New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply
Author
emily85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emily85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz
    Posted: 08 Listopad 2012 at 15:06
Pozdrav svima.. :)

Registrirala sam se na forum u potrazi za malom pomoci oko dva glavna podrucja koja ne znam sama isplanirati... radi se o prehrani i tjelovježbi naravno 

Ne volim dijete i u zivotu sam bila na svega dvije dijete u svojih 27 godina (a uvijek sam bila bucmasta :D) Ne volim taj princip jer ga smatram neodrživim u dugorocnom razdoblju i smatram ga patnjom. Promjena prehrambenih navika  za mene je nešto posve drugacije od dijete. Dijeta je nešto na što odeš na mjesec, dva, tri, pola godine dok ne dodješ do onoga što si si zacrtao i onda staneš i više se ne muciš.. ali naravno onda se sve pocne vracati.. Da se krivo ne razumijeno, nije mi problem držati se jelovnika, dapace, to bi mi bilo i najlakše i najbolje rješenje da ne moram razmišljati šta da danas kuham i slicno.. Ali tu nastaje problem.. ne razumijem se u slaganje tih dnevnih omjera i šta je potrebno, šta se kada smanjuje, povecava, što koliko cega nosi i slicno.. nadam se da me razumijete. Zaista ne znam od kuda krenuti a krenuti želim! I tako stojim vec godinu dana na jednoteistom mjestu... :/

Ovo drugo šta sam spomenula je tjelovježba.. Mda.. i tu sam izgubljena šta raditi tako da vecinu vremena u fitness centru radim ono šta mi je interesantno.. zumba, malo orbitreka, pa neki drugi aerobikic i slicno.. tako da trebam pomoc.. trebam nekoga tko bi mi složio pravilan tjedni raspored vježbanja.. Nisam ljubitelj vježbanja bez pomagala tj. vježbanja tipa trbušnjaci na podu.. radije bi takve stvari radila na spravama za trbušnjake jer mi je zanimljivije..  

Nešto više o meni samoj... završila sam faks i eto završila na burzi kako to vec biva u današnje vrijeme.. tako da slobodnog vremena trenutno imam.. iskreno.. inace vecinu vremena doma provodim pred kompom što pregledavajuci oglase za posao, što tražeci inspiracije za hobi (decoupage) koji opet radim sjedecki i tako dalje.. zato sam odlucila promijeniti stvari i skupila lovu i uplatila si godišnju clanarinu u fitness centru... neograniceno grupni treninzi i teretana.. i krenula polako.. al eto izgubljena sam pa radim kako mi pase i smatram da trebam pomoc nekoga tko bi me vodio i govorio mi šta bi trebala raditi, jesti i slicno. jer sama to ne znam odrediti.. i makar procitala stotine clanaka mislim da si opet nebi znala pravilno složiti dok ne vidim kako to netko iskusan složi i obrazlozi.. onda bi mi bilo jasnije i lakše za dalje... 

Što se tice kila.. njih imam podosta viška.. al to zaista mislim.. nemojte se ljutiti al kad ja vidim da netko napiše da ima puno kila viška i poslije napomene da je to 5-6kg.. meni je to smiješno.. jer za mene je to keksic kila.. Ako se igramo one visina -110 jednadžbe imam 35+ kg viška.. no smatram da bi tada zaista bila premršava tako da bi mi neki daljnji cilj bio skinuti 20-25kg max.. mislim da bi si onda bila taman.. Prije 4 godine smršavila sam 20kg samo mjenjajuci prehranu... prebacivanjem na kuhanu hranu, povrce, malo kruha i bez slatkiša i grickalica (osim kad me bas ulovi) te odvajanjem porcije rucka na 2 obroka. Ali eto nakon toga zaljubila sam se u jednog decka Big smile koji eto ima lose navike i papa puno slatkisa i grickalica, brze hrane pa tako i ja s njim i puf vratili su mi se svi ti kg.. i nisam ih samo ja dobila.. tak da i decko mora nesto promijeniti pa smo zajedno krenuli.. 

ovo je sad vec esej.. pa cu stati tu.. eto nadam se da cu naci dobru dusu koja bi mi mogla pomoci oko te dvije stvari (jelovnik i vježbe).. i jos jednom.. pozzz svima i drzim vam svima fige u postizanju vasih ciljeva Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.