New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
AnteTina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Location: Germany
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnteTina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav
    Posted: 06 Veljaca 2013 at 15:47
Pozdrav svima!Ja sam Ante,imam 28 godina,rodjen u Zagrebu,sada zivim izvan Hrvatske.U slobodno vrijeme gledam filmove,idem se voziti biciklom,diskutiram sa zenom LOL

Sad cu prijeci na pitanje...visok sam 180cm,tezak 99.3kg zbog ogromne mase misica u nogama i sala u trbuhu...bavio sam se kosarkom,nogometom,biciklizmom u svim stilovima voznje osim streeta i trialsa (8-9 godina) i veslanjem i isao na kratko vrijeme u teretanu,tu sam pretjerao sa vjezbanjem nogu zbog kondicije u biciklizmu i nakraju sam prestao osim sto se jos neko vrijeme vozim biciklizmom (uphill) i radim teske fizicke poslove kako kad...ne hranim se bas sad dobro jer imam neutazivu zelju sa prehranom s puno masnoce (Burger King,Mcdonalds,domaca prehrana...)
Htio bih vas zamoliti za savjet sto trebam napraviti da se rijesim sala na trbuhu i vratim plocice (znam da je to vrlo tezak zadatak,ali ne odustajem),oblikujem prsne misice (grudi),tj povecam i ojacam ruke (veci bicepsi i tricepsi) sad imam trenutno normalnu velicinu bicepsa sto mi nije dovoljno i najvaznije od svega smanjim guzicu (gluteus)...dal je to moguce postici kucnim tjelovjezbama?Bio bih vam vrlo zahvalan na vrlo korisnim informacijama...

Eto od mene...

Odustajanje nije cilj,cilj je pobijediti
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 17:47
ka stvoreno za tebe http://fitnessangels.net/hr/treninzi.php a i triba bi se ostavit tih gluposti iz mcdonaldsa :P evo ti https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632.html malo trazi tu pa si slozi neki jelovnik
Back to Top
AnteTina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Location: Germany
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnteTina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 23:36
Matelula,izvrstan link za video tjelovjezbu,samo ne pise za sta vjezba sluzi...koja je vjezba za gluteus da si smanjim guzicu?A Mcdonalds cu izbaciti vec iz menija...Samo iskreno..ovaj jelovnik,dat cu sve od sebe da se toga pridrzim,ali to mi je premalo...ja si pojedem jedno 4-5 obroka na dan...rijetko 6...ali uz takav jelovnik jedino bi izgubio masu...a masa mi treba da si povecam misice...ili?Svaka cast jos jednom na linku!
Odustajanje nije cilj,cilj je pobijediti
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 23:45
prvo, nemožeš istoveremeno i definirat i nabijat masu prema ovome što si napisao trebaš na definiciju (dakle mršavljenje). Salo sa svih dijelova tijela kad mrsavis ravnomjerno odlazi, a prvo se naravno vidi tamo gdje ga najmanje imas. Iz ovoga proiizlazi da ne postoje ciljane vježbe za skidanje sala i "smanjivanje" jednog dijela tijela. Potreban ti je fullbody treninga 3 puta tjedno + 1-2 put tjedno neka aerobna aktivnost (setnja, voznja bicikla..). Link sto ti je matelula dala je koristan jer su trenini tamo fullbody treninzi i prakticni su za rad kod kuce. Ukoliko namjeravas u teretanu takoder 3 puta tjedno rad s utezima
pozdrav
Back to Top
AnteTina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Location: Germany
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnteTina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 02:16
Aha razumijem,ne idem u teretanu,bolje mi je doma raditi treninge,a i taman se vozim 1-2 tjedno biciklom jedno 1-3 sata...utege cu si kupiti da si mogu doma vjezbati...
I to bi bilo to?Jos jednom zahvaljujem....
Odustajanje nije cilj,cilj je pobijediti
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 07:56
inace odlicna vježba za gluteus ti je jednonožno podizanje kukova (svaku nogu radiš posebno), teže je ako staviš nogu na povišenje (npr stolac) još teže ako i ramena i noge stavit na povišenje, i još možeš dodati uteg, cisto da znaš ,pozz

p.s. ova vježba je odlicna i za križa :P
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 10:44
Originally posted by AnteTina AnteTina wrote:

Aha razumijem,ne idem u teretanu,bolje mi je doma raditi treninge,a i taman se vozim 1-2 tjedno biciklom jedno 1-3 sata...utege cu si kupiti da si mogu doma vjezbati...I to bi bilo to?Jos jednom zahvaljujem....



simple as that pogledaj par onih treninga sa linka vidi šta ti treba od opreme pa ako ces kod kuce samo pici po tome 3 put tjedno i 2 put tjedno bic. Ovaj dio s prehranom ces morati napisati sta jedes pa da mozemo korigirat
sretno!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 12:44
Rekviziti za po doma

tu ti je baš sve napisano ;)

Edited by Markan1989 - 07 Veljaca 2013 at 12:46
Back to Top
AnteTina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Location: Germany
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnteTina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 19:47
U jednom threadu sam dobio vise savjeta i linkova nego igdje drugdje,svaka vam cast.Izgleda da sam dosao na dobro mjesto za info i pomoc...
Moja zena vas pita kako je moguce podignuti i ocvrsnuti straznjicu,stanjiti malo noge,bedra i ruke i oblikovati trbuh?Znaci iste vjezbe kao i sa mnom?
Rekviziti su zakon,ovdje ima sve za nabaviti to sto je navedeno,hvala Bogu...
Za hranu svaki dan drugacije jedem...ali svejedno napisem?
Odustajanje nije cilj,cilj je pobijediti
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 19:56
samo ti pisi jelovnike imas na toj stranici i za zenu
Back to Top
AnteTina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Location: Germany
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnteTina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 22:40
Moze...jedem ujutro sendvice s margarinom i pilecom sunkom i sirom rastopljen u mikrovalki.Popodne pojedem spagete s mljevenim mesom skupa s paprikom i krumpirom,salata s bucinim uljem,poslije toga jabuka ili kiwi ili banana,ponekad jedem pomfrit s svinjskim odreskom i mijesanom salatom od krastavaca,zelene salate,paprike i rajcice,a ponekad svinjske kotlete s pire krumpirom sa zelenom salatom s bucinim uljem...ponekad tijesto s umakom od gljiva i rezanim gljivama i pilecim pohanim mesom,ponekad pire krumpir sa skampima i salatom...navecer pojedem sendvice s sunkom ili prsutom skupa sa gouda sirom na vrhu ajvar i majoneza...navecer ponekad jedem slatku jabuku,ponekad kiwi...a ponekad popijem tu i tamo vino poslije vecere...


Edited by AnteTina - 07 Veljaca 2013 at 22:40
Odustajanje nije cilj,cilj je pobijediti
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 07:06
https://www.fitness.com.hr/forum/faq-prehrana_topic1295.html imas tu primjer jelovnika ja se drzim takvog i stvarno sam zadovoljan
Back to Top
AnteTina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Location: Germany
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnteTina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 18:18
Vrlo koristan link!Sad cu se toga drzati,pa cemo vidjeti rezulatate...Hvala vam na svemu,ako negdje zapne,obratit cu vam se!
Odustajanje nije cilj,cilj je pobijediti
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.