New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
velikimali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote velikimali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav!
    Posted: 04 Srpanj 2010 at 18:19
  Novi sam ovdje, pa, kako je obicaj,da se predstavim. Dolazim iz okoline Slavonskog Broda, ovdje sam da saznam ponešto više o aktivnostima koje me kroz vrijeme budu zanimale. inace, imam 24 godine, visok sam  š82, težak oko 86 kg. Kroz srednju sam se dosta aktivno vozao biciklom, negdje od drugog razreda poceo vježbati trbušnjake, sklekove, kasnije i utege, sada po raznim mjestima, saznajem da je dosta nepravilno i sa nedovoljno efekta bilo. trenutno se vec negdje tri-tri i pol godine ne bavim toliko aktivno nicim(par puta mjesecno, pa 2 mjeseca pauze ne brojim), osim eventualno, nešto više trcanjem u zadnje vrijeme. nisam napomenuo, jedno vrijeme je cak bilo i plivanje cešce, a tu mi je cešci problem prijevoz(tj auto i klucevi koji ne bi trebali pod vodu). Ovdje sam došao kako bih saznao neke eventualno potrebne informacije.

Konkretno, trenutno mi je najbliže pitanje, kako osigurati dovoljno energije(doduše nije u pitanju sport nego fizicki zahtjevan posao), makar dok se malo ne"utegnem"? i postoji li nacin da u sebi zadržim dovoljno tekucine(jer pojacan unos nije pomogao)?
Back to Top
Marko UFC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko UFC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 12:51
pojasni malo?nemoj komplicirat nisam genijalac..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.