New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 27 Ožujak 2018 at 10:35
evo da se predstavim.... visoka sam 165,63 kg nemam nikakvi zdravstveni problema.... pocela sam s trcanjem i hodanjem.... pocrla sam jesti samo piletinu i povrce sve sam ostalo izbacila da skinem koju kilu... pa evo ako imate kakv savjet slobodno pisite... hvala
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 12:18
Ima ovdje iskusnijih i pametnijih od mene, ali... znaš li ti otprilike koliko tebi energije treba dnevno(TDEE)? I što je bazalni metabolizam? Kažeš da jedeš samo piletinu i povrće. Doslovno samo to? Koje su količine u pitanju? U Auxilimovoj temi sam te molila barem 3 dnevna jelovnika, po obrocima. Dakle: D: Toliko i toliko grama/šnita.... toga i toga. Isto tako i za ručak i večeru. Imaš li ideju malo o tome kako i koliko jedeš? Kako si jela prije nego što si krenula mršaviti? Jer mislim da i nemaš baš toliko kg viška. Je li ti cilj samo skidati kilograme ili možda samo malo preoblikovanja? Radiš li kakav trening s utezima? Kako si do sada vježbala?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 12:28

M1, koliko godina imaš?

Prvo, stani odmah s tim režimom. Drugo, javi se da nađemo bolji


I napiši što više o sebi...između ostalog obavezno i kako si jela do sada.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 13:15
35 god. ajoj sve sam jela znaci i slatkoga i svega... al problem je u tome sto radim takav posao da sam stalno na nogama nekrecem se uopce kasno dodjem s posla... a doktorica keze da nisam debela ok ajd.... al imam trbuh koji moram rjesit...
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 13:16
cilj::utegnut se
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 13:16
ah dosad samo hodanje i trcanje kad stignem
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 13:21
Pozdrav,

Koliko dugo traje trenutan nacin prehrane i navedene aktivnosti?
Kakve su promjene do sada (ima li ih)?
Imas li kakvu sportsku podlogu iza sebe?
Jesi li razmisljanja o kakvoj tjelovjezbi? 
Teretana solo, ili nekakav oblik grupnih treninga?
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 13:23
ok sto se tice ja sam skinula jer sam imala do prije pola god. 68 kg. pa sad je plan poslje praznika upisat u tertanu grupni trening jer sam to davno isla pa mi je super...
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 13:26
to traje par dana taj rezim prehrane... a sto se tice promjena nekako mi je lakse ipak to je laganija hrana...
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 14:40
Ja još uvijek čekam odgovore na neka svoja pitanja, jer bih(a vjerujem i Gymka) voljela neka tri dnevna jelovnika, čisto da vidimo o kojim količinama hrane(a samim time i kcal unosu) se radi. A voljela bih i vidjeti koliko si upoznata s nekim osnovama, tj. znaš li koliko ti energije treba. Ovako mi se čini da si krenula s prevelikim rezom i da tako nećeš dugo izdržati. Pogotovo jer nigdje ne vidimo masti. Koliko unosiš tekućine, i kako se osjećaš osim što ti je lakše? Kako stojiš sa sitošću i energijom tijekom dana?
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 15:42
energija nula... a sto se tice sitosti ako sam gladna uzmem one si plocice od zitarica... a sto se tice tih osnova nisam bas upoznata ali postoji problem na poslu imamo rucak ali to je opca katastrofa masno i uzas... tekucina slabije inace...
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 15:53
Jao. Ajmo od početka. PRIMJER TRI DNEVNA JELOVNIKA, MOLIM TE. DORUČAK: ŽITNE PLOČICE, 1-2....., RUČAK: 150G MESA, CCA 200G POVRĆA, PEČENO KUHANO... VEČERA: NIŠTA? I tako molim te, puta 2-3 dana. Naravno da ti je slabo kad a) jedeš premalo, b) nutritivno nedovoljno bogato(žitne pločice kupovne nisu hrana, prepune su šećera i aditiva). Ako ih radiš sama, onda druga stvar. Druga stvar, počni piti više tekućine i vrati masti u prehranu, ali zdrave: maslinovo ulje, orašaste plodove, sjemenke.... Jedeš li kakve žitarice? Zobene, heljdu, ječam... Možeš li si dan prije sama spremiti nešto pa ponijeti od kuće? Tako ne moraš jesti masno na poslu nego sama skuhaš nešto od mesa, povrća.,.... što već voliš. Isto tako, molim te, upiši Harriss-Benedict u Google i izračunaj si bazalni metabolizam. Nemoj jesti manje kalorija od toga jer ćeš usporiti metabolizam, pa tek onda belaj, jer kg i masti neće ići dolje.
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 15:55
jutros sam uzela jogurt s 1,5m.m i zobene... ok hvala puno
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 16:45
evo izracun... BMR: 1390
Daily Calorie Needs: 1946 calories.
Back to Top
M1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 16:50
znaci 2-3dana da ne veceram???
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2018 at 17:33
Ne. Žao mi je ako sam te prepala, ali ja sam se prepala zbog tebe. Htjela sam vidjeti kako si do sada jela, uneseš li ti dnevno 1400 kalorija uz hodanje i sve? Htjela sam vidjeti kako ti izgleda doručak, ručak i večera 3 dana za redom, jer mislim da jedeš premalo. Moraš imati cca 3 obroka dnevno, uravnoteženo da ima proteina (meso, jaja, sir...) Ugljikohidrata (zobene, kruh...) I masti (ulje, orašasti...) I to si rasporediš u cca 3 obroka da sve skupa ima oko 1700 kcal, za početak. Pa vidiš idu li cm ili kg dolje i prilagodiš.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.