New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima ;)

 Post Reply Post Reply
Author
crni28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav svima ;)
    Posted: 28 Lipanj 2011 at 00:40
pozdrav svima ekipa, imate novog clana

roden sam š993 (imam š8g), visok š80cm, tezak (tj. lagan) 65 kg i cilj mi je poboljsat prehranu, potpuno promijenit lifestyle i vise trenirat kako bih mogao dosegnut savrseno tijelo kojeg nazalost jos nemam jer sam premrsav i jednostavno nemam apetita za hranu, prakticki nemam vremena jest ali to ce se debelo promijenit
vec nekoliko mjeseci proucavam forum i gradim plan prehrane kojeg sam slozio citajuci savjete eksperta sa foruma a kondicijske treninge za nabijanje mase ce mi slozit otac koji mi je po struci kineziolog, odnosno fitness trener.
eto, konacno sam se registrirao i nastavljat cu posjecivat forum ali cu se i pridruzit diskusijama i vjerojatno cu stavit slike za 6mjeseci - godinu dana kad dosegnem svog cilj.

eto tolko od mene
Back to Top
Rapunzel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2011
Location: Ri
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rapunzel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2011 at 00:47
Dobrodošao! :)
Back to Top
crni28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2011 at 21:19
Originally posted by Rapunzel Rapunzel wrote:

Dobrodošao! :)



hvala
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2011 at 22:02
Pozdrav Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.