranu svaki dan jer može doci do intolerancije na tu hranu...za pocetak cu ti reci da jedeš samo organsku hranu znaci hranu koja nema etiketu...
  

Generalno se slažem, ali ne treba to doslovno shvatiti..baš zbog sljedeceg:

Originally posted by murko90 murko90 wrote:

npr. jedi mesa iz mesnica, voce i povrce s placa i mljecne proizvode isto od bakica na placu (ali fokusiraj se na ovcje i kozje stvari) i još jako važno jedi masti ali visoke kvalitete( npr. maslac od bakica na placu, svinjska mast, maslinovo ulje hladno prešano i kokosovo ulje hladno prešano)
  

Ti sirevi s placa najcešce su dosta masni i sadrže manje proteina nego primjerice Pilos iz lidla, a ovaj cak ima deklaraciju pa je zgodnije pratiti unos kcal i isplativiji u konacnici.

Maslac i svinjska mast kvalitetne masti? Otkada to? Najvece smece koje postoji na svijetu.

Postoji hrpa stvari koje su odlicne a imaju deklaraciju tako da treba bit oprezan pri takvim izjavama.

Originally posted by murko90 murko90 wrote:

... napravi da u svakom obroku imaš sve tri vrste (Proteini, ugljikohidrati i masti)...i najvažnije izbjegavaj šecer svih vrsta, a ako želiš zamjenu onda uzmi STEVIJU... to je za pocetak pa ako te nešto još zanima pitaj... :D
 

Ako se pod masti misli na jednostruko i višestruko zasicene i to u manjoj kolicini onda još i prolazi, inace veliki NE. Razdvajanje masti i uh u obroku je krucijalno ako si želiš dug i zdrav život. Dakle imaš situaciju unosa m+p obroka gdje masti usporavaju apsorpciju proteina, te unos složenih uh+p obroka gdje složeni uh usporavaju proces apsorpcije.

Back to Top
murko90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murko90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 18:54
znaci po tvojem mišljenju pasterizirani i homogenizirani sirevi su zdravi? i molim te mi objasni tvoj razlog zašto je organski maslac i organska svinjska mast loša? želiš reci da su zasicene masne kiseline loše za zdravlje? molim te mi objasni svoj odgovor a nemoj samo pljuvati
AND THEN SOME
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 19:10

Originally posted by murko90 murko90 wrote:

znaci po tvojem mišljenju pasterizirani i homogenizirani sirevi su zdravi? i molim te mi objasni tvoj razlog zašto je organski maslac i organska svinjska mast loša? želiš reci da su zasicene masne kiseline loše za zdravlje? molim te mi objasni svoj odgovor a nemoj samo pljuvati
  

Možda su baš zato što su tako zdravi na meniju svih sportaša

A buduci da je ovo fitness.com.hr a ne gastro ili coolinarka, mislim da maslacu i svinjskoj masti nije mjesto u preporukama.

I molim te s cime ce jest taj maslac? Bilo kakva termicka obrada i hop pretvara se u transmasti. Hoce ga jest sa kruhom? hop, zasicene masti i uh, coool kombinacija! Da ne kažem za svinjsku mast...bože sacuvaj

Back to Top
murko90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murko90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 19:59
evo ti popis masti i na kojim temperaturama mogu ostati stabilne strukture(ne postaju transmasti)...
bez topline 49°C-laneno ulje, ulje boražine, konoplja sjeme ulje, ulje jetre bakalara
niska toplina š00°C- suncokretovo ulje i bucino ulje
srednja toplina š63°C- ulje sezama, ulje pistacija, ulje lješnjaka i maslinovo ulje
visoka toplina š90°C- Kokosovo ulje, maslac, životinjska mast i palmino ulje... normalno sve organsko a ne iz supermarketa...   

Edited by murko90
AND THEN SOME
Back to Top
murko90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murko90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 20:34
Važne vrste masti

SATURATED:
-nađene u životinjskoj masti i tropskim uljima
-ne izgube integritet stanica kada se griju za kuhanje
-u našim se tijelima pravi od ugljikohidrata
-membrana stanica se sastoji od 50% zasicene masti
-potreban je za kalcij da se efektivno unese u skeletalni sistem
-štiti jetru od alkohola i drugih toxina
-poboljšava imunosistem
-potreban za pravilnu uporabu EFAs
izvori: životinjski produkti, kokosovo ulje i palmino ulje

MONOUNSATURATED:
-cesto u u tekucem stanju na sobnoj temp
-ne izgube lako integritet stanica i mogu se se koristiti u kuhanju na srednjim temp
izvor: maslinovo ulje, bademovo ulje, avokado, kikiriki i indijski orašcici

POLYUNSATURATED:
-sadrže linolnu kiselinu (omega-6)i linolensku kiselinu (omega-3)-esencijalne jer naše tjelo ih nemože napraviti
-tekuce stanje iako hlađeno u frižideru
-nesmiju se nikad grijati
izvor: ulje iz povrca, riblje ulje, jaja i orasi

KOLESTEROL:
-daje stanicama krutost i stabilnost
-predhodnik steroidnim hormonima i vitaminu D
-djeluje kao antioxitant
-potreban za pravilnu funkciju receptora seratonina u mozgu
-niska razina kolesterola se povezuje sa agresivnim i okrutnim ponašanjem, depresijom i samoubilacki nagoni
-uloga u održavanju unutarnjeg zida
- Visoka-serum kolesterol razina cesto ukazuje da tjelo treba KOLESTEROL da bi se zaštitio od viskih razina promjenjenih slobodnih-radikala koji sadrže masti...
ti trebam još neš objasniti?
AND THEN SOME
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 21:24
Originally posted by murko90 murko90 wrote:

znaci po tvojem mišljenju pasterizirani i homogenizirani sirevi su zdravi? i molim te mi objasni tvoj razlog zašto je organski maslac i organska svinjska mast loša? želiš reci da su zasicene masne kiseline loše za zdravlje? molim te mi objasni svoj odgovor a nemoj samo pljuvati


Nemoj se zavaravat da su sirevi i roba kod tih bakica toliko bajni. Jesi li se zapitao kakva je higijena tih proizvoda? Vecina tih bakica živi na selu, fura te proizvode po busevima i tramvajima da bi došle do grada, pogotovo po ovim vrucinama, nisu ni ti proizvodi savršeni.

BTW, kad bi ti sirevi iz marketa bili loši, ja bih odavno bio mrtav, jer ih jedem svaki dan u dosta velikoj kolicini. Isto tako meso, ništa mu ne fali. + što je kila tog mesa (piletine) 25 kn, nisam lud da placam istu stvar skoro duplo više.

Također ono o mješanju p+uh+m u jednom obroku nije baš preporucljivo, pogotovo ne jednom endomorfu. Thorn ti je to objasnio.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 00:03

Originally posted by murko90 murko90 wrote:

ti trebam još neš objasniti?
 

objasni mi koji cu k namjerno ic jest maslac, kokosove izdatke i svinjsku mast?

pod zasicene mi upadnu one iz piletine, jaja, mesa, posnog, dakle nenamjerne i eto još dodaš malo maslinovog i omege ak se ima i to je to.

di ceš još ic trpat se extra masnocama...

Back to Top
murko90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murko90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 10:17
npr. mljecni proizvodi od krava u supermarketima se dobiva od krava s velikih farma... te krave žive u malim prostorima di nemaju mjesta za niš i žive jedna uz drugu u svojim govnima... pogledaj ovaj video od š2min pa onda reci
     http://www.documentarywire.com /modern-meat
a pošto su tako skucene i u govnima dolazi do bolesti koju oni ljece antibioticima a i daju im hormone rasta da ih što brže prodaju jer to je industrija...sve te kemikalije završe u masti te životinje jer jetra nemože to detoxificirati a ti jedeš to... krave žive svega š4 mj na tim farmama a prije su živile 5g prije nego ih možemo jesti... krave su stvorene da jedu travu a ne zrnje jer kad jedu travu proteini iz trave daju kravi ph za koji je ona i napravljena da probavlja, a kad jede zrnje onda se sve promjeni i ne proizvodi tako kvalitetno ( nije bogato nutrijentima kako ti misliš da je) mlijeko... to nije sve... ako želiš objasnit cu ti šta pasterizacija i homogenizacija radi mljeku... nemoj samo slušat ljude proucavaj malo dublje...
AND THEN SOME
Back to Top
murko90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murko90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 10:58

objasni mi koji cu k namjerno ic jest maslac, kokosove izdatke i svinjsku mast?


pod zasicene mi upadnu one iz piletine, jaja, mesa, posnog, dakle nenamjerne i eto još dodaš malo maslinovog i omege ak se ima i to je to.



slažem se... ali nesmiješ jesti svaki dan ili svaki drugi iste stvari... to je za raznolikost... znaci u kokosovom ulju ima 92% zasicenih kiselina a 3/4 od toga su srednje lancane masne kiseline koje ti pospješuju metabolizaciju a vecina toga je laurinska kiselina... to je kiselina koju možeš naci u majcinom mljeku (6.2% od svih masnoca), kokosovom ulju, ulju palminih koštica i u kvalitetnim maslacima... a jako je važna jer bori se protiv virusa, gljivica, patogena... poboljšava ti imunosistem bori se protiv raka i bolesti srca... to je zapravo jedna od zdravijih stvari koje ceš kupiti u ducanu...
misliš da ceš se udebljati ako jedeš masti?
AND THEN SOME
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 11:14
Originally posted by murko90 murko90 wrote:

znaci po tvojem mišljenju pasterizirani i homogenizirani sirevi su zdravi? i molim te mi objasni tvoj razlog zašto je organski maslac i organska svinjska mast loša? želiš reci da su zasicene masne kiseline loše za zdravlje? molim te mi objasni svoj odgovor a nemoj samo pljuvati


Preveliko unosenje zasicenih masnih kiselina ili triglicerida sa zasicenim masnim kiselinama:Podizu trigliceride u krvi do drasticnih nivoa, podizu nivo loseg holesterola (LDL holesterol),narusavaju ravnotezu sinteze masti u organizmu. Sve to jer su odlicni substrati enzima koji sudjeluju u biohemijskim procesima za masti. Nezasicene masne(mono- i polinezasicene) kiseline rade upravo suprotno.Pogotovo su dobre omega-3 i omega-6, koje su bitne i za pravilan rad mozga i formiranje mozdane mase kod beba.

Svinjska mast i maslac su upravo 90% zasicene masti.

Edited by tare
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 11:59

 murko90 ajd poslušaj tareta, covjek zna materiju

i daj zapamti da je stvar debljanja/mršavljenja kcal suficit/deficit, i zapamti da je šg masti 9kcal a uh ima 4kcal..k tome, te sve izvore masti koje si nabrojao doslovno mi kliznu niz želudac, dok npr. integralni kruh žvacem i žvacem, il npr. rižu itd...

I SAD KLJUcNO PITANJE: šta ti zapravo promoviraš? bio-organic lifestyle? paleo-diet?

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 12:28
Originally posted by murko90 murko90 wrote:

a i daju im hormone rasta


Yumm, daj to `vamo
Rijeąeno na PM.
Back to Top
murko90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murko90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 15:56
tare
ako si toliko pametan
na šta se djeli LDL kolesterol?
AND THEN SOME
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.