New Posts New Posts RSS Feed - Predsjednicki izbori 2009
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Predsjednicki izbori 2009

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Predsjednicki izbori 2009
    Posted: 28 Studeni 2009 at 11:58
Uskoro se bliže izbori, prema nekim anketama Josipovic dobiva najviše glasova i ljudi ga vole. Ostatak kandidata ima š00š aferu iza svojeg imena, stoga i moj glas je za J.

Za koga cete vi glasati i koga podržavate?


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2009 at 12:20
Ja nisam punoljetna pa ne mogu glasati.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2009 at 12:37
Nadan Vidoševic.
Back to Top
Irena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2009 at 13:45
A tko to zna...
Buduci da sam u odboru na izborima imam prilike vidjeti svakakvih listica.
Nevjerojatno, ali dosta ljudi ih nepravilno ispunjava.
Najgore je to što se uvijek pojavi samo oko 50% građana,
barem na mom izbornom mjestu.

Pomalo je žalosno kako ljudi ništa ne poduzimaju,
barem na izborima kada imaju koliku-toliku moc.

Dvoumim se oko Vidoševica i Josipovica,
ali cini mi se da ce prevladati Josipovic.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2009 at 14:27
Originally posted by Breathless Breathless wrote:

Ja nisam punoljetna pa ne mogu glasati.


Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2009 at 16:23
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

..stoga i moj glas je za J.


Hvala hvala, taj sam

S obzirom da je ovo pro-Josipovic, htio bi malo i kontra. Tip je neopisivo blijed, inace volim liberale,
ali taj covjek ima ozbiljan manjak autoriteta.

Isto tako, zasto izbjegava zenu prezentirati, na tom polju mi isto nesto smrdi - konzervativnog stava
je velika vecina glasaca, a on se ne istice (namjerno?) na tom polju. Pretpostavljam da mu je zena
akademski obrazovana isto, zasto ju nisam vidio nigdje - ostalim kandidatima jesam..

@irena - ja krizam listic svaki put, nije to krivo popunjavanje, vecina ljudi koja to radi namjerno
selektira sve, doda sebe i slicno, da listic postane nevazeci (to je jedini nacin da pokazes "sklonost"
kandidatima)

Po mojoj povrsnoj analizi popularnih, svi su kandidati losi, niti jedan nije kompletna zdrava osoba.
Back to Top
GoldenBoy28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GoldenBoy28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2009 at 22:57
  Jos imam pune dvije godine do punoljetnosti pa nemogu glasat ali tu i tamo pratim politiku i mogu sa sigurnoscu reci da tkogod pobjedi nista se nazalost nece promijeniti...Andrija Hebrang ima jako puno afera iza sebe i vrapci na grani znaju da je veliki lopov i seronja. Milan Bandic prica samo o sebi i veliki je egoista. Nadan Vidosevic je koliko sam skuzio neki George Clooney wannabe. Sto se tice Kajina za njega necu nista rec jer neznam puno o njemu ali onaj plakat koji sam vidio u gradu - "Svi za mnom" ajme majko mila vristo sam od smijeha

Back to Top
Irena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 11:50
  Kajin je dobar kad si pocugne malo

tko god bio, nece nas riješiti krize, to je sigurno.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 12:12
Kajin uvijek kaze sto misli, i ono sto je istina.


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 13:47
Originally posted by GoldenBoy28 GoldenBoy28 wrote:

 
Sto se tice Kajina za njega necu nista rec jer neznam puno o njemu ali onaj plakat koji sam vidio u gradu - "Svi za mnom" ajme majko mila vristo sam od smijeha



Cijeli grad je oblijepljen tim glupim plakatima, gdje god da se okrenem, neki politicar me gleda.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 14:06
Nemam za koga glasati. Da barem glasamo protiv, onda bih vec imao što za razmišljati...ne bih se mogao odluciti jel' mi se manje gadi Tuđman ili Bandic...nije ni Kajin daleko.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 20:33
Originally posted by Breathless Breathless wrote:

Originally posted by GoldenBoy28 GoldenBoy28 wrote:

 
Sto se tice Kajina za njega necu nista rec jer neznam puno o njemu ali onaj plakat koji sam vidio u gradu - "Svi za mnom" ajme majko mila vristo sam od smijeha



Cijeli grad je oblijepljen tim glupim plakatima, gdje god da se okrenem, neki politicar me gleda.


Plakati predsjednickih kandidata su vrhunski.
Kao da smo neko krdo, pa odašilju poruku: svi za mnom!
I one spike: ja sam najbolji, obecavam vam pravdu i sl. - to su tako dosadne poruke i užasno prazne.

Istina je da Josipovic baš i nema autoriteta, covjek je akademski obrazovan, no dosta je tih i ne pršti iz njega baš neka energija i želja.

On je jedini kandidat iza kojeg nema mutnih poslova i djeluje normalno.
Moj favorit.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 20:47
  Primorac bi mozda trebao.. on je novi covjek, i veoma je obrazovan i inteligentan covjek..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 21:54
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Kajin uvijek kaze sto misli, i ono sto je istina.

i onda dođe na televiziju i govori HILJADA i nerijetko govori ekavicom, pa ne može jedan hrv. prijedsjednik govoriti hiljada, ako je prijedsjednik treba govoriti hrvatskim jezikom zato što predstavlja cijelu naciju. Bilo tko da bude izabran za prijedsjednika nece donijeti nikakve velike promjene zato što je u hrvatskoj mesic kroz svoja 2 mandata napravio to da je prijedsjednik samo figura, kao maskota države. a i svi oni su dužni vratiti puno usluga, mislim da se nitko od njih ne bori za tu poziciju zbog interesa građana hrvatske nego zbog vlastitih interesa. to su poceli dokazivati i reklamiranjem. nije važno tko ima kakve ideje i planove nego se bira covjek koji je simpatican i ima stila, tj. ne možemo saznati kakvi su oni ljudi zato što se vjecno prikazuju kao univerzalni kako bi zadovoljili i obuhvatili što više biraca.
nemam nija još pravo glasa, ali glasao bih za bandica da mogu. covjek je šoumen
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 22:10
Originally posted by ivan7os ivan7os wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Kajin uvijek kaze sto misli, i ono sto je istina.

i onda dođe na televiziju i govori HILJADA i nerijetko govori ekavicom, pa ne može jedan hrv. prijedsjednik govoriti hiljada, ako je prijedsjednik treba govoriti hrvatskim jezikom zato što predstavlja cijelu naciju. Bilo tko da bude izabran za prijedsjednika nece donijeti nikakve velike promjene zato što je u hrvatskoj mesic kroz svoja 2 mandata napravio to da je prijedsjednik samo figura, kao maskota države. a i svi oni su dužni vratiti puno usluga, mislim da se nitko od njih ne bori za tu poziciju zbog interesa građana hrvatske nego zbog vlastitih interesa. to su poceli dokazivati i reklamiranjem. nije važno tko ima kakve ideje i planove nego se bira covjek koji je simpatican i ima stila, tj. ne možemo saznati kakvi su oni ljudi zato što se vjecno prikazuju kao univerzalni kako bi zadovoljili i obuhvatili što više biraca.
nemam nija još pravo glasa, ali glasao bih za bandica da mogu. covjek je šoumen


Kaze se predsjednik
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 22:12
Originally posted by ivan7os ivan7os wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Kajin uvijek kaze sto misli, i ono sto je istina.

i onda dođe na televiziju i govori HILJADA i nerijetko govori ekavicom, pa ne može jedan hrv. prijedsjednik govoriti hiljada, ako je prijedsjednik treba govoriti hrvatskim jezikom zato što predstavlja cijelu naciju. Bilo tko da bude izabran za prijedsjednika nece donijeti nikakve velike promjene zato što je u hrvatskoj mesic kroz svoja 2 mandata napravio to da je prijedsjednik samo figura, kao maskota države. a i svi oni su dužni vratiti puno usluga, mislim da se nitko od njih ne bori za tu poziciju zbog interesa građana hrvatske nego zbog vlastitih interesa. to su poceli dokazivati i reklamiranjem. nije važno tko ima kakve ideje i planove nego se bira covjek koji je simpatican i ima stila, tj. ne možemo saznati kakvi su oni ljudi zato što se vjecno prikazuju kao univerzalni kako bi zadovoljili i obuhvatili što više biraca.
nemam nija još pravo glasa, ali glasao bih za bandica da mogu. covjek je šoumen


Da, to "hiljada" je kod Kajina normalno i culo se to više puta.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.