New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana
    Posted: 01 Kolovoz 2010 at 01:28
Glavni problem mi je stara kojoj ne mogu svaki dan govorit što da kuha, a što ne. A nije isplativo a ni ne želi kuhati nešto samo za mene, tako da u mojoj prehrani bude svega i svacega. Od graha, sataraša, faširanih, gljiva, paniranih štapica, juhe, cobanca, pizze i tako u nedogled. Želim se zdravo hraniti, al moram birat ili ovo jest ili biti gladan. Pa eto recite kak se vi snalazite..................... 
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 11:14
Grah, sataraš i ovo šta si nabrojao je zdravo (osim ove pizze), pojedi to šta ti se skuha, još uz to neki izvor proteina i di ceš bolje 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 13:14
znam da je zdravo - i fino je, al moj problem je i što si neznam odredit kolicinu unosa hrane...ne želim se igladnjivati ni prežderati, a unos proteina, UH i ostalih stvari sa ovom hranom je malo teži...tak da ako imate još neki savjet recite, jer lakše je uzet npr. posni sir gdje na deklaraciji piše koliko š00 g proizvoda sadrži to i to....
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 14:15
Originally posted by amater88 amater88 wrote:

znam da je zdravo - i fino je, al moj problem je i što si neznam odredit kolicinu unosa hrane...ne želim se igladnjivati ni prežderati, a unos proteina, UH i ostalih stvari sa ovom hranom je malo teži...tak da ako imate još neki savjet recite, jer lakše je uzet npr. posni sir gdje na deklaraciji piše koliko š00 g proizvoda sadrži to i to....


Ako se ne varam ti misliš radit na masi? Ako je tako, onda te ne treba zabrinjavat kolicina koju ceš pojest jer tako i tako trebaš bit u suficitu s kalorijama. Dakle jedi dok se ne zasitiš


Rijeąeno na PM.
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 14:43
thanks na savjetima....
ak još znaš nešto, dobro bi mi koristilo
......................................................
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 23:50
Originally posted by amater88 amater88 wrote:

Pa eto recite kak se vi snalazite..................... 


Kuham sama
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 14:47
mama kuha sta ja papam, ali naravno ja to moram kupovati :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.