New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
Arianni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arianni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav!
    Posted: 14 Ožujak 2012 at 09:28
Ma znam da treba izaci van ali ja nisam iz grada vec okolice gdje je sportsko dostignuce dizanje vinske caše. U svakom slucaju meni nije problem doci do grada sao neka se nešto dogadja. To je ono što tražim da ima ekipe da me nešto drži, inace ode sve u zaborav. Znam se, i treba mi baš jakoooo dobra motivacija (zabava, smjeh, ekipa) za održati ritam. Ne želim biti jedna od onih 5 dana u teretani, rep ovo rep ono.. i to je to.. Teretane su postale toliko popularne a prije je to bilo za bildere i boksace. Iskreno teretana u meni izaziva užasnu dosadu.

Zato sam tu za savjet. Gdje ici , u što se ukljuciti? Aerobik ne dolazi u obzir jednostavno mi ne leži.
Možda ima neka škola trcanja? Bitno mi je da uz to ima motivacija, koja bi eventualno pružala eko natjecanje. E to je ono što me zanima. Gdje poceti? Hvala

Znam znam, google is your friend ali eto nekako želim cuti i iskustvo (a forum.hr na poslu nemam, admin se uzoholio lol)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 21:47
Originally posted by Arianni Arianni wrote:



Imate nekih savjeta kako se natjerati izaci van radije nego sjesti pred komp i igrati igrice? Tongue


Izadji van!! TongueBig smile

Hehe, pozdrav Arianni, mislim da si i sama svjesna da si jedino ti zaslužna za svoj uspjeh ili neuspjeh....nije li tako? Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 21:16
pozdrav Arianni
prije par godina smo buraz i ja bili smo ovisnici o igricama na kompu u imali smo jednu metodu tak da smo jedno drugome brisali igrice da bi vratili dobre ocjene u školi. cesto smo se svadjali, al bil je gušt obrisat njemu igricu, makar si ju je uvijek iznova ponovno skidal...
ti si definitivno ne moraš to raditi, nego jednostavno si prvo napravi trening pa nakon toga igraj igrice ili kaj vec.
danas ja više ne mogu biti više od 3-4 sata na kompu je mi to jednostavno nema smisla za razliku od puno mladih mojih godina koji su po više od 6 sati dnevno na facebooku kaj naravno i rezultira njihovim nezdravim izgledom
Back to Top
Arianni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arianni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 11:22
Zaboravih napisati da cu navršiti 30 godina za par dana ^^
Back to Top
Arianni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arianni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 11:21
Bok svima!

Ovo je prvi put da se javljam na neki forum ali eto, kud puklo da puklo.

Jako sam voljela sport i bavila se njime do prije 12 godina Embarrassed. Od tada možda tu i tamo neka teretana ali to sve skupa baš i nije išlo. Nisam soloist, recimo da sam kampanjac. Ali htjela bi to promjeniti ali nemam ni grama mišica na sebi hehe. Imam 1,77 cm i 64 kile. Ali to sve skupa bi radije da ima mišica, tipa ona Zuzana s bodyrocking.tv ako netko zna o cemu pricam. Ali tu sad dolazi ono najvažnije. Užasno sam lijena i treba mi neka motivacija. Kao što sam rekla kampanjac sam.

Imate nekih savjeta kako se natjerati izaci van radije nego sjesti pred komp i igrati igrice? Tongue
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.