New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
Lyra157 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lyra157 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav!
    Posted: 08 Veljaca 2012 at 16:35
Evo da se kratko predstavim :)

Uglavnom, djevojce, 22 godine :) Višak kila imam vec dulje vrijeme, al sad sam ga stvarno pretjerala. na 167 cm visine imam 68 kg. Nedavno sam se pocela aktivnije baviti plivanjem što mi je super jer je to jedini sport koji stvarno obožavam. Baci me u vodu i necu izlaziti dok me ne otjeraš.:D Treniram 3 mjeseca i kilaža ne da nije otišla dolje, nego se povecala za kilu. Što me pretjerano ne uznemirava jer se ja osjecam jedno 10 puta bolje pa sad vaga neg pokazuje što želi. Prehranu pokušavam modificirati, ali mi ne ide :( Svaki puta zapocnem, ali brzo odustanem i zato se prijavljujem ovdje. Danas sam opet pocela, u principu ne radim ništa posebno, samo sam izbacila slatko i svaki put kad sam gladna se pocnem nacejavati zelenim cajem. Ne pomaže, al oduzima vrijeme :D E sad savjet... Htjela bih uz plivanje još i vježbati. Citala sam o kružnom treningu i svidja mi se koncept. Našla sam videjice Jillian Michaels pa jel ima netko iskustva s njima? Je li bi bilo dobro vježbati po tome?
Back to Top
zumbalica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zumbalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2012 at 16:50
pozdrav :) i ja sam nova ovdje ali cu ti dati par savjeta s moje perspektive:

1. nisu važne kile koje pokazuje vaga vec centimetri koje pokazuje metar :) npr. kada sam ja pocela trenirati imala sam 53kg i 68 cm u struku, sada imam isto 53 kg ali 63 cm u struku.

2. što se tice prehrane, ja te ne mogu puno savjetovati jer sam se iz razloga da o tome nesto naucim i sama prijavila ovdje. prehrana je najvazniji dio svakog mrsavljena i treba biti raznolika i primjerena, ja ujutro jedem zobene pahuljice s mlijekom, a u ostatku dana se trudim da ne jedem nista sto sadrzi UH vec samo proteine i masti.... zeleni caj je odlican za detoksikaciju ali mislim da te nece bas zasititi...

3. za Jillian neznam, ali ja sam sebi skinula Tracy Anderson Method... probaj Jillian pa javi dojmove :D

Sretno!
Mens sana in corpore sano.
Back to Top
Lyra157 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lyra157 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2012 at 18:15
Pozdrav i tebi onda! :))

E da, mjerenje, moram nabaviti krojacki metar, ovi papirnati su šugavi...

Evo baš gledam Tracy i slinim :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.