New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Weasel11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Weasel11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima
    Posted: 17 Ožujak 2013 at 19:57
Dugo pratim ovaj sajt, sad vec 5 godina i napokon sam vam se odlucila javiti. Naime, molila bih vas za savjet i podršku. Želim si srediti prehranu i trening dugorocno. Bez zdrave prehrane i vježbanja ne mogu zamisliti život, ali mi se cesto znaju dogoditi oni momenti kad pojedem nešto što nije dopušteno. Prije 5 godina sam naglo smršavila preforsiranim treninzima i izgladnjivanjem i to ne bih voljela ponoviti makar mi je to stalno u glavi. I dosta mi je tih misli o tim "lijepim" danima kad sam imala snagu, volju itd., jer ju imam i sad, ali sam razumnija i želim si srediti tijelo uz zdravu prehranu i trening. Eto, nadam se da ce se netko javiti voljan pomoci mi složiti neki jelovnik i treninge. Visoka sam 160, a imam oko 52-4 kg.

I da, zna li netko zašto gym_girl ne može primati privatne poruke? :)

Hvala!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2013 at 21:18
dobrodošla:)
tu sve piše https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.