New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:29
A kako da jedem njih s mlijekom i bananom... Da bananu izmiskam i stavim u mlijeko ili sta, nekuzim bas? XD I jesu li principali (znaci przeno tijesto u ulju) stetni?
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:31
a ako ti se nesvide odmah (jer ja sam prvi put kupila neke baš su bile katastrofa nisam znala za ove hahne) ti ih kombiniraj onda sa cornfleksom malo jednog malo drugog dok se nenavikneš tako sam ja radila premda ove kad sam uzela odmah su mi bile prefine
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:36
neznam šta ti je to, ali sve što je prženo u ulju, a još je tijesto kani se toga jer to je UH+M što nije dobra kombinacija
kombiniraj P+UH i P+M
 
ja izmjerim koliko mi treba zobenih i ovamo ugrijem koliko mi treba mlijeka i prelijem zobene sa mljekom i narežem bananu na kriške u to negnjecim je jer mi nije to fino ovako mi je ljepše  
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:36
Necu ih kombinirat s cornflakesom ma kakvog god okusa bile zobene :P spreman sam na sve :D pogotov nakon sto sam sad malo zeznuo jer sam pojeo pomfrit :S
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:37
Ok, onda sve przeno s uljem nikad vise :D
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:40
hehehe ma možeš ti pržit na ulju ali na zaista malo ulja samo prži onda ribu, meso, jaja  tj. sve što je protein možeš povrce ispržit na malo ulja premda je bolje kuhano ili ispržit na foliji što sam ti rekla
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:44
Originally posted by Tony97 Tony97 wrote:

Btw sad sam prije pola sata pojeo pomfrit, isprzio sam ga na biljnom ulju jaoo nisam znao koliko je štetno, trebao sam procitati o njemu prije nego što sam pojeo a ne poslije -.-" Nikad više pomfrit!


Nisi znao da je pomfrit štetan? Onda evo znaj da je sav junk food loš (engl. junk = smece), a to ukljucuje hranu prženu u ulju, pohano, kebab, pizza,...
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:51
Ma znam da je sva junk hrana loša za zrdavlje ali citao sam da je peceni krumpir zdrav pa sam malo pomješao pomfrit i peceni krumpir (da, znam, totalno neinteligentno lol)

@Marija-mo ma znam, nisam baš mislio na svu hranu :D
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:53
ok necu više samo ti napominjem da nebi griješio kako ovo sa pomfritom
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:57
Ovo me podsjetilo na jedan dokumentarac koji je provodjen u školskoj kantini tipa McDonald's u Americi pa intervjuirali ucenike. I sad pitaju jednu ucenicu jel smatra da je izabrala kvalitetan i zdrav obrok, a ona kaže: "Pa naravno - pomfri je od krumpira, a povrce je zdravo, a milkshake je zdrav zbog bjelacevina."
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 01:02
[QUOTE=GrannySmith]Ovo me podsjetilo na jedan dokumentarac koji je provodjen u školskoj kantini tipa McDonald's u Americi pa intervjuirali ucenike. I sad pitaju jednu ucenicu jel smatra da je izabrala kvalitetan i zdrav obrok, a ona kaže: "Pa naravno - pomfri je od krumpira, a povrce je zdravo, a milkshake je zdrav zbog bjelacevina." [/QUOTE
 
ja sam nedavno gledala na tv-u emisiju onu od jamie olivera i sa pitao je djecu u americi tj donio im povrce i uzeo jednu vrstu i da oni kažu šta je to  malte ne nitko nije imao pojma kako koje povrce izgleda  katastrofa, a nisu ni znali da se pomfrit pravi od krompira
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 01:03
@marija-mo što neceš više? ma samo ti daj, savjeta nikad dosta :P

@Granny ahahahha :D

P.S. Jel banana shake zdrav? (valjda znate kako se on radi... znaci banana, vrhnje i stavi se još šecer ali ja ga nemislim stavljat)
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 01:17
Originally posted by Tony97 Tony97 wrote:

P.S. Jel banana shake zdrav? (valjda znate kako se on radi... znaci banana, vrhnje i stavi se još šecer ali ja ga nemislim stavljat)

vrhnje van, mlijeko unutra

Edited by GrannySmith - 22 Lipanj 2012 at 01:18
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 12:25
ok ;)
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 15:40
Evo mene s još jednim pitanjem... Mogu li zobene sa mlijekom jest kao PWM?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 19:16
po meni nisu jer su sporo probavljive, tj sporo otpuštaju energiju a tebi poslije treninga treba ipak malo brža hrana za mišice, kombinacija lako probavljivih proteina i jednostavnih uh (groždjice, šljive itd) zato builderi piju whey protein sa glukozom ili cime vec,

radi se o tome da su proteini sami po sebi relativno lako probavljivi pa nama normalnim vježbacima ne trebaju whey i glukoza ili izolati itd
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.