New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 20:30
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

plave su bolje

meni su zelene bolje


zelene za cure, plave za decke
hahah i meni su plave bolje znaci spadam u decke hehhe
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 20:41
plave su sitno mljevene...zelene krupno Big smile

plave Heart
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 20:46
Kupit cu si i ja ujutro plave Heart

A što se tice P90X baš sam odradio prvi trening, trajao sat i nešto :) Asti što je smorilo... Nisam mogao baš ni tempo pratiti... Nego htio sam (još) nešto pitati, osjecam da mi se upalio mišic i nmg raditi neke vježbe, i što bih sad trebao napraviti da prestane?
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 23:37
hehehe šta radit da prestane pa prestat ce sad neznam jeli na kraju toga programa ima istezanje?
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 23:43
Pa ima ono "Ab ripper", traje oko 17min, sad neznam jel to istezanje ili nesto slicno istezanju XD
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 23:46
Btw sad sam prije pola sata pojeo pomfrit, isprzio sam ga na biljnom ulju jaoo nisam znao koliko je štetno, trebao sam procitati o njemu prije nego što sam pojeo a ne poslije -.-" Nikad više pomfrit!
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 23:52
e neznam ja sam radila istezanje iz tog programa samo se nije tako zvalo koliko znam, uglavnom meni uvijek pomogne kad se dobro istegnem na kraju treninga  pogotovo noge, ako nekad nemam vremena pa žurim osjetim da me mišici više bole pa obicno onda odradim uvecer kuci neko istezanje i tako sam baš i radila po tome programu aha evo našla sam zove se P90X- X stretch to sam ja radila i super mi je
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 23:53
Kakav crni pomfrit Big smile
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 23:58
Da, da taman sam mislio napisati da ima X-Stretch, da to je istezanje (traje 1h :O lol)... Ali raditi cu onako kako piše u ovom pdf "calendar and phases" :D danas sam odradio "Chest and back" i "Ab ripper" :D sutra je na redu "Plyometrics" :)) Hvala na pomoci :)
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:01
Ah jbg sto sam pojeo, pojeo sam, nikad vise pomfrit. Idem sad si nacrtat kalendar da mogu pisat u njega kad ispunim dan i tako, postp pise da je najbolje isprintat onaj u pdf ali nemam onoliko boje u printeru heh
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:02

ma to su ti male pocetnicke upale proci ce te to

Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:04
A znam da ce proc heh al nadam se što brže jer teško mi je i stat uspravno i kad legnem na pod teško mi se podignut bez ruku :S trbušnjake nmg ni radit :(
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:08
LOLLOLLOL
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:10
i  da posloži si fino taj jelovnik i nastoj jest namirnice tako da ih spremiš da valja kuhane najviše ili pržene na foliji ako pržiš ili na teflon tavi sa minimalno ulja
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:13
ok, hocu :D btw ujutro cu si kupit zobene pa vidit kakav im je okus, nadam se da ce bit bar dovoljno dobar okus da ih mogu jest svaki dan ;) Nego jel jaja bolje jest na oko (pržena s veoma malo ulja) ili skuhana?
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 00:27
kuhana je bolje više se svega ocuva, ali kad ti dosadi jedi i pržena
meni su zobene super vjerovatno si citao da ih moraš prije potopit malo ili prelij vrucim mljekom tako ja radim i nek ti stoje 1-2 min narežeš unutra bananu meni ona nekako najbolja sa njima i mljekom, a ako ih pravim sa jogurtom onda mi je bolje neko bobicasto ili jagode npr, nemoj ih šecerit ni slucajno ako nemogneš tako radije dodaj žlicu meda
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.