New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
T S _ _ S T View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote T S _ _ S T Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav
    Posted: 10 Srpanj 2009 at 18:43
  Imam š7 godina, povremeno sam se bavio teretanom ali sam prestao jer nemam vremena zbog škole i prakse. Sada imam u planu poceti ponovno vježbati, ali ne u teretani nego doma (sklekovi, trbušnjaci, leđnjaci, cucnjevi, trcanje, vožnja na biciklu).
Aerox R - the unleashed beast
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 22:50
što se ceka?
lupaj!
Back to Top
T S _ _ S T View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote T S _ _ S T Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2009 at 06:14
cekam ponedjeljak. Nekako mi je nezgodno poceti na subotu.
Aerox R - the unleashed beast
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2009 at 13:03
Originally posted by T S _ _ S T T S _ _ S T wrote:

cekam ponedjeljak. Nekako mi je nezgodno poceti na subotu.


Dobrodošao nam! Kreni danas, nema razloga cekati ponedjeljak..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
T S _ _ S T View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote T S _ _ S T Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2009 at 18:52
Kad sam zadnji puta poceo na neki drugi dan a da nije bio ponendjeljak sve mi se izmješalo i prestao sam nakon 3 dana pa sam poceo od ponedjeljka i nakon mjesec dana vec su se lagano vidjeli rezultati.
Aerox R - the unleashed beast
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2009 at 23:30
Originally posted by T S _ _ S T T S _ _ S T wrote:

Kad sam zadnji puta poceo na neki drugi dan a da nije bio ponendjeljak sve mi se izmješalo i prestao sam nakon 3 dana pa sam poceo od ponedjeljka i nakon mjesec dana vec su se lagano vidjeli rezultati.


kad sam zadnji put odlucio da sam "slijedeci ponedjeljak novi covjek", nakon mjesec dana sam odlucio još žešce i vec me lagano hvata ta ideja da pocnem!
Back to Top
T S _ _ S T View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote T S _ _ S T Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2009 at 08:46
Mene kad uhvati novi covjek na ponedjeljak onda je to promjena koja toliko šokira moje roditelje da jednostavno ne znaju što ce sa mnom.
Aerox R - the unleashed beast
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.