New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima
    Posted: 22 Veljaca 2012 at 14:47
Hug, hvala i tebi, bez vaših pozitivnih komentara bilo bi puno teže, ovako je sve veci i veci gušt biti ovdje Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 14:09
Hvala na potpori, ni ne znas koliko pomazes drugima ko meni koji samo citaju tvoje postove i bez neke dodatne pomoci Smile pa hvala i za to
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 15:25
Hey Roulette, welcome to us! Clown

Vidim, nema nekih vecih problema s tobom, to je dobro, malo cu se odmorit LOL

Samo pitaj što god te zanima...i ne odustaj Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 10:39
Bok,

citam fitness.com.hr vec jedno dvije godine i ucim od vas sto vise mogu, ali sad sam napokon odlucila i aktivno sudjelovati :) . Inace sam studentica iz Osijeka, 22 godine i pokusavam sto vise vjezbati, ali sam zadnjih mjeseci izgubila motivaciju, tako da sam sada opet krenila sa vjezbanjem i nadam se brzom povratku vjezbanja kao zdrave navike u moj raspored. Jedna sam od onih koja je probala svakakve programe vjezbanja, ali uvijek nade neku ispriku. Isla sam u teretanu godinu-godinu i pol i onda je krenilo, pa malo oni aerobic treninzi u teretani umjesto utega, pa malo insanity, pa malo neki drugi programi i tako sam sa isprobavanjem svega i svacega izgubila rutinu. Sad sam opet na pocetku i odlucno kazem: nema vise isprika. Inace visoka sam 171 cm i trenutno imam 56 kg. Kilaza mi inace varira izmedu 55 i 57, sto mislim da je ok, cilj mi nije neko mrsavljenje, mozda koju kilu u procesu oblikovanja, jer mislim da mogu izgledati puno bolje nego sto izgledam sada cak i sa istom kilazom ali sa redovitim vjezbanjem.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.