New Posts New Posts RSS Feed - Predrasude
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Predrasude

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Predrasude
    Posted: 19 Svibanj 2010 at 09:43
  Imate li kakve predrasude?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 10:24
Uvijek postoje predrasude.
Ovisi o cemu pricamo...koja tematika.. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:02
Pa tema su predrasude...a vi pišite kakvih imate ...od rasizma, izgleda, predrasude prema ljudima s tjelesnim nedostacima, prema sex. orjentaciji, prema spolu, prema nacionalnosti itd. itd.
Osobno nemam predrasuda...

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:07

Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

Pa tema su predrasude...a vi pišite kakvih imate ...od rasizma, izgleda, predrasude prema ljudima s tjelesnim nedostacima, prema sex. orjentaciji, prema spolu, prema nacionalnosti itd. itd.
Osobno nemam predrasuda...

 

To svi misle  

Al cemu onda tema ak nemaš o cem pricat?

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:18
  da i ne poznam nikoga tko ih nema
Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:25
  Kako nemam o cemu pricat..kad netko napiše da ima predrasudu, da ju pobijam

Ja ih nemam..štogod vi mislili o tome
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:40

Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

  Kako nemam o cemu pricat..kad netko napiše da ima predrasudu, da ju pobijam

Ja ih nemam..štogod vi mislili o tome
 

Ideš ispravljat svijet uvjeravajuci druge da prekinu sa predrasudama iako znaš da neš postic time a ma baš ništa?

Cool

Kako znaš da ih nemaš?

Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:48
 Moje pobijane je bila šala na tvoj komentar o cemu onda pricat kad ih nemam i zato je stavljen smajlic..
.Pa i o nekim bitnijim životnim stvarima se prica i rapravlja, premda se zna da od toga nece biti ništa.
Znam da ih nemam jer svatko ima život u svojim rukama i neka cini s njim što i kako ga je volja.
Uostalom zna se što je po definiciji predrasuda....a mene je samo zanimalo kakvih sve ima kod ljudi.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:50
Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

  Kako nemam o cemu pricat..kad netko napiše da ima predrasudu, da ju pobijam

Ja ih nemam..štogod vi mislili o tome


Imaš li ikakvu predodžbu o Amerikancima?
Jesi li kada živjela u Americi?

Ako nisi, cestitam... dijagnosticirali smo ti prvu predrasudu
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:51
  Isto vrijedi za sve o cemu imaš nekakvo mišljenje koje nije steceno empirijski.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:54

Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

 
Znam da ih nemam jer svatko ima život u svojim rukama i neka cini s njim što i kako ga je volja.
Uostalom zna se što je po definiciji predrasuda....a mene je samo zanimalo kakvih sve ima kod ljudi.
 

Pa onda uzmeš knjige, clanke, net i informiraš se na akademski nacin. Nece ti sigurno nitko doc tu na forum i priznat kako mrzi rome (pardon cigane kako ih vecina zove) il ima antagonizam prema starijim osobama il šta ja znam ne voli ništa što nije hrvatsko i sl

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:54
Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

Pa tema su predrasude...a vi pišite kakvih imate ...od rasizma, izgleda, predrasude prema ljudima s tjelesnim nedostacima, prema sex. orjentaciji, prema spolu, prema nacionalnosti itd. itd.Osobno nemam predrasuda...


TI IMAš PREDRASUDU O SEBI - DA NEMAš PREDRASUDE!
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 13:05
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Isto vrijedi za sve o cemu imaš nekakvo mišljenje koje nije steceno empirijski.

Car

Ja se trudim potiskivati koje imam, a mislim da ih imam podosta kad malo bolje razmislim, al se uvijek trudim drzati sirom otvoren um.
Generalno, mislim da nemam nekih vecih i problematicnih, ne smeta me rasa, nacionalnost, religija, politicka uvjerenja, fizicki izgled, seksualna orijentacija i te stvari.

There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 13:13
Ulovim se i ja u predrasudama, ali stvarno se trudim potisnuti svaku

I ja sam mislila da ih nemam kad onda lupim takvu glupost o nekomu zbog nekih njegovih/njezinih osobina ili zakolutam ocima...a onda sama sebi idem na živce i tako ti to ide...


Podsvjesno ili nesvjesno svimi imamo predrasude, imam ih ali ih ne volim ni kod sebe ni kod drugih...


Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 13:18
Vidim da nema smisla...al cu još dva komentara...
Lega...ovo se ipak tice moje struke i samo da pojasnim da predrasude nemaju veze sa empirjskim...
Thorn...na netu postoji sve o predrasudama, pa akademski prosurfaj i raspravljaj onda...
A Ti vaši neki ironicni komentari na forumu uopce nisu ok. Možda uz neke od vas i steknem jednu predrasudu...
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 13:21
Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

Vidim da nema smisla...al cu još dva komentara...Lega...ovo se ipak tice moje struke i samo da pojasnim da predrasude nemaju veze sa empirjskim...Thorn...na netu postoji sve o predrasudama, pa akademski prosurfaj i raspravljaj onda...A Ti vaši neki ironicni komentari na forumu uopce nisu ok. Možda uz neke od vas i steknem jednu predrasudu...



Smijem li pitati koja je struka u pitanju
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.