New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima i sretno!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima i sretno!

 Post Reply Post Reply
Author
amalia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amalia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima i sretno!
    Posted: 22 Rujan 2013 at 00:07
Hello, hello :D

Evo i mene pridružujem se marljivim fitovcima :)

Kroz 24 godine svog života uglavnom sam se povremeno bavila sportom u vidu vožnje bicikla, jedno vrijeme sam imala fazu da volim trcanje, povremeno su upadali i neki DVDi s rekvizitima ili bez i tako... uglavnom ništa posebno što mi je dalo iznenadjujuce dobre rezultate, vjerojatno i iz razloga što se nisam toliko trudila, a i uvijek sam papala previše, tek sada shvacam koliko trening ne ide bez dobre prehrane, a i obratno. Prije otprilike dva tjedna upisala sam se prvi puta u životu u teretanu i svim silama cu se truditi i nastojati da to ostane moj stil života. Iako mi je u pocetku bilo jako neugodno i teško, a silaženje s kardio spravi pravi izlazak van sigurne zone, nakon svakog treninga osjecam da sam stepenicu bolje od pocetka. A i "sram me je" osjecaj polako nestaje

Na podforumu Pocetnici - kako smršavjeti imate moju temu, pa ako tko hoce škicnuti, dati koji savjet ili pratiti kako napredujem dobrodošli ste :) hvala vec forumašu Davor23 na savjetima i korekcijama mojeg plana prehrane i treninga.

Za kraj jedan motivacijski quote - You dont have to be great to start, you have to start to be great!
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 10:00
Bravo!!Tako se razmišlja!!!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 12:38
Originally posted by amalia amalia wrote:

Hello, hello :D

Evo i mene pridružujem se marljivim fitovcima :)

Kroz 24 godine svog života uglavnom sam se povremeno bavila sportom u vidu vožnje bicikla, jedno vrijeme sam imala fazu da volim trcanje, povremeno su upadali i neki DVDi s rekvizitima ili bez i tako... uglavnom ništa posebno što mi je dalo iznenadjujuce dobre rezultate, vjerojatno i iz razloga što se nisam toliko trudila, a i uvijek sam papala previše, tek sada shvacam koliko trening ne ide bez dobre prehrane, a i obratno. Prije otprilike dva tjedna upisala sam se prvi puta u životu u teretanu i svim silama cu se truditi i nastojati da to ostane moj stil života. Iako mi je u pocetku bilo jako neugodno i teško, a silaženje s kardio spravi pravi izlazak van sigurne zone, nakon svakog treninga osjecam da sam stepenicu bolje od pocetka. A i "sram me je" osjecaj polako nestaje

Na podforumu Pocetnici - kako smršavjeti imate moju temu, pa ako tko hoce škicnuti, dati koji savjet ili pratiti kako napredujem dobrodošli ste :) hvala vec forumašu Davor23 na savjetima i korekcijama mojeg plana prehrane i treninga.

Za kraj jedan motivacijski quote - You dont have to be great to start, you have to start to be great!


:)))) Samo se ulovi treninga, prehranu sredi kako smo ti rekli i rezultati ce doci ubrzo :))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 12:41
Pozdrav i dobro nam došla
Sretno u ostvarivanju ciljeva
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.