New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav svima
    Posted: 29 Lipanj 2012 at 00:49
Najbolja teretana za one koji pršte od kreativnosti i vole eksperimentirati je trim staza na jarunu :D ili se uclanite u subos (studentska udruga borilackih sportova) u martinovci pa koristite teretanu i trenirate neki sport za 90 kn mjesecno :)


Ma šalim se malo, uglavnom najbitnije je da ne odustajete i samo trenirate. U pocetku ce rezultati biti možda lošiji itd, ali kad steknete iskustvo i skužite kako to sve funkcionira onda cete napraviti zvjeri od sebe :)


Edited by Zyzz - 29 Lipanj 2012 at 00:53
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 17:11
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

   ipak mi se isplati, rade ja 3,4 kave manje mjesecno pa se fino istusiram ko gospon kakav jesam nakon treninga




Edited by zika - 28 Lipanj 2012 at 17:12
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 15:59
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

cuj takav sam po cijelom tijelu ali to sad nema veze sa postom

probao sam par teretana, i forma je definitivno najgora

omjer higijene, sprava i slicnih stvari ne nedoknadi ni mala cijena, ali opet koda je to sve bitno da se dode u formu

ja ipak nekak volim sve tip top

Isto tako mogu reci da sam u više slucajeva cula od kolega iz Forme da su bili u nekoliko teretana i da im je ova najbolja.
A znam ja u koju ti ideš, u onu u kojoj je mjesecna clanarina 339kn odnosno 429kn za fit-aktiv clanarinu

daleko od toga da je moja teretana najbolja, ali s obzirom na udaljenost, higijenu i ostale stvari ipak mi se isplati, rade ja 3,4 kave manje mjesecno pa se fino nakon treninga istusiram ko gospon kakav jesam

Edited by mr-triple-double - 28 Lipanj 2012 at 17:22
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 15:00
ok
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 14:51
Slažem se MR, meni je Forma isto lošaaaa, bila sam usput par puta i nije mi se svidjelo nikako, od svlacione do sprava, stare su dosta (barem mi se tako cini).

Jednostavno, radije cu otici na Kaptol ili sl.teretanu i platiti 200kn više da mi bude savršeno.


btw. @prolaznik - dobrodošao!


Edited by zika - 28 Lipanj 2012 at 14:51
LiveStrong
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 14:15
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

cuj takav sam po cijelom tijelu ali to sad nema veze sa postom

probao sam par teretana, i forma je definitivno najgora

omjer higijene, sprava i slicnih stvari ne nedoknadi ni mala cijena, ali opet koda je to sve bitno da se dode u formu

ja ipak nekak volim sve tip top

Isto tako mogu reci da sam u više slucajeva cula od kolega iz Forme da su bili u nekoliko teretana i da im je ova najbolja.
A znam ja u koju ti ideš, u onu u kojoj je mjesecna clanarina 339kn odnosno 429kn za fit-aktiv clanarinu
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 13:03
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

a buu, baš si neki mr-3x-2x


cuj takav sam po cijelom tijelu ali to sad nema veze sa postom

probao sam par teretana, i forma je definitivno najgora

omjer higijene, sprava i slicnih stvari ne nedoknadi ni mala cijena, ali opet koda je to sve bitno da se dode u formu

ja ipak nekak volim sve tip top
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 23:36
a buu, baš si neki mr-3x-2x
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 22:46
u toj formi u hebrangovoj kolko para tolko muzike, ja ipak dam 100kuna vise, ali bar imam ogledalo u svlacioni a ne bojim se da se klupica raspadne kad vjezbam na njoj sa vecim kilazama hahah

a za pocetnika je vazno citat, i probat naci nekog prijatelja ili nekoga ko vec trenira da ti pomogne, jel treneri u teretani tipa formi ne izmisljaju toplu vodu
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 10:00
Ja sam u fitness centru Forma u Hebrangovoj. Sad još imaju akciju 12 mjeseci clanarine za 1200kn.
Back to Top
prolaznik View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prolaznik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 08:40
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Hmm, u fitness centru u koji idem se može kod trenera izraditi kompletni status (visina, težina...), definirati koji ti je cilj treniranja (definicija, mišicna masa....) te se u skladu s time napravi program vježbanja sa zadanim serijama i ponavljanjima koji onda slijediš.


ja sam dolazio u veslacku, mislim da se zvao Adam i Eva.. bilo je trenera, ali sam ga morao tražiti okolo po spravama.. nisam bio jedini :(
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 23:16
Hmm, u fitness centru u koji idem se može kod trenera izraditi kompletni status (visina, težina...), definirati koji ti je cilj treniranja (definicija, mišicna masa....) te se u skladu s time napravi program vježbanja sa zadanim serijama i ponavljanjima koji onda slijediš.
Back to Top
prolaznik View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prolaznik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 22:19
Smile
malo me je frka kad dodjem, ne znam od kuda bi poceo, zapravo mislim da je najvažnije poceti s trbuhom ili ramenima..
a voditelj me pošalje na spravu za trcanje...
Evil Smile
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 20:16
hehe dobrodošao, isto je bilo i kod mene, i ja sam puno puta pokušdjao i odustao no evo sad zbilja dobro treniram i jedem i nemislim stati :D Puno srece! :)
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 19:36
dobrodošao i samo citaj, a što nisi siguran ili nerazumješ možeš pitat uvijek ce netko odgovoritThumbs Up
i ako nisi upoznat sa pravilnim izvodjenjem pojedini vježbi dobro to prouci to je jako bitno jer kad kreneš u teretanu da nebi bilo ozlijeda
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 18:49
do citanjaaa   
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.