New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana za mene i curu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana za mene i curu

 Post Reply Post Reply
Author
dodoonn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2012
Location: Pazin
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dodoonn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana za mene i curu
    Posted: 09 Travanj 2015 at 00:33
Pozdrav,

Ovako ja sam prije 2.5 godine (imam 20 sad)bio https://www.fitness.com.hr/forum/pocetnik-program-i-prehrana_topic6403.html

Sada sam stigao na 173cm i nevjerovatnih 79-80KG! Na faksu sam ujutro,popodne doma radim,al to radim tek sada zadjih mj dana,prije sam bio u stanu,samo jeo,pio i evo stigao je rezultat..

Istotako imam curu,17.5 godina, malo se udebljala, 163cm,63kg... 

Sada bi nam trebala prehrana za cijeli dan.. Sta da jedem ja ujutro kad sam na faksu,a sta ona koja je u skoli i ima odmor u 10,a budi se u 6:45 i u 7:30 ima bus. Ja ustajem u 6 i mogu jest recimo 6-6:40.. 

Popodne radim fizicki posao i nemam vremena za rekreaciju.. Htio bi da mi neko napise plan prehrane ili nesto slicno za mene i nju.. 

P.S ja nevolim sir,mljecne namaze.. 
Back to Top
dodoonn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2012
Location: Pazin
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dodoonn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2015 at 10:57
Itko ?
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2015 at 11:25
Pregledaj malo teme, puno smo svi pisali o prehrani pa pronađi neku koja ti najviše odgovara.

Be healthy, be happy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2015 at 13:59
Tražio si tada, tražiš i sada...skužaj ali nije ti ovo mjesto za jedan od onih traži i bit će ti dano principa LOL Da savjet, da smjernicu, da nešto tome slično...ali ako si ovdje bio pred 2,5 god valjda si nešto i naučio od onda...ako ništa drugo znaš čitati i vrtiti teme pa onda...kreni....u kompletu s curom, bit će lakše Wink

A onda ako nakon toga budete imali još volje i energije za pisati nam tu što ste odabrali....super, uskočit ćemo s nekim konkretnim savjetom Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
goatrance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goatrance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2015 at 08:37
Ujutro vam je najlakše  i najbrže pojesti zobene+whey protein+neke voće ( ja stavim od leda smrznuto). Ako nemate whey protein možete i jogurt staviti umjesto njega.
Za drugi obrok je isto OK ako nemate vremena napraviti sendvič od raženog kruha sa kuhanom šunkom+neko povrće unutra
Back to Top
dodoonn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2012
Location: Pazin
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dodoonn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2015 at 21:26
Ne idemo u teretanu uopce pa mislim da protein nije potreban
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2015 at 09:37
Pod protein pretpostavljam da misliš na whey.

On se ne pije zato jer se ide u teretanu, vec zato sto se često nema dovoljan unos proteina kroz hranu. Ako dovoljno pojedes, ne treba ti, ako si u manjku s proteinima - treba ti.
racunica je jednostavna
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.