New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!!

 Post Reply Post Reply
Author
Lilly2012 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilly2012 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima!!
    Posted: 17 Svibanj 2012 at 21:28
Pozdrav svim FIT-ovcima i evo da se i ja predstavim!!!Smile

Imam 26 godina i do prije mjesec dana nisam ništa trenirala,tužno i ružno znam ,ali tako je .Zato sam se sad odlucila preokrenuti pricu i konacno dovesti sebe i svoj organizam u red.

Visoka sam 165 cm i teška 57 kg.Mjere su mi 87-70-87.S obzirom na prijašnju neaktivnost,sama sebi još i dobro izgledam,jer sam koliko toliko uvijek pazila na prehranuWink.
Prije mjesec dana nešto se u meni prelomilo i rekla sam dosta i da je vrijeme za aktiviranje.Znam da je još rano,tek mjesec dana vježbam ali se osjecam odlicno i svaki dan s nestrpljenjem ocekujem novi trening .
 Svakodnevno sam tu na vašim stranicama,citam,ucim i približavam si taj svijet zdravog života.Svaki dan naucim nešto novo.

Željela bih pohvaliti ovu stranicu i sve fitovce koji su puni znanja i svakodnevno se educiraju i tu su za nas koji tek pocinjemo upoznavati ovaj svijet i koji strpljivo odgovaraju na pitanja,daju savjete,preporuke i što je najvažnije motiviraju iz dana u dan.Sretna sam što sam naletila na ovu stranicu jer sam vec zaista puno od vas naucila,ali naravno ostalo je još jako puno za ucitiClap

To je sve zasada.
PozdravTongue






Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 21:39
Dobrodošla i  još bolje ostala! Puno uspjeha ti želim.
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 21:50
Welcome! Stranica je zarazna, samo tipkaj, uvijek ce se naci netko za odgovor Wink

Edited by Sun Chi - 17 Svibanj 2012 at 21:50
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.