New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana za definiciju mišića
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana za definiciju mišića

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 23:08
Bitno da se prehrana radi bez ne baš planiranog treninga još jedan tip 80 posto prehrane 20 posto treninga :) ??

Zanima me što ti misliš definirati ... ako nemaš iskustva... niti si već išta trenirao što se tiće BB-a fitnessa... kako god?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NBAFan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2014
Location: Split
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NBAFan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 23:14
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Bitno da se prehrana radi bez ne baš planiranog treninga još jedan tip 80 posto prehrane 20 posto treninga :) ??


A tako nešto :D
Dosad i nisam baš posebno razmišlja o tome koliko čega dnevno unosim, pa računam da bar to popravim, ako ništa bar tu znam općenito koja hrana je zdrava.. Mada očigledno i nije toliko jednostavno jer treba uzimati u obzir kad i koliko čega jesti..

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Zanima me što ti misliš definirati ... ako nemaš iskustva... niti si već išta trenirao što se tiće BB-a fitnessa... kako god?


Pa sad, ne mislim na neku posebnu skupinu mišića. Usredotočio bih se na gornji dio, uglavnom me zanima općenito.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 01:02
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Neka ugrije vodu :) također daje specifičnost nekakvu hehe barem meni :)


nekako mi se podrazumijevalo da je ugrije
zato su te zobene zeznute, svatko ima svoj način
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
NBAFan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2014
Location: Split
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NBAFan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 19:45
E i da, koje proteine vi uzimate ?
Zašto su ovi "Myprotein" toliko povoljniji od od whey gold standard, je li stvarno tolika razlika ?
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Myprotein-Impact-Whey-Protein-2kg.aspx
www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/100-Whey-Gold-Standard-2kg.aspx
2.5 kg ovoga myprotein je 300 kn,
a malo manje od 2.5 kg whey golda je 130 kn skuplje, zašto je to tako ?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 19:47
nema pretjerane razlike osim u marketingu ja bih rekla. Slobodno pij Myprotein..
cookies are for pussies
Back to Top
NBAFan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2014
Location: Split
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NBAFan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 19:58
aha, super.. jer razlika u cijeni je dosta velika ako se često uzima, pa me zanimalo..
tnx :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.