New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav ljudi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav ljudi

 Post Reply Post Reply
Author
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav ljudi
    Posted: 26 Lipanj 2010 at 19:56
Za pocetak da se predstavim ... Zovem se Antonio i zivim u Sibeniku... Imam š7 g... Inace sviram gitaru, imam band , a u posljednje vrijeme me spopala ideja da se dovedem u red... U teretanu idem od 2. mj i jos uvijek se borim sa redovitim odlazenjem na treninge... Imam š82cm i 80kg, a cilj mi je do pocetka slijedece godine doci negdje do 90kg, al naravno 90kg misica ... Dakle vise ciljam na masu, al dakako gadljivo mi je vidjeti bodybuildere koji cijelo svoje vrijeme ulazu u svoj izgled i koji se šopaju svakakvim kemijskim preparatima od cega zapravo nemaju prirodan izled misica, vec kvrgavu nakupinu isprepletenu zilama ... Eto, pozdrav svima!
Back to Top
mihaa00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mihaa00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 20:06
   lijepo, lijepo...nadam se da ces uspjet!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 23:21
Pozdrav Antonio!

Kakva je ponuda teretana u šibeniku?
Slobodno se ukljuci u sve teme na forumu..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 15:01
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Pozdrav Antonio!

Kakva je ponuda teretana u šibeniku?
Slobodno se ukljuci u sve teme na forumu..


Haj Zoki... Pa imas Orcinus i Vir za koje ja znam i one su vise onako old school (bucice, bench i takve stvari za bodybuilding, bez traka, bicikala, orbitreka), a wellness u koji ja idem je i za croban i ancroban trening dobar i ima velik broj sprava... Iako mnogi koji idu u neku drugu teretanu ce za wellness reci da je fensi i gay i sta ja znam, al meni je super ... Hvala na dobrodoslici .
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 15:45
  dobrodosao!    uzivaj
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 23:53
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Pozdrav Antonio!

Kakva je ponuda teretana u šibeniku?
Slobodno se ukljuci u sve teme na forumu..


Haj Zoki... Pa imas Orcinus i Vir za koje ja znam i one su vise onako old school (bucice, bench i takve stvari za bodybuilding, bez traka, bicikala, orbitreka), a wellness u koji ja idem je i za croban i ancroban trening dobar i ima velik broj sprava... Iako mnogi koji idu u neku drugu teretanu ce za wellness reci da je fensi i gay i sta ja znam, al meni je super ... Hvala na dobrodoslici .


Koliko placaš mjesecno?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 00:22
  200kn jer sam "upisan" u atletski klub
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 10:25
Dobrodošao

Back to Top
vlaja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 23:34
  ma sta je , sta ces ti , ja san velik i jak ko celik :D
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 00:04
Dobrodošao.
Tu smo negdje po godinama, ti si godinu stariji. :D
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.